Brīvstāvošas veļas mašīnas ar žāvētāju

Izbaudiet jauna līmeņa aprūpi un ērtības, ko piedāvā Electrolux veļas mašīnas ar žāvētājiem. Mazgāšanas un žāvēšanas režīms ļauj jums mazgāt un izžāvēt drēbes vienā piegājienā - bez kompromisiem.

Electrolux ir līderis sadzīves tehnikas jomā, piegādājot vismodernākās veļas mazgājamās mašīnas, kas ir izstrādātas, lai taupītu enerģiju un ūdeni, vienlaikus tīrot un kopjot jūsu drēbes atbilstoši augstākajiem standartiem. Mūsu veļas mazgājamās veļas mazgājamās mašīnas var lepoties ar enerģijas līmeni no A līdz A-40%, kas nozīmē, ka visaugstāk novērtētās mašīnas patērē par 40% mazāk enerģijas nekā A klases mašīnas. Tas tiek panākts, izmantojot virkni novatorisku tehnoloģiju, piemēram, SensiCare, DelicateCare un invertora motorus.
Energoefektivitāte ir ilgtspējīgas nākotnes atslēga. Tāpēc esam izstrādājuši SensiCare tehnoloģiju, kas izmanto modernus mitruma un temperatūras sensorus, lai pielāgotu enerģijas patēriņu gan liela, gan maza veļas daudzuma mazgāšanas reizēm. Tas ietaupa laiku un naudu, kā arī nodrošina, ka jūsu drēbes ir aizsargātas mazgāšanas un žāvēšanas ciklu laikā.
Mājsaimniecībām ar ierobežotu vietu, veļas mazgājamā mašīna ar iebūvētu žāvētāju divi vienā ir ideāls risinājums. Pateicoties kompaktajam dizainam, jūs varat izbaudīt visas atsevišķu iekārtu ērtības, nezaudējot vērtīgo vietu savā mājās. Brīvi stāvošās ierīces piedāvā elastību, lai tās pārvietotu uz jebkuru jūsu mājās pēc nepieciešamības.
Izmantojot lietotni My Electrolux Care, varat vadīt veļas mazgājamās ierīces no jebkuras vietas atrodoties ārpus mājām. Šī lietotne ļauj attālināti ieslēgt un apturēt veļas mazgājamo un žāvētāju, iestatīt temperatūru un laiku un pat saņemt ekspertu norādījumus par to, kā vislabāk tīrīt konkrētu apģērbu. Lietotnē varat saglabāt noteiktus iestatījumus, lai turpmāk varētu ātrāk ieslēgt vēlamo režīmu konkrētam apģērbu veidam.

Lasīt vairāk