Ierīces dati

Ar Ultimate 800 Wet&Dry tīrītāju sūciet un uzslaukiet grīdu. Augstas veiktspējas bezvadu tīrītājs bez grūtībām savāc gan šķidrumus, gan sausos netīrumus — putekļus, dzīvnieku spalvas vai lipīgus traipus.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Gudra netīrumu noteikšana. Vieglāka tīrīšana

Bez piepūles savāc netīrumus un slapjus traipus, veidi nosakot netīrumu veidu. Wet&Dry tīrītājs nosaka netīrumus, izmantojot infrasarkano staru tehnoloģiju, un pielāgo sūkšanas jaudu. Savāc lipīgus traipus ar efektīvu ūdens padeves funkciju.

Efektīvi satīra izlijušu šķidrumu

Wet&Dry bevadu tīrītājs efektīvi savāc mitrus traipus — no lipīga kečupa līdz kafijai, nodrošinot pilnīgu tīrīšanas pieredzi.*

Pašattīrīšanās uzgalis

Izmantojiet iespēju nenosmērēt rokas, tīrot birstes rullīti. Birstes rullītis rotēs, kad tas tiks aktivizēts, nospiežot pogu uz roktura, kamēr tiks novadīts tīrs ūdens tā mazgāšanai, un vienlaikus tiks aktivizēta sūce netīrā ūdens uzsūkšanai.

Darbības laiks līdz pat 35 minūtēm*

Akumulators kalpo līdz pat 35 minūtēm ar vienu uzlādi. Sakiet ardievas rūpēm par nepārtrauktu uzlādi un sveiciniet tīrīšanu bez rūpēm līdz 143 m².*

Izpildlaiks minimālā režīmā un tīrīšanas pārklājums, pamatojoties uz iekšējiem aprēķiniem par minimālo režīmu, uz tīra un sausa cietā grīdas seguma ar vienu gājienu, lai noklātu katru laukumu ar darbības ātrumu 0,3 m/s.

Jaudīga sūkšana — mitrām un sausām virsmām

Spēcīga sūkšana nodrošina augstu veiktspēju gan mitriem, gan sausiem traipiem. Wet&Dry bezvadu tīrītājs savāc līdz 99% sauso gružu* un efektīvi saslauka mitrus traipus, lai nodrošinātu nevainojamu tīrīšanas pieredzi.

* Pamatojoties uz iekšējo testu daļiņu savākšanai ar izmēra diapazonu no 3 līdz 7 mikrometriem. Tests veikts ar rīsiem un M3 standarta izmēra uzgriežņiem un skrūvēm.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone