Izvēlies plīts virsmu

Izvēloties indukcijas plīts virsmu, tā būs droša un viegli tīrāma, gāzes plīts droša un ērta vai arī keramikas plīts virsmu kas būs droša un ar vieglu temperatūras kontroli.

Ir laiks jaunai plīts virsmai

Nomaini veco plīts virsmu pret jaunu indukcijas, nemainot virsmu kurā tā iestrādāta. Aizmugurējā un priekšējā ventilācija nav nepieciešama. Pieejamais klāsts ir sākot no restorāna cienīgas 900 sērijas modeļiem līdz vienkāršajām 300 sērijas virsmām.

Labākais no sērijas

900 sērijas modelis ar SensePro®

4,8

4,8 (166)

EIS8648

900 SensePro® indukcijas plīts virsmai ir bezvadu sensors, kas mēra ēdiena iekšējo temperatūru. Sensors sazinās ar plīts virsmu, lai jūs varētu precīzi vārīt, cept, sautēt vai pat Sous-vide.

Populārākais no sērijas

700 sērijas modelis ar SenseBoil®

4,9

4,9 (199)

EIS62443

700 SenseBoil® indukcijas plīts virsma zina, kad ūdens gatavojas vārīties, un automātiski samazina temperatūru. Varēsi brīvi koncentrēties uz neaizmirstama vakara radīšanu ciemiņiem, nevis stāvēšanu pie plīts.

Jaunums no sērijas

800 sērijas modelis ar TotalFlex

5

5 (7)

EIV87675

Plīts virsma, kas automātiski nosaka katla vai pannas izmēru! 800 sērijas modeļi ar TotalFlex - reaģējošā stikla virsma ļauj gatavot gandrīz jebkur uz plīts virsmas.

Meklē vairāk informācijas par plīts virsmām?

Plīts virsmas dizains, izmēri, drošība, kā iebūvēt plīts virsmu un cita svarīga informācija, lai Tu varētu labāk orientēties plašajā indukcijas plīts virsmu, gāzes virsmu, keramisko plīts virsmu vai jaukto plīts virsmu klāstā ir pieejama spiežot zemāk!