Atklājiet

Gatavošanas mākslu

Pilna Masterpiece Collection™ blenderu kolekcija
TĪRS DIZAINS

Pirmšķirīgi materiāli saplūst ar līdzenām, viegli noslaukāmām virsmām, kur var izvietot stilīgus un funkcionālus virtuves piederumus. 

Virtuves kombaina vadības paneļa tīrais dizains

Masterpiece Collection™ atklāšana

Masterpiece Collection™ kolekcija - iedvesmota no pasaulē labākajiem šefpavāriem. Katrs blenderis piedāvā īpašus elementus, kas pilnveido jebkuru virtuvi, piemēram, TruFlow® ar titānu apstrādātus asmeņus. Tie ir neticami stipri un izturīgi, tādēļ jūs bez piepūles varat smalcināt, mīcīt un putot pat cietākās sastāvdaļas.

Galda blenderis uz virtuves darbvirsmas

Precīza blenderēšana,
maksimāla garša

Nogaršojiet dabiskos smūtijus, izmantojot mūsu galda blenderi. Atšķirībā no liela ātruma blenderiem, kas paaugstina sastāvdaļu temperatūru to smalcināšanas laikā, mūsu viedais PowerTilt® dizains un lēnāks motors uztur augļus vēsus blenderēšanas laikā. Šādi nepagatavotos augļos un dārzeņos tiek saglabātas dabiskās uzturvielas. Tas arī nesaspiež sēklas, tādēļ pastāv mazāks risks, ka jūsu smūtijs nebūs viendabīgs.

Svaigi pagatavots zaļš dārzeņu smūtijs stikla traukā ar salmiņu
Smalciniet, rīvējiet, blendējiet un putojiet

Apgūstiet visas tehnikas, izmantojot mūsu īpaši veidoto griešanas un miksēšanas aksesuāru sortimentu.

Iegremdējamais blenderis ar putotāja papildpiederumu, kas puto putukrējumu

Smalkākās sastāvdaļas. Visizmeklētākā garša.

Vislabākās sastāvdaļas apvienotas šajā sātīgajā zemnieku zupā ar turku zirņu biezeni. Aplūkojiet mūsu video recepti un pagatavojiet šo gardo ēdienu saviem draugiem un ģimenei.

Virtuves kombains uz virtuves darbvirsmas

Ideāls leņķis

PowerTilt® — vienkāršs dizaina uzlabojums, kas maina pilnīgi visu. Virtuves kombains ir izvietots leņķī, tādēļ produkti no iekšpuses tiek sviesti uz priekšu uz asmeņiem, nevis  ir nekustīgi. Tas nozīmē, ka pilnīgi viss blendera tilpnē tiek sablenderēts ātri un viendabīgi.

Apgūstiet jaunu garšu

Prasmīga gatavošana, izmantojot kolekciju Masterpiece, pasvītro katras sastāvdaļas labākās īpašības.

Kārtainās mīklas uzkodas — brīnišķīgs sākums

Irdena kārtainā mīkla ar gaileņu tapenādi

Ļaujiet vienreizējā leņķī veidotajai Masterpiece Collection™ kolekcijai palīdzēt jums atklāt lieliskas garšas noslēpumu virtuvē, izmantojot šo brīnišķīgo „Kalix bleak roe” ikru recepti Pagatavojiet mīklu virtuves kombainā bez jebkādas piepūles. Tad ar to pašu virtuves kombainu rupji sagrieziet apceptās gailenes, lai pagatavotu tapenādi. Pievienojiet ar blendera putotāja slotiņas saputoto crème fraîche. Nepārspējamas mazās uzkodas.

Stilīgais iegremdējamais kātveida blenderis glīti novietots uz virtuves darbvirsmas

Meistarīga miksēšana,
turbo ātrums

Iegūstiet viendabīgu, samtainu tekstūru ar mazāku piepūli, izmantojot rokas blenderi. Mūsu vienreizējā TruFlow® Pro tehnoloģija pastiprina garšu, jaucot sastāvdaļas ātrāk un vienmērīgāk. Šis jaudīgais blenderis, kuru var ērti tīrīt un glabāt, apvieno ar titānu apstrādātus asmeņus un jaudīgu motoru ar turbo pastiprinātāju, atvieglojot lielu dārzeņu un augļu gabalu smalcināšanu. Turklāt tā līdzenā zvana formas galviņa izturas saudzīgi pret katliņiem, nebojājot tos. 

Dārzeņu mērce pārlieta vārītiem makaroniem katliņā

Rokas blenderis rada izmeklētu šokolādes uzpūteņa kūku un aveņu biezeni

Profesionāla jaunrade

Bez piepūles pagatavojiet restorāna cienīgu maltīti mājas apstākļos katru dienu. Electrolux sadarbojas ar prestižiem restorāniem visā pasaulē jau 90 gadus, uzlabojot savas ierīces, lai ēdieni garšotu labāk kā jebkad agrāk. Mēs esam radījuši iedvesmas avotu ar receptēm, lai palīdzētu jums uzzināt, ko jūs varat sasniegt, izmantojot Masterpiece Collection™.