Kā savienot Jūsu ierīci

Pēdējoreiz atjaunots 20.11.2020 12:21

My Electrolux Care aplikācijas sākuma ceļvedis savienojuma izveidošanai

Maiga zīda blūze, kas liek justies sensacionāli. Ar aplikāciju My Electrolux Care katrs apģērbs tiek kopts tam piemērotā veidā. Vienkārši savienojiet aplikāciju ar ierīci, lai atvieglotu un vienkāršotu savas rūpes par apģērbu. Ar vienu pieskārienu - Care Advisor ekspertu ieteikumi, izvēloties piemērotāko programmu Jūsu apģerbam, savukārt, mūsu inovatīvā tehnoloģija ierīcēs izmazgās pat vilnu, āra apģērbu, zīdu, smalku apģērbu un tikai ar rokām mazgājamus apģērbus. Un vēl - nav nepieciešams lasīt apģērbu kopšanas etiķetes, jo tas ir mūsu pienākums.


1. Startējiet programmu My Electrolux Care. Atlasiet valsti un valodu. Izveidojiet kontu. Atveriet cilni Ierīces. (Cilne Ierīces atrodas augšējā izvēlnē (Android) vai apakšējā izvēlnē (iOS.))

2. Lai pievienotu ierīci, pieskarieties ikonai +.

3. Izvēlieties Jūsu ierīces veidu, lai izveidotu savienojumu.

4. Pārliecinieties, ka Jums ir pieejams mājas tīkla nosaukums un parole.


5. Aktivizējiet WiFi savā ierīcē. Lai aktivizētu WiFi savā ierīcē, pārbaudiet lietotāja rokasgrāmatas sadaļu 'WiFi savienojuma iestatīšana'.

Sākuma ceļvedis ir vispārīgs, taču dažas darbības attiecas tikai uz Apple iOS un Android OS operētājsistēmām.

6A. Savienojieties ar Jūsu ierīces WiFi. Nospiediet Sākuma pogu, lai aizvērtu lietotni.

6B. IOS atveriet sadaļu Iestatījumi un izvēlieties WiFi. Pievienojieties AJ_ * tīklam un dodieties atpakaļ uz My Electrolux Care aplikāciju.


7. Lietotne tiek savienota ar jūsu ierīci.

8. Atlasiet tīklu, ar kuru vēlaties savienot ierīci un ievadiet paroli.

9. Kad tīkla savienojums ir izveidots, jūs varat pārdēvēt savu ierīci.

Apsveicam, Jūs tagad esat izveidojis savienojumu un varat sākt lietot My Electrolux Care aplikāciju kopā ar savu ierīci!