Veļas žāvētāji

Electrolux veļas žāvētājā varat droši žāvēt arī vilnas izstrādājumus. Veļas žāvētājs ar Electrolux „DelicateCare“ sistēmu pielāgo žāvēšanas ciklu katram audumam, lai nodrošinātu saudzīgu veļas žāvēšanu arī tik kaprīziem audumiem kā vilna. Īpaša tehnoloģija pielāgo veļas tilpnes kustības, piekļaujot apģērbu pie veļas tilpnes sienas un samazinot tā burzīšanos.

Lasīt vairāk

Pat vissmalkākie audumi tiek izžāvēti vienmērīgi

Mūsu unikālā „CycloneCare“ sistēma nodrošina, ka audums tiek rūpīgi un vienmērīgi izžāvēts no visām pusēm. Tehnoloģija, kas palīdz saglabāt jūsu mīļāko apģērbu un tekstila izstrādājumus lieliskā izskatā un nevainojamā kvalitātē.

„PerfectCare“ 900 ar „CycloneCare“

„PerfectCare“ 900 ar „CycloneCare“

 • „CycloneCare“ sistēma maigi sasniedz katru slodzes daļu
 • „DelicateCare“ sistēma ar cikliem, kas ir pielāgoti audumiem, lai saglabātu stāvokli un funkcionalitāti
 • „GentleCare“ sistēma ļauj izžāvēt drēbes uz pusi mazākā temperatūrā

Forma un izmērs - pilnībā saglabāti

Veļas žāvētājs ar „DelicateCare“ sistēmu regulē temperatūru un kustību pareizai apģērba aprūpei. Apģērbu kvalitāte tiek saglabāta. Ar „DelicateCare“ sistēmu varat aizmirst par virsdrēbju žāvēšanu izklātā veidā, kā arī tiek saglabāts virsdrēbju ūdensizturīgais pārklājums.

„PerfectCare“ 800 ar „DelicateCare“

„PerfectCare“ 800 ar „DelicateCare“

 • „DelicateCare“ sistēma ar cikliem, kas ir pielāgoti audumiem, lai saglabātu stāvokli un funkcionalitāti
 • „GentleCare“ sistēma ļauj izžāvēt drēbes uz pusi mazākā temperatūrā
 • „SensiCare“ sistēma ar sensoriem, kas mēra mitrumu un attiecīgi pielāgo žāvēšanas laiku
The UltraCare washing machine and the DelicateCare tumble dryer

Nevainojama žāvēšana sākas ar mazgāšanu

Apģērbam piemērota mazgāšana sagatavo to saudzīgai žāvēšanai, tādēļ svarīgi atrast savai veļas mašīnai atbilstošāko veļas žāvētāju. Veļas žāvētājs ar „DelicateCare“ sistēmu ir īpaši piemērots darbībai kopā ar „UltraCare™ Eco“ veļas mašīnu. Abas ierīces ir īpaši saudzīgas veļai un pārspēj pat mazgāšanu ar rokām. 

 

A pile of freshly tumble dried garments

Kādas priekšrocības sniedz kvalitatīvs veļas žāvētājs?

Ja jūsu mājoklī pieejams veļas žāvētājs, primārais ieguvums, protams, ir daudz ātrāk izžāvēta veļa. Taču ir virkne papildu bonusu, ko šī ierīce sniedz.

 • mājoklī nav nepieciešams žāvēšanas statīvs vai auklas;
 • drēbes ir vieglāk izgludināt;
 • dvieļi kļūst mīkstāki un ādai patīkamāki;
 • veļu neapdraud gaisā esošie putekļi, alerģiju izraisoši ziedputekšņi vai piesārņots gaiss;
 • nepastāv risks, ka žūšanas laikā apģērbs saules ietekmē izbalēs.
Lasīt vairāk

Kā atrast piemērotāko veļas žāvētāju?

Pirms veļas žāvētāja iegādes ir svarīgi saprast, kurš no visiem modeļiem ir piemērotākais jūsu vajadzībām un vēlmēm. Pievērsiet uzmanību tālāk minētajiem faktoriem.

Uzstādīšanas veids
Brīvstāvošus veļas žāvētājus iespējams novietot praktiski jebkur (zem virtuves virsmas, vannasistabas stūrī un citviet), tos ir ērtāk kopt, kā arī to klāsts ir plašāks. Iebūvējamie veļas žāvētāji savukārt “paslēpjami” tiem paredzētā nišā, tādējādi ļaujot ietaupīt vietu un neietekmējot telpas kopējo interjeru.
Ņemiet vērā!
Neatkarīgi no tā, vai iegādāsieties brīvstāvošu vai iebūvējamu veļas žāvētāju, pārliecinieties, vai tam telpā ir pietiekami daudz vietas. Žāvētājam platumā nepieciešami vismaz 60 cm – ja šis kritērijs ir izpildīts, ikviens Electrolux veļas žāvētājs konkrētajā nišā ietilps. Bet, ja vietas gan veļas mašīnai, gan žāvētājam trūkst, lielisks risinājums ir veļas mašīna ar iebūvētu žāvētāju; tādējādi veļu varēsiet mazgāt un žāvēt vienā ierīcē, pie viena izvairoties no dubultas veļas ielikšanas un izņemšanas.

Elektroenerģijas patēriņa klase
Tiek norādīta skalā no A+++ (visefektīvākā klase) līdz G (augstākais elektroenerģijas patēriņš). Tāpat ieteicams iepazīties ar energomarķējumu, kurā norādīts, cik kWh veļas žāvētājs gadā provizoriski patērēs. Lai gan energoefektīvs žāvētājs sākotnēji var izmaksāt vairāk, ilgtermiņā šādas ierīces izvēle atmaksāsies.
Veļas ietilpība žāvēšanas laikā
Tiek norādīta kilogramos. Žāvētāja ietilpību ieteicams pielāgot veļas mašīnas ietilpībai – tai jābūt vismaz tikpat lielai.
Žāvēšanas režīmi un sistēmas
Ja žāvētājā vēlaties žāvēt arī, piemēram, īpaši delikāta auduma apģērbu, lieti noderēs ''GentleCare'' sistēma, kas drēbes žāvē teju uz pusi zemākā temperatūrā. Savukārt ''SensiCare'' sistēma žāvēšanas laiku pielāgo veļas mitruma līmenim. Ar konkrētās ierīces parametriem varat iepazīties žāvētāja specifikāciju sadaļā “Priekšrocības”.