Izvēlaties cepeškrāsni

vai uzzini vairāk par to, kas jāņem vērā pirms pirkuma

Pipars iesaka

Pa šiem gadiem kurus darbojos virtuvē, esmu izmēģinājis dažādu zīmolu tehniku, bet izvēlējos tieši Electrolux. Kāpēc? Tā ir mūsdienīga, funkcionāla un stabila. Man patīk, kad ierīces reaģē momentā un izpilda manas vēlmes. Kad negatavo, uz Electrolux tehniku var vienkārši skatīties, tā labi iederas jebkurā interjerā un uz to var paļauties! Rekomendēju.😉

- @pipars.lv

EcoLine produkti

Electrolux krāsnīm ir labākā A++ energoefektivitāte klasē, tāpēc varat ietaupīt enerģiju, vienlaikus radot gardus ēdienus. Gatavojiet ar karstumu, mikroviļņu krāsni vai tvaiku zemākā temperatūrā, ietaupot līdz pat 20%* vairāk enerģijas, vienlaikus saglabājot līdz 90%** jūsu ēdiena vitamīnu.

*Iekšējā salīdzinošā novērtēšana, pamatojoties uz vienu (1) Electrolux SteamPro cepeškrāsns [BSE998230M] un Electrolux daudzfunkcionālās krāsns [BPE556370M] testu. Tests veikts ar laša fileju un sous-vide vistas krūtiņu

**Pamatojoties uz iekšējiem testiem, salīdzinot SteamPro cepeškrāsns (tīrīšana ar tvaiku) un SteamCrisp krāsns (pirolītiskā pašattīrīšanās) enerģijas patēriņu. Tīrīšanas ar tvaiku programmu ir patentējis Electrolux US2017082295 (A1) - TVAIKA KRĀSNIS TĪRĪŠANAS METODE.

Cepeškrāsns funkciju pārskats

Gatavojiet ar pilnu tvaika jaudu un mēģiniet mājās, pievienojot sous-vi Cepeškrāsnis, kas aprīkotas ar vispilnīgāko tvaika funkciju, ar iespēju mājās pagatavot arī sous-vide tipa maltīti
  • Maize, smalkmaizītes un pīrāgi
  • Mājputni un gaļa
  • Augļi, dārzeņi un zivis
  • Sous-vide
Cep, sautē, grillē un tvaicē ar cepeškrāsns uzlabotajām tvaika programmām.
  • Maize, smalkmaizītes un pīrāgi
  • Mājputni un gaļa
  • Augļi, dārzeņi un zivis
Cepšana un grauzdēšana tvaika programmā uzlabo veselīgu ēdienu garšu un tekstūru.
  • Maize, smalkmaizītes un pīrāgi
  • Mājputni un gaļa
Papildu tvaika iestatījums, kas piešķir vienmērīgu, zeltainu kraukšķīgumu visām jūsu maizītēm un cepumiem.
  • Maize, smalkmaizītes un pīrāgi

Ēdiena gatavošana ar tvaiku

Electrolux cepeškrāsnis būs palīgs virtuvē, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus. Tvaiks piešķirs ēdienam kvalitāti.

Vismodernākais modelis no sērijas

SteamPro ar Steamify®

5

5(122)

EOA9S31WZ

900 SteamPro cepeškrāsns ar Steamify® tehnoloģiju ļauj gatavot, cept, grauzdēt un tvaicēt ēdienus ar profesionāliem rezultātiem. Tagad pagatavo pat sous-vide savās mājās. Vienkārši izvēlies temperatūru, un Steamify® pielāgos pareizos tvaika iestatījumus.

Populārākais modelis no sērijas

700.sērijas modelis ar SteamCrisp®

4,9

4,9(65)

EOC5E70X

Laiks atklāt tvaika spēku ar SteamCrisp® cepeškrāsni. Cepeškrāsns gatavošanas procesā pievieno mitrumu, kas nozīmē, ka ēdiens tiek pagatavots zemākā temperatūrā un neizžūst.

Jaunums no sērijas

CamCook® modelis ar CookView

4,6

4,6(137)

KOAAS31CX

CamCook® tehnoloģija darbojas, izmantojot CookView® kameru. Tehnoloģija atpazīst jūsu iecienītākos ēdienus un, lai nodrošinātu uzticamus rezultātus, saglabājiet savus iecienītākos ēdienus vēlamajos gatavošanas iestatījumos

Meklē vairāk informācijas par cepeškrāsnīm?

Tvaika cepeškrāsns spēj visu to pašu, ko klasiskā cepeškrāsns, taču tai ir papildu funkcija, kas Tev palīdzēs ēdiena gatavošanu pacelt jaunā līmenī. Klasiskā cepeškrāsns ēdienu ieskauj ar sausu karstumu, turpretī tvaika krāsnis procesam pievieno mitrumu. Šis papildu mitrums uzlabo ēdiena garšu un tekstūru, vienlaikus saglabājot kraukšķīgumu un ēdiena vērtīgās uzturvielas – pārvēršot katru maltīti par šedevru. 

Jūsu iecienītāko maltīšu gatavošana ar tvaiku ir lielisks risinājums, jo tādā veidā ir iespējams saglabāt ēdiena vērtīgās uzturvielas, kuras iepriekš, iespējams, tika pazaudētas gatavojot ēdienu lielā karstumā. Tā kā tvaiks ir mitrāks gatavošanas veids, var nelietot eļļas, kuras būtu nepieciešams izmantot tradicionālajā cepeškrāsnī. Tvaika cepeškrāsns ļauj atkārtoti uzsildīt ēdienu daudz vienmērīgāk nekā mikroviļņu krāsnī — ēdiens neizžūs un nezaudēs savu tekstūru.

Tvaika cepeškrāsnī ēdiens tiek pagatavots manāmi ātrāk, kas ir lielisks risinājums, ja vēlies cepeškrāsni izmantot regulāri un vienlaikus ietaupīt elektroenerģijas patēriņu savās mājās. Pateicoties tiešā tvaika karstumam, dārzeņus un jūras veltes var pagatavot vien piecpadsmit minūtēs.

Lasīt vairāk