Tvaika nosūcēji

Mūsu plašajā tvaika nosūcēju klāstā ir gan moderni, gan eleganti modeļi, kuri palīdz radīt nepieciešamo gaisotni jūsu virtuvē, vienlaikus papildinot virtuves dizainu. Kā arī jaunākie modeļi darbosies pietiekami klusi, lai netraucētu baudīt maltīti blakus ieslēgtai ierīcei.

Efektīva gatavošana garšīgākiem rezultātiem

Pievērsiet uzmanību tam, kas patiešām svarīgs virtuvē – gardas maltītes pagatavošana. Pateicoties „Hob2Hood“ sistēmai, jūsu plīts virsma pati ieslēdz tvaika nosūcēju – plīts iestatījumi un tvaika nosūcēja ventilatora ātrums tiek automātiski regulēts atbilstoši tam, kā gatavojat. Jūs varat vārīt, cept un sautēt, pat nepieskaroties savam tvaika nosūcējam – tas ieslēgsies automātiski un attiecīgi iestatīs nosūkšanas jaudu atkarībā no tā, cik intensīvi tiks gatavots uz plīts virsmas.

Tvaika nosūcējs ar „Hob2Hood“

 • Spēcīgs nosūcējs ar zemu enerģijas patēriņu
 • Augsti efektīvs filtrs, kas novērš tvaikus un nepatīkamus aromātus
 • Iebūvētais LED apgaismojums padara to ideāli piemērotu modernām mājām
 • Vieds savienojums ar plīts virsmu, līdz ar to tvaika nosūcēji ar „Hob2Hood“ funkciju ieslēgsies automātiski

Kā izvēlēties savu tvaika nosūcēju?

Tvaika nosūcējs ir svarīga ikvienas pilnvērtīgi aprīkotas virtuves sastāvdaļa. Neviens atvērts logs nespēs samazināt mitrumu un aromātu izplatību tik labi kā kvalitatīvs tvaika nosūcējs. Tvaika nosūcēji ir pieejami plašā stilu un veidu spektrā, atliek vien pārdomāt savas vajadzības un izvēlēties piemērotāko.

Iebūvēts vai brīvi stāvošs –
iebūvēts tvaika nosūcējs ir nedaudz noslēpts, kā arī – ļauj izmantot vietu skapīšos; savukārt brīvi stāvošs tvaika nosūcējs kalpos arī kā spēcīgs akcents un dizaina elements virtuvē.
Ar ventilācijas izvadu vai bez tā –
ne visās virtuvēs ir iespējams pievienot tvaika nosūcēju ventilācijas izvadam. Ja ar to ir grūtības, ir pieejami tvaika nosūcēji, kas gaisu recirkulē caur oglekļa filtriem, tādējādi attīrot to no aromātiem. Šādam tvaika nosūcējam būs nepieciešams mainīt filtru, taču varēs iztikt bez ventilācijas caurulēm.
Moderns vai klasisks –
jaunākie tvaika nosūcēji piedāvā nebijušas iespējas, piemēram, daži modeļi tiek savienoti ar plīts virsmu un attiecīgi tiek automātiski ieslēgti, kad sistēma konstatē aktīvu gatavošanu. Tāpat ir pieejami arī tādi tvaika nosūcēji, kas tiek iebūvēti pavisam nemanāmi un praktiski nebūs redzami.
Trokšņu līmenis –
atkarībā no novietojuma iespējams atlasīt klusākas vai skaļākas ierīces. Ja virtuvē atrodas arī ēdamgalds, tad visticamāk vēlēsieties klusāku ierīci, kas klusi atsvaidzinās gaisu, kamēr baudīsiet maltīti. Trokšņu līmeni mēra decibelos.

Tvaika nosūcēja sniegtās priekšrocības

 • Savāc aromātus un lieko mitrumu gatavošanas laikā
 • Samazina aromātu noplūšanu ārpus virtuves
 • Atsvaidzina gaisu
 • Pieejami modeļi, kam nav nepieciešams ventilācijas izvads
 • Jaunākās ierīces ir klusas un energoefektīvas
 • Iespēja izvēlēties savai virtuvei piemērotāko dizainu no plašā klāsta
 • Palīdz samazināt taukaino nosēdumu daudzumu virtuvē, it īpaši ar gāzes plīts virsmām
 • Atsevišķiem modeļiem pieejama arī automātiskā ieslēgšanās atkarībā no plīts virsmas darbības