Uzturiet āra apģērbu ūdensnecaurlaidīgu

Pēdējoreiz atjaunots 01.07.2020 08:19

Īpaši izstrādāta Electrolux āra programma gan mūsu veļas mašīnās, gan veļas žāvētājos darbojas sinhroni, lai atjaunotu jūsu apģērba aizsardzību pret ūdeni. Tas padara tīrīšanas procesu vieglu, lai jūs ilgāk varētu izbaudīt savus āra apģērbus.


1. Kā atjaunot savus ūdensnecaurlaidīgos apģērbus

Ir svarīgi mazgāt savus ūdens atgrūdošos apģērbus, jo laika gaitā apģērba elpošanas spēja samazināsies. Vispirms iztukšojiet kabatas, aizveriet visus rāvējslēdzējus, aizveriet visas kabatas un atlokāmās vietas.


2. Rūpīgi izvēlieties mazgāšanas līdzekli

Pievienojiet šķidro mazgāšanas līdzekli labajā nodalījumā (1) un ūdens atgrūdošo līdzekli veļas mīkstinātāja nodalījumā (2), lai uzturētu vai atjaunotu apģērba ūdensnecaurlaidību pēdējā skalošanas ciklā. Neizmantojiet pulverveida mazgāšanas līdzekļus, mīkstinātājus vai balinātājus.


3. Āra apģērba programma

Iestatiet veļas mazgājamo mašīnu uz programmu Āra (Outdoor). Ja Jūsu veļas mašīnai nav āra programmas, tad pārliecinieties, ka izvēlētajai programmai esat pievienojis papildus skalošanu.


4. Žāvē veļu

Nu Jūs varat ievietot drēbes žāvētājā un izmantojot mūsu īpašo āra (Outdoor) programmu. Divu elementu kombinācija: atbilstoša temperatūra un laiks atjauno apģērba ūdens atgrūšanas spējas.


Atjaunojiet apģērba ūdens aizsardzību labāk nekā ar žāvēšanu svaigā gaisā, izmantojot DelicateCare System jauno āra programmu

Izmantojot mūsu DelicateCare sistēmu, jūsu āra apģērba noturība tiek saglabāta vai atjaunota labāk nekā ar gaisa žāvēšanas palīdzību. DelicateCare pielāgo tvertnes temperatūru un kustību, lai aizsargātu audumu, pārliecinoties, ka tas saņem atbilstošu siltuma daudzumu.