Pirkšanas ceļveži

Atrodiet savu perfekto veļasmašīnu

Mūsu klāsts

Apskatiet mūsu piedāvāto ierīču klāstu, lai ērtāk atrastu tieši to, kas vislabāk derēs jūsu namā.

Drīzumā
  • SensiCare
  • SteamCare
Drīzumā
  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare
Drīzumā
  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare
  • ColorCare

Factors determining the choice

Here are some factors to consider when purchasing a new dryer.

For complete information on the product, please refer to the user manual.

Electrolux washing machine

Atrašanās vieta un izmērs

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties brīvi stāvošu ierīci vai iebūvējamu, kas jānovieto brīvā nišā virtuvē vai veļas telpā ar pieskaņotu priekšējo paneli, jums ir jāpārliecinās, ka izvēlētā iekārta ietilps atvēlētajā vietā. Cik daudz vietas ir pieejams?

60–48 cm platums – ideāls platums veļasmašīnai ar priekšas ielādi
48–34 cm platums – šādā vietā iespējams novietot šauru priekšas ielādes veļasmašīnu
45–40 cm platums – ir vērts apsvērt augšas veļasmašīnas iegādi

Profesionāļa padoms: ja jūsu veļas telpa ir visai maza, apsveriet iespēju iegādāties ierīci, kurā ir apvienota veļasmašīna kopā ar žāvētāju.

Ietilpība

Vai veļasmašīna darbojas bez mitas? Vai arī tiek ieslēgta vien pa retam? Izvēloties jaunu iekārtu, jāņem vērā, cik reižu nedēļā tā tiek lietota.

Mazāk nekā 4 reizes nedēļā – 5–6 kg ietilpības ierīce būs gana liela, ja vien jūs bieži nemazgājat īpaši lielus izstrādājumus, piemēram, dūnu jakas vai segas.
4–6 reizes nedēļā – 7 kg ietilpības veļasmašīna būs lieliski piemērota visām vajadzībām
6+ reizes nedēļā – jūs varat mazgāt veļu retāk, vienkārši izvēloties lielāku veļasmašīnu (vismaz 8 kg ietilpība)

Laiks un ērtības

Cīrulis vai pūce? Izvēlieties veļasmašīnu ar iespēju sākt mazgāšanas cikla izpildi vēlāk, lai tā darbotos tajā laikā, kad jums ir ērtāk – vēlu nakti vai agri no rīta, lai izmantotu zemāku cenu elektroenerģijas biržā.

Vadiet savu veļasmašīnu attālināti!

Nekad iepriekš nav bijis tik ērti pārvaldīt veļasmašīnu no attāluma. Izvēlieties iekārtu ar savienojamības funkciju, lai varētu iestatīt veļasmašīnu vienkārši no sava viedtālruņa.

Žāvēšana

Kā jūs parasti žāvējat savas drēbes? Izvēlieties veļasmašīnu ar augstākiem centrifūgas apgriezieniem, lai saīsinātu nepieciešamo žāvēšanas laiku. Jo vairāk apgriezienu minūtē izdara centrifūga, jo vairāk mitruma tiek atdalīts no apģērba un tādējādi samazinās laiks, kas nepieciešams žāvēšanai. 

Profesionāļa padoms: neaizmirstiet pasaudzēt smalkus apģērba gabalus – lai saglabātu tos nevainojamā stāvoklī, iestatiet mazākus centrifūgas apgriezienus. Mūsu veļasmašīnas ar UltraCare tehnoloģiju aizsargās katru šķiedru.

Izvēlieties savu veļasmašīnu

Izmēru klāsts ir plašs – no ģimenei piemērotām lielizmēra iekārtām līdz jaunākajām tehnoloģijām ar savienojamības funkciju un veļasmašīnām, kas ir kompaktas un aizņem īpaši maz vietas. Lai kādas būtu vajadzības – Electrolux piedāvājumā būs īstā!

 

ColourCare – visas jūsu iecienītās krāsas viskošākajos toņos

Mūsu ColourCare sistēma attīra ūdeni, tādējādi mazgāšanas līdzeklis darbojas daudz efektīvāk pat zemā temperatūrā. Maiga, bet rūpīga tīrīšana palīdz jūsu apģērbiem saglabāt košumu, un tie izskatīsies kā jauni.

Krāsas neizbalo pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm

Tīrības noslēpums slēpjas ūdenī. Unikālā filtrēšanas sistēma attīra ūdeni no minerāliem un netīrumiem, kas bojā audumu, tādējādi mazgāšana ir daudz maigāka un efektīvāka. Tālāk redzami rezultāti no krāsu noturības testa, kas tika veikts ar poliestera audumu – 30 grādu temperatūrā tika izpildīti 50 mazgāšanas cikli. Ar ColourCare sistēmu krāsas neizbalo, melnais saglabājas melns pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Krāsām patīk sāls

Sāls nenonāk kontaktā ar apģērbu, taču aktivizē jonu apmaiņas filtru, kas mīkstina ūdeni un noņem nevēlamos minerālus un netīrumus. Tā krāsas saglabā savu spilgto toni pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm, un melnā krāsa ar laiku nekļūst par pelēku.

UltraCare – pilnībā saglabāta auduma tekstūra

Mūsu UltraCare sistēma iepriekš sajauc mazgāšanas līdzekli, lai nodrošinātu ātru un efektīvu tīrīšanu. Tādējādi katra auduma šķiedra saņem mazgāšanas līdzekli, tiek attīrīta un aizsargāta. Jūsu drēbes būs svaigas, tīras, maigas un kā jaunas vēl ilgi.

Audumi saglabājas mīksti pat pēc dauzām mazgāšanas reizēm.

Mazgāšanas līdzeklis un veļas mīkstinātājs tiek samaisīti ar ūdeni un aktivizēti vēl pirms nonākšanas trumulī. Tas nodrošina, ka ikkatrs apģērba centimetrs saņem mazgāšanas līdzekli un tiek efektīvi izmazgāts atšķirībā no tradicionālās sistēmas, kas nodrošina mazāk efektīvu trīšanu. Arī veļas mīkstinātājs ar UltraCare sistēma tiek izplatīts pa apģērbu divreiz efektīvāk nekā tradicionālajā veļasmašīnā.

UltraWash programma – nepārspējama mazgāšana

UltraWash programma ir tikai 59 minūtes gara un mazgā veļu 30 grādu temperatūrā – jūsu veļa saņem nepārspējamu aprūpi, tādējādi saglabājot labu izskatu kā tikko no veikala daudz ilgāk.

SteamCare — aizmirstiet par apģērba krokām

Mūsu SteamCare sistēma sniedz profesionālu mazgāšanas rezultātu mājās. Pabeidzot katru mazgāšanas ciklu ar tvaiku, par trešdaļu tiek samazinātas apģērba krokas, tādējādi jūs varat iegūt ģērbšanai gatavas drēbes, nekarsējot tās ar gludekli. Tāpat ar SteamCare var atsvaidzināt apģērbu, tā izvairoties no liekas mazgāšanas.

Par trešdaļu mazāk kroku

Izmantojot tvaiku mazgāšanas cikla beigās, auduma šķiedras tiek nogludinātas un salīdzinājumā ar veļasmašīnu bez SteamCare kroku ir par trešdaļu mazāk. Tagad viena cikla laikā varat gan mazgāt, gan apstrādāt ar tvaiku, tādējādi gludināt būt nepieciešams daudz retāk un apģērbs ilgāk saglabās labu formu un auduma tekstūru.

 

Nemazgājiet lieki – atsvaidziniet savu apģērbu 15 minūtēs

Tagad varat izbaudīt svaigi mazgātu drēbju sajūtu daudz biežāk, un tam nav nepieciešams veikt pilnu mazgāšanas ciklu. Electrolux FreshScent ir pasaulē pirmā sistēma, kas atsvaidzina apģērbu ar tvaiku un aromatizētājiem, neizmantojot mazgāšanas līdzekli. Pēc apstrādes ar tvaiku un rūpīgi atlasītajiem aromātiem jūsu drēbes smaržos kā svaigi mazgātas.

SensiCare – rūpīga mazgāšana katru reizi

Mūsu SensiCare sistēma nodrošina piemērotu mazgāšanas intensitāti katrā reizē, pielāgojot laika, enerģijas un ūdens patēriņu. Tādējādi jūsu drēbes netiek mazgātas pārāk ilgi, un tas palīdz saglabāt to labo izskatu daudz ilgāk.

Audumi saglabā labu izskatu divreiz ilgāk

Saskaņā ar Ritex veiktu testu 2015. gadā (testa numurs 15CR00099) SensiCare sistēma palīdz saglabāt audumu kā jaunu daudz ilgāk. Sensori katra cikla pirmajā minūtē automātiski pielāgo mazgāšanas cikla iestatījumus atkarībā no ievietotā apģērba svara, tādējādi samazinot mazgāšanas laiku un nepieciešamo ūdens un enerģijas daudzumu. Tas nozīmē, ka drēbes tiks mazgātas maigāk, un tas ir labi ne tikai jūsu apģērbam, bet arī videi.

Programma džinsa audumam

Jūsu klasiskā džinsa auduma apģērbi būs kā jauni daudz ilgāk – saudzīgā veļasmašīnas programma par to parūpēsies.