Veļas žāvētāji

Electrolux veļas žāvētājā varat droši žāvēt arī vilnas izstrādājumus. Veļas žāvētājs ar Electrolux „DelicateCare“ sistēmu pielāgo žāvēšanas ciklu katram audumam, lai nodrošinātu saudzīgu veļas žāvēšanu arī tik kaprīziem audumiem kā vilna. Īpaša tehnoloģija pielāgo veļas tilpnes kustības, piekļaujot apģērbu pie veļas tilpnes sienas un samazinot tā burzīšanos.

Lasīt vairāk

EcoLine produkti

Labākais savā klasē ar A+++ enerģijas novērtējumu — taupa resursus, vienlaikus aizsargājot apģērba ilgmūžību

Electrolux Ecoline žāvētāji ir mūsu energoefektīvākie žāvētāji ar labāko savā klasē A+++, ietaupot līdz pat 68% vairāk enerģijas nekā tradicionālie žāvētāji*. Un pat jūsu smalkākie audumi, piemēram, zīds vai vilna, tiek pasargāti no saraušanās, žāvējot zemā temperatūrā.

*68%: Aprēķināts, salīdzinot mūsu 8 kg veļas žāvētāju ar siltumsūkņa tehnoloģiju (A+++ enerģijas klase) gada enerģijas patēriņu ar mūsu 8 kg veļas žāvētāju ar kondensāta tehnoloģiju (B enerģijas klase).
Vilna: *Salīdzinājumā ar plakanu žāvēšanu.
Zīds: *Tik labi, kā dabiski žūst
**Funkciju pieejamība ir atkarīga no produktu sērijas

Kādas priekšrocības sniedz kvalitatīvs veļas žāvētājs?

Ja jūsu mājoklī pieejams veļas žāvētājs, primārais ieguvums, protams, ir daudz ātrāk izžāvēta veļa. Taču ir virkne papildu bonusu, ko šī ierīce sniedz.

mājoklī nav nepieciešams žāvēšanas statīvs vai auklas;

drēbes ir vieglāk izgludināt;

dvieļi kļūst mīkstāki un ādai patīkamāki;

veļu neapdraud gaisā esošie putekļi, alerģiju izraisoši ziedputekšņi vai piesārņots gaiss;

nepastāv risks, ka žūšanas laikā apģērbs saules ietekmē izbalēs.

The UltraCare washing machine and the DelicateCare tumble dryer

Nevainojama žāvēšana sākas ar mazgāšanu

Apģērbam piemērota mazgāšana sagatavo to saudzīgai žāvēšanai, tādēļ svarīgi atrast savai veļas mašīnai atbilstošāko veļas žāvētāju. Veļas žāvētājs ar „DelicateCare“ sistēmu ir īpaši piemērots darbībai kopā ar „UltraCare™ Eco“ veļas mašīnu. Abas ierīces ir īpaši saudzīgas veļai un pārspēj pat mazgāšanu ar rokām. 

 

Kā atrast piemērotāko veļas žāvētāju?

Pirms veļas žāvētāja iegādes ir svarīgi saprast, kurš no visiem modeļiem ir piemērotākais jūsu vajadzībām un vēlmēm. Pievērsiet uzmanību tālāk minētajiem faktoriem.

Uzstādīšanas veids

Brīvstāvošus veļas žāvētājus iespējams novietot praktiski jebkur (zem virtuves virsmas, vannasistabas stūrī un citviet), tos ir ērtāk kopt, kā arī to klāsts ir plašāks. Iebūvējamie veļas žāvētāji savukārt “paslēpjami” tiem paredzētā nišā, tādējādi ļaujot ietaupīt vietu un neietekmējot telpas kopējo interjeru.

Ņemiet vērā!

Neatkarīgi no tā, vai iegādāsieties brīvstāvošu vai iebūvējamu veļas žāvētāju, pārliecinieties, vai tam telpā ir pietiekami daudz vietas. Žāvētājam platumā nepieciešami vismaz 60 cm – ja šis kritērijs ir izpildīts, ikviens Electrolux veļas žāvētājs konkrētajā nišā ietilps. Bet, ja vietas gan veļas mašīnai, gan žāvētājam trūkst, lielisks risinājums ir veļas mašīna ar iebūvētu žāvētāju; tādējādi veļu varēsiet mazgāt un žāvēt vienā ierīcē, pie viena izvairoties no dubultas veļas ielikšanas un izņemšanas.

Elektroenerģijas patēriņa klase

Tiek norādīta skalā no A+++ (visefektīvākā klase) līdz G (augstākais elektroenerģijas patēriņš). Tāpat ieteicams iepazīties ar energomarķējumu, kurā norādīts, cik kWh veļas žāvētājs gadā provizoriski patērēs. Lai gan energoefektīvs žāvētājs sākotnēji var izmaksāt vairāk, ilgtermiņā šādas ierīces izvēle atmaksāsies.

Veļas ietilpība žāvēšanas laikā

Tiek norādīta kilogramos. Žāvētāja ietilpību ieteicams pielāgot veļas mašīnas ietilpībai – tai jābūt vismaz tikpat lielai.

Žāvēšanas režīmi un sistēmas

Ja žāvētājā vēlaties žāvēt arī, piemēram, īpaši delikāta auduma apģērbu, lieti noderēs ''GentleCare'' sistēma, kas drēbes žāvē teju uz pusi zemākā temperatūrā. Savukārt ''SensiCare'' sistēma žāvēšanas laiku pielāgo veļas mitruma līmenim. Ar konkrētās ierīces parametriem varat iepazīties žāvētāja specifikāciju sadaļā “Priekšrocības”.