Kompaktās cepeškrāsnis

Kad runa ir par jūsu gatavošanu, nelielas telpas nenozīmē, ka jums ir jāveic kompromisi. Mūsu kompaktās cepeškrāsnis var tikt iebūvētas pat mazākajās virtuves telpās.

Atvadieties no nepietiekami pagatavotiem vai pārceptiem ēdieniem, iegādājoties kādu no Electrolux cepeškrāsnīm. Šī kompaktā izmēra, daudzfunkcionālās cepeškrāsnis ir izstrādātas, lai revolucionizētu gatavošanas pieredzi mājsaimniecībām, un tās ir aprīkotas ar funkcijām, kas pacels jūsu kulinārijas prasmes nākamajā līmenī.

Electrolux kompaktās cepeškrāsnis ir izstrādātas, domājot par nākotni, un tā piedāvā virkni uzlabotu funkciju, kas padara gatavošanu daudz ērtāku un patīkamāku. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis šefpavārs vai gatavojat tikai savai ģimenei, šīs cepeškrāsnis sniedz lielisku ēdiena gatavošanas pieredzi. Ar nerūsējošā tērauda konstrukciju, Wi-Fi savienojumu, termozondi, tvaika tīrīšanu, vairāk kā 20 gatavošanas režīmiem un vairākām automātiskajām programmām Electrolux cepeškrāsnis ir ideāls papildinājums jebkurai virtuvei.

Ātrās uzsildīšanas funkcija nodrošina, ka cepeškrāsns ir gatava lietošanai, teju uzreiz kad tā ir nepieciešama. Electrolux cepeškrāsnis ar šādu funkciju uzsilst daudz ātrāk nekā citas krāsnis, tādējādi ietaupot jūsu laiku un ļaujot ātrāk sākt gatavot gardas maltītes.
Skārienjūtīgais displejs ir intuitīvs un nodrošina tūlītēju piekļuvi vissvarīgākajām funkcijām. Displejs ir lietotājam draudzīgs, ļaujot bez kavēšanās piekļūt visbiežāk izmantotajām funkcijām. Tas padara ēdiena gatavošanu vienkāršu, ļaujot vairāk laika veltīt neaizmirstamu maltīšu radīšanai.

Lasīt vairāk