Izvēlies plīts virsmu

Izvēloties indukcijas plīts virsmu, tā būs droša un viegli tīrāma, gāzes plīts droša un ērta vai arī keramikas plīts virsmu kas būs droša un ar vieglu temperatūras kontroli.

Ir laiks jaunai plīts virsmai

Nomaini veco plīts virsmu pret jaunu indukcijas, nemainot virsmu kurā tā iestrādāta. Aizmugurējā un priekšējā ventilācija nav nepieciešama. Pieejamais klāsts ir sākot no restorāna cienīgas 900 sērijas modeļiem līdz vienkāršajām 300 sērijas virsmām.

Labākais no sērijas

900 sērijas modelis ar SensePro®

4,8

4,8(137)

EIS8648

900 SensePro® indukcijas plīts virsmai ir bezvadu sensors, kas mēra ēdiena iekšējo temperatūru. Sensors sazinās ar plīts virsmu, lai jūs varētu precīzi vārīt, cept, sautēt vai pat Sous-vide.

Populārākais no sērijas

700 sērijas modelis ar SenseBoil®

4,9

4,9(605)

EIS62443

700 SenseBoil® indukcijas plīts virsma zina, kad ūdens gatavojas vārīties, un automātiski samazina temperatūru. Varēsi brīvi koncentrēties uz neaizmirstama vakara radīšanu ciemiņiem, nevis stāvēšanu pie plīts.

Jaunums no sērijas

800 sērijas modelis ar TotalFlex

5

5(27)

EIV87675

800 sērijas TotalFlex virsma piedāvā vairāk brīvības gatavošanas trauku izmēros un novietojumā uz plīts virsmas ar reaģējošo stiklu

Meklē vairāk informācijas par plīts virsmām?

Padari gatavošanu ērtāku ar Electrolux indukcijas plīts virsmām. Dažādās izkārtojuma opcijas sniedz lielāku ēdiena gatavošanas procesa elastību, ja vienlaikus nepieciešams izmantot dažāda izmēra katlus un atšķirīgu formu pannas. Gaisa cirkulācija notiek plīts virsmas apakšā, kas ļauj zem tās novietot cepeškrāsni vai atvilknes virtuves piederumu glabāšanai. 

Indukcijas plīts virsmas uzsilst ļoti ātri. Papildus tam, ar indukcijas plīti Tev ir pieejama neticami precīza temperatūras kontrole, kas ļauj pilnībā kontrolēt gatavošanu. Ir daudz mazāka iespēja, ka ēdiens pārvārīsies vai pārgatavosies, jo siltuma padeve uz katlu vai pannu apstājas tiklīdz virsma tiek izslēgta.

Indukcijas plītis piedāvā drošāku gatavošanu. Tās uzsilda tikai priekšmetus, kuros ir dzelzs daļiņas, tāpēc priekšmetu, piemēram, dvieļu aizdegšanās risks ir izslēgts. Arī apdedzināt ķermeņa daļas ar indukcijas plīts virsmu nebūs iespējams, kas bērnu klātbūtni virtuvē padara drošāku. Turklāt indukcijas plīts virsma izslēdzas, kad trauki tiek noņemti no sildelementa, tāpēc ir izslēgta iespēja, ka pēc gatavošanas plīts virsma turpinās darboties.