Augšas ielādes veļas mašīnas

Nav nepieciešams veikt kompromisu, ja jums trūkst vietas. Electrolux augšas ielādes veļas mazgājamās mašīnas piedāvā plašas funkcionalitātes, kas rūpējas par jūsu drēbēm, atrodiet to, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Veļas mašīnas ar augšējo ielādi aktivizē mazgāšanas līdzekļus un veļas mīkstinātājus, pirms tie nonāk mazgāšanas tvertnē, nodrošinot, ka jūsu drēbes tiek rūpīgi un efektīvi mazgātas, nezaudējot kvalitāti. Maigais mazgāšanas process saglabā jūsu drēbu kā jaunu pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm.
Pateicoties UltraCare sistēmai, jūsu apģērbs kalpos ilgāk un izskatīsies labāk. Mazgāšanas līdzeklis un mīkstinātājs tiek sajaukti pirms ievadīšanas mazgāšanas tvertnē, nodrošinot, ka abi darbojas vienmērīgi un ātri, lai aizsargātu jūsu apģērba šķiedras.
Izmantojot UltraWash īso programmu, jums nav jāizvēlas starp ātru mazgāšanas laiku vai rūpīgu tīrīšanu. UltraWash apvieno zemu temperatūru un maigas kustības, lai notīrītu jūsu drēbes mazāk nekā stundas laikā, nezaudējot kvalitāti un tīrību.
Pēc katras mazgāšanas vairs nav jāgludina! SteamCare sistēma mazgāšanas cikla beigās izmanto tvaiku, lai samazinātu saburznījumu par trešdaļu. Jūsu drēbes izskatīsies lieliski arī bez gludināšanas.
Eco TimeManager ļauj ietaupīt enerģiju un resursus, pielāgojot mazgāšanas cikla ilgumu savām vajadzībām. Izbaudiet energoefektīvus mazgāšanas ciklus, nezaudējot veļas mazgājamās mašīnas veiktspēju.

Lasīt vairāk