Virtuves ierīces un kombaini

Mīklas mīcīšana, putošana un daudzas citas darbības zibens ātrumā – to nodrošina mūsu virtuves kombaini un pārējās ierīces.

Kāds virtuves kombains ir piemērotākais jūsu virtuvei?

Virtuves kombaini ir ļoti dažādi gan pēc to funkcijām, gan citiem parametriem. Lasiet un uzziniet, kā izvēlēties konkrētām vajadzībām atbilstošāko ierīci.

Funkcijas jeb ātruma režīmi
Atkarībā no ierīces specifikas ar to iespējams putot, griezt, smalcināt, malt, kā arī veikt citas, specifiskākas darbības. Piemēram, impulsa funkcija palīdz sasmalcināt ledu un jaukt mīklu. Pirms virtuves kombaina iegādes pārliecinieties, vai konkrētais modelis sevī ietver jums nepieciešamās funkcijas jeb ātruma režīmus.

Trauka veids un tilpums
Ja ikdienā maltīti gatavojat vienam vai diviem cilvēkiem, pietiks ar samērā nelielu (līdz 2,5–3 litriem) trauka ietilpību. Taču, ja virtuves kombainu paredzēts izmantot ēdienu gatavošanai lielai ģimenei vai ballītēm kopā ar draugiem un radiem, jāizvēlas ierīce ar lielāku trauku. Daļai virtuves kombainu komplektā nāk dažādu izmēru trauki. Svarīgs aspekts – ja izmantojiet trauku mazgājamo mašīnu, virtuves kombaina specifikācijā pārliecinieties, vai trauki ir piemēroti šādai mazgāšanai.

Komplektācija
Daļai virtuves kombainu komplektā nāk, piemēram, blendera piederums, salātu pagatavošanas kombains, gaļas malšanas piederums, mīklas āķis un virkne citu piederumu un aksesuāru, kas lieti noder gardu maltīšu sagatavošanā.

Krāsa
Lai gan šis aspekts neietekmēs virtuves kombaina darba spējas, gatavošana vienmēr būs patīkamāka, ja ierīce iederēsies virtuves kopējā interjera dizainā.

Asmeņi ar titāna pārklājumu kalpos gadiem ilgi

„TruFlow®“ asmeņi ar titāna pārklājumu parūpēsies par to, ka virtuves kombains savas funkcijas vienlīdz labi pildīs gan šodien, gan pēc vairākiem gadiem. Turklāt asmeņi pārtikas sastāvdaļas velk uz savu pusi, tādējādi nodrošinot vienmērīgu un efektīvu rezultātu.

Piederumu komplekts īpaši ērtai lietošanai

  • „Easy Match“ piederumu komplekts izceļas – uz katra no piederumiem iegravēts simbols, kas norāda, kurai no funkcijām (smalcināšanai, griešanai, putošanai, impulsa funkcijai ledus sasmalcināšanai vai mīklas jaukšanai) tas paredzēts. Piemērotākā piederuma atrašana ir intuitīva, ātra un vienkārša.

Virtuves kombains un tā priekšrocības

Uzziniet, kāpēc virtuves kombainam vajadzētu atrasties arī jūsu virtuvē!

Ievērojami ātrāka un ērtāka gatavošana
Picas mīklas sagatavošana vai gaļas samalšana var aizņemt visai daudz laika un pūļu, ja tiek izmantoti vien virtuves piederumi un mehāniskas ierīces. Savukārt virtuves kombaini ar šādiem un daudziem citiem uzdevumiem ļauj tikt galā dažās minūtēs. Maltītes gatavošanai nav jābūt sarežģītai.

Viena ierīce, virkne funkciju
Gaļas maļamo mašīnu, blenderi un mikseri iespējams iegādāties arī atsevišķi. Taču virtuves kombains ir tālredzīgāka izvēle – tādējādi jūsu virtuvē būs vairāk vietas, un daudzveidīgu maltīšu sagatavošanai nevajadzēs izmantot vairākas ierīces vienlaikus.

Restorāna līmeņa maltītes, neizejot no mājas
Lai pagatavotu kādu sarežģītāku ēdienu, virtuves kombains būtībā ir neaizstājama ierīce, jo īsā laika periodā ļauj paveikt vairākas darbības teju vienlaikus, piemēram, ja jāsagatavo mīkla un jāsamaļ pesto. Virtuves kombaini ir kā radīti šādiem uzdevumiem.

LED apgaismojums: lai redzamas būtu pat smalkākās nianses

Virtuves kombains, kurā iebūvēts LED apgaismojums, nodrošina lielisku redzamību neatkarīgi no jūsu virtuves apgaismojuma. Ir svarīgi pamanīt arī sīkākās nianses – perfekta ēdiena garša slēpjas detaļās.