Kā mājas saimnieks jūs lepojaties ar savu virtuvi, un ir svarīgi, lai jūsu izvēlētās ierīces atspoguļotu jūsu personīgo stilu un gaumi. Tāpēc mēs esam izveidojuši 800. sērijas iebūvēto indukcijas plīts virsmu ar iebūvētu tvaika nosūcēju — ierīci, kas apvieno formu, funkciju un ērtības, lai nodrošinātu patiesi ievērojamu gatavošanas pieredzi.
Šī plīts virsma ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas lielāku brīvību virtuves dizainā. Ar tās bezrāmja dizainu un integrēto tvaika nosūcēju šī plīts virsma novērš vajadzību novietot nosūcēju virs plīts, tādējādi atbrīvojot vietu un sniedzot jums brīvību bez ierobežojumiem veidot virtuvi pēc savas gaumes.
Skārienvadība katrai zonai atsevišķi ļauj viegli pielāgot temperatūru, jaudu un taimeri, nodrošinot, ka varat pagatavot maltītes līdz pilnībai. Plīts virsmai ir arī jaudas palielināšanas, pauzes un taustiņu bloķēšanas opcijas, kas atvieglo darbu un ļauj to pielāgot katram gatavošanas gadījumam.
Breeze funkcija atsvaidzina virtuves gaisu ar zemu trokšņa līmeni pēc gatavošanas pabeigšanas. Tagad varat atpūsties vai izklaidēt viesus pēc maltītes nepiespiestā un patīkamā vidē, neuztraucoties par ēdiena gatavošanas laikā izdalītajiem aromātiem.

Lasīt vairāk