Putekļsūcēji roboti

Atgriezieties mājās un priecājieties par nevainojami tīru grīdu — „Pure i9“ putekļsūcējs robots darbojas pilnīgi neatkarīgi un to iespējams vadīt arī tad, ja neesat mājās, izmantojot viedtālruni.

Programmatūras atjaunināšana, izmantojot USB savienojumu

Programmatūras atjauninājumus robots saņem automātiski, izmantojot viedtālruņa lietojumprogrammu. Programmatūru var arī atjaunināt, izmantojot USB savienojumu. Tādā gadījumā jaunākais programmatūras fails ir jālejupielādē no tīmekļa vietnes.

3D Vision System™ ir tas, kas Electrolux putekļu sūcēju robotus atšķir no citiem tirgū piedāvātajiem putekļsūcēju robotiem. Izmantojot lāzerus un kameras, šī sistēma plāno telpu un skenē mēbeļu un priekšmetu atrašanās vietu, lai nodrošinātu pēc iespējas rūpīgāku mājokļa tīrīšanu. Atšķirībā no citiem robotiem, kuriem pirms tīrīšanas ir jāpaceļ priekšmeti no grīdas, Electrolux putekļu sūcēju roboti bez jebkādas iejaukšanās var piekļūt visām grūti sasniedzamām vietām, stūriem un malām.
Unikālā trijstūra forma, kas pazīstama kā Trinity Shape™, ir vēl viena funkcija, kas to atšķir no citiem putekļsūcēju robotiem. Trinity Shape™ nodrošina spēju piekļūt pat vissarežģītākajām vietām jūsu mājās, un tā nodrošina, ka visa jūsu grīda ir pilnībā iztīrīta.
Electrolux putekļu sūcēju robotu tīrīšanas veiktspēja ir patiešām augstākā līmeņa. Ar savu lielo jaudu šis robots var pacelt un absorbēt netīrumus savā tvertnē, atstājot jūsu grīdas tīras. Mazgājamais filtrs nodrošina, ka gaiss jūsu mājās vienmēr ir svaigs un tīrs, padarot to par perfektu izvēli cilvēkiem, kuriem gaisa kvalitāte mājoklī ir svarīga.

Lasīt vairāk