3D Sense tehnoloģija ir unikāls žāvēšanas process, kas nodrošina izcilu kopšanu visiem audumiem. Tā analizē auduma šķiedras un pielāgo iestatījumus vēl vienmērīgākiem rezultātiem. Neatkarīgi no tā, vai žāvējat smalkus zīda apģērbus vai biezas, kārtainās jakas, 3D Sense tehnoloģija pasargās jūsu apģērbu, saglabājot gan to sildošās īpašības, gan izskatu.
Priekšpuses iekraušanas veļas žāvētāji ar siltumsūkņa tehnoloģiju nodrošina daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem veļas žāvētājiem. Tie ietver energoefektivitāti, konsekventākus rezultātus un maigāku apģērba kopšanu. Siltumsūkņa tehnoloģija izžāvē drēbes gandrīz uz pusi zemākas temperatūras nekā parastie žāvētāji, samazinot apģērba saraušanās risku un saglabājot apģērba sākotnējo kvalitāti.
DelicateCare sistēma pielāgo temperatūru un kustību atbilstoši audumam, nodrošinot absolūti precīzu Jūsu apģērba kopšanu. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat paļauties, ka jūsu apģērbi nezaudēs formu un nesaruks, nodrošinot, ka apģērba kvalitāte paliek neskarta.

Lasīt vairāk