Ierīces dati

Žāvētāja novietošana uz veļas mazgājamās mašīnas ir lielisks risinājums vietas ietaupīšanai. Komplekts žāvētāja novietošanai uz veļas mazgājamās mašīnas piedāvā labāku risinājumu uzglabāšanai vai citām darbībām un mērķiem, kā arī palīdz ietaupīt vietu veļas mazgājamajā telpā.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Pārdomāts komplekts žāvētāja novietošanai uz veļas mašīnas ar izvelkamu plauktu

Žāvētāja novietošana uz veļas mazgājamās mašīnas ir lielisks veids, kā lietderīgāk izmantot vietu veļas mazgāšanas telpā. Komplekts žāvētāja novietošanai uz veļas mazgājamās mašīnas ir lielisks risinājums, kas sniedz papildu iespējas veļas šķirošanai vai locīšanai.

Komplekts Electrolux priekšējās ielādes veļas mašīnām un žāvētājiem.

Dažādā pielietojuma komplekts žāvētāja novietošanai uz veļas mazgājamās mašīnas ir saderīgs ar visām Electrolux priekšējās ielādes veļas mazgājamajām mašīnām un žāvētājiem ar 52–67 cm dziļumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone