Gāzes plīts virsma

Gatavojiet ar precizitāti. Izmantojot gāzes plīts virsmu, jūs varat kontrolēt gatavošanas temperatūru, līdz pat pilnībai, radot restorānu klases ēdienus savās mājās.

Electrolux gāzes plīts virsmas ir klasiska izvēle. Daudzi dod priekšroku gāzes plīts responsivitātei un tiešajai liesmai. Tās ļauj mums uzreiz pagriezt uguni lielāku vai mazāku, un tikpat viegli tā tiek galā ar maigu vārīšanu, kā arī ar wok gatavošanu augstā temperatūrā. Kad ir redzama īsta liesma, šķiet, ka tev ir lielāka kontrole pār ēdienu gatavošanas norisi. 

 

Tiklīdz ūdens ir sasniedzis vārīšanās temperatūru, nedaudz samazini liesmu un esi gatavs ūdenī likt produktus. Gatavošana uz gāzes ir gatavošana pēc sajūtām, kas daudziem joprojām ir sirdslieta. Tu vari ļoti precīzi kontrolēt liesmas apmērus un viegli redzēt, vai tā ir piemērota konkrētajam ēdienam. No nerūsējošā tērauda pannas līdz wok pannām - gatavojot ar gāzi, nav nepieciešamas īpašas pannas vai katli. Principā ikviena panna ir piemērota gatavošanai uz gāzes plīts.

Lasīt vairāk