Iegādes ceļvedis

Atrodiet savu ideālo tvaika nosūcēju

Dizains

Tvaika nosūcēji ir pieejami visdažādākajās formās un izmēros.

Salas tipa tvaika nosūcējs – ja gatavošanas virsma jūsu virtuvē atrodas telpas vidū, nevis pie sienas, izvēlieties salas tipa tvaika nosūcēju. Tas tiek stiprināts tieši pie griestiem.
Pie sienas stiprināms tvaika nosūcējs – šie tvaika nosūcēji ir pieejami visdažādākajās formās – kā T veida, skursteņa tipa vai vertikālas ierīces, kas labi izceļas virtuvē.
Iebūvēti tvaika nosūcēji – ja vēlaties nemanāmi paslēpt tvaika nosūcēju virtuves skapītī, lai saglabātu vienotu stilu, šī būs īstā izvēle.
Izvelkams tvaika nosūcējs – darbvirsmā iebūvējams tvaika nosūcējs.
Zem skapīša iebūvējami tvaika nosūcēji – ietaupiet vietu virtuvē un izvēlieties tvaika nosūcēju, kas iebūvējas zem skapīša, kas novietots virs gatavošanas virsmas.

Eksperta padoms: pirms iekārtas izvēles izpētiet, kāds ir ieteicamais attālums starp plīts virsmu un tvaika nosūcēju.

Uzstādīšana un gaisa cirkulācija

Izplūde caur ārēju ventilācijas atveri – tvaika nosūcējs izmanto ārēju ventilācijas atveri, lai izsūktu sastāvējušos gaisu un mitrumu. Tā kā gaisa plūsmu ietekmē ventilācijas caurules garums un līkumu skaits, pirms uzstādīšanas ir jāapsver gaisa caurules garums, līkumi un materiāls.
Recirkulācija – tvaika nosūcējiem ar recirkulācijas funkciju nav nepieciešama ārēja gaisa ventilācijas atvere. Gaiss tiek attīrīts, izmantojot oglekļa filtrus, kuri attīra gaisu no aromātiem.

Eksperta padoms: lai aktivizētu gaisa plūsmu, ieslēdziet tvaika nosūcēju, pirms sākat gatavot.

Nosūkšanas jauda

Izvēloties tvaika nosūcēju no vairākiem modeļiem, kuriem ir atšķirīga jauda, ieteicams aprēķināt minimālo un maksimālo nepieciešamo nosūkšanas jaudu. Rīkojieties, kā norādīts tālāk.

1. Izmēriet savas virtuves garumu, platumu un augstumu.
2. Sareiziniet izmērīto garumu, platumu un augstumu, jūs iegūsiet telpas tilpumu.
3. Sareiziniet telpas tilpumu ar 6 – tā ir minimālā nosūkšanas jauda (6 pilni gaisa nomaiņas cikli stundā vieglai gatavošanai, piemēram, sautēšanai).
4. Sareiziniet telpas tilpumu ar 12 – tā ir maksimālā nosūkšanas jauda (12 pilni gaisa nomaiņas cikli stundā intensīvai gatavošanai, piemēram, fritēšanai eļļā).

Optimāla nosūkšanas jauda jūsu virtuvei ir starp abiem iegūtajiem (6 un 12) rādītājiem.

Trokšņu līmenis

Lai padarītu gatavošanu patīkamāku bez liekiem trokšņiem, izvēlieties tvaika nosūcēju ar zemāku trokšņu līmeni decibelos (dB). Electrolux tvaika nosūcēju trokšņu līmenis dažādiem modeļiem atšķiras un var būt no 40 līdz 70 dB. Salīdzinājumam – čuksta trokšņa līmenis ir 40 dB, savukārt normālas sarunas skaļums ir ap 60–70 dB.

Tvaika nosūcējiem, kuri izvada gaisu, caurules veids ietekmē trokšņa līmeni. Lai samazinātu troksni, izvēlieties pēc iespējas taisnāku cauruli, kurai ir maz līkumu un sazarojumu, kā arī izvēlieties troksni slāpējoša materiāla caurules.

Filtri

Visiem tvaika nosūcējiem ir arī tauku filtrs, kas uztver gaisā lidojošas tauku daļiņas no gatavošanas. Atkarībā no veida tauku filtrs ir vai nu regulāri jāmaina (vienreizlietojami filtri), vai arī jātīra (metāla filtri). Pastāvīgos metāla tauku filtrus var mērcēt un mazgāt ar rokām vai trauku mazgājamā mašīnā 60–70 grādu programmā.

Recirkulācijas tvaika nosūcēji ir aprīkoti ar aktivizētās ogles filtriem, kas uzsūc smakas. Šie filtri ir jāmaina vai jāmazgā/jāatjauno aptuveni reizi četros mēnešos (vai biežāk, ja tvaika nosūcējs tiek izmantots ļoti bieži).

Izvēlieties savu iekārtu

Electrolux tvaika nosūcējos ir apvienota jaudīga gaisa nosūkšana, klusa darbība un nepārspējams dizains – izvēlieties tieši to, kas vislabāk der jūsu vajadzībām!

''Flex'' modeļi

Mums ir nevainojami iestatījumi ikvienai gaumei. Ar vienu pieskārienu pogai jūs varat virtuvē izbaudīt svaigu gaisu.

Svaigs gaiss virtuvē bez trokšņa

Ar ''700 Breeze'' tvaika nosūcēju aizmirstiet par mēģinājumiem pārkliegt ventilatora troksni, mēģinot izbaudīt kopīgas ģimenes vakariņas. Aktivizējiet funkciju, piespiežot pogu, kad esat beidzis gatavošanu, un tas klusi atsvaidzina gaisu desmit minūtēs. Svaigums virtuvē bez trokšņa.

''700 Breeze'' tvaika nosūcējs

''700 Breeze'' tvaika nosūcējs

 • Klusi atsvaidziniet gaisu ar Breeze
 • Jaudīgs dzinējs, efektīva nosūkšana
 • ''Hob2Hood®'' nepārspējamām ērtībām
 • Jaudīga nosūkšana klusi ar ''SilenceTech''
 • Ērta skārnienvadība uz stikla virsmas
 • gatavo makaronus ar jūras veltēm
  Jaudīgs dzinējs

  Neatkarīgi no jūsu vajadzībām mūsu tvaika nosūcējs efektīvi attīra gaisu, nosūcot gatavošanas laikā radušos tvaiku. Jaudīgais motors un liels ātrums ļauj iegūt attīrītu gaisu nepārtraukti. Tas ir īsākais ceļš uz patīkamu virtuvi.

 • virtuves darbvirsma
  ''Hob2Hood®''

  ''Hob2Hood®'' funkcija bezvadu režīmā savieno plīts virsmu ar tvaika nosūcēju. Sāciet gatavošanu, un tvaika nosūcējs automātiski pielāgos iestatījumus, nodrošinot labāko nosūkšanas režīmu, balstoties uz plīts virsmai izvēlēto jaudas režīmu. Tehnika paveiks visus grūtos darbus, savukārt jums būs brīvas rokas un enerģija, lai pievērstos ēdienam.

 • cilvēks runā par tālruni un gatavo
  ''SilenceTech''

  ''SilenceTech'' tvaika nosūcējs savāc gatavošanas laikā radušos izgarojumus, tā darbība ir klusa pat ar maksimālo jaudu. Mūsu progresīvā tehnoloģija nozīmē, ka jūs varat visu uzmanību veltīt garda ēdiena pagatavošanai tīrā un mierīgā vidē.

 • tvaika nosūcēja iestatījumu pielāgošana ar vadības paneli
  Skārienstikls

  Mūsu stilīgais stikla vadības panelis ir nevainojami integrēts korpusā. Elektroniskās skārienvadīklas ļauj ērti un precīzi pārvaldīt tvaika nosūcēja iestatījumus un darbības režīmus.

Spoža gaisma labākai redzamībai gatavošanas laikā

Nekad nepalaidiet garām neko svarīgi ar ''600 LEDSpot'' tvaika nosūcēju. Pateicoties integrētajam apgaismojumam, jūs varat skaidri redzēt, kā jūsu ēdiens gatavojas uz plīts virsmas. Un tas ir īpaši izstrādāts, lai būtu energoefektīvs un ilgtspējīgs.

''600 LEDSpot'' tvaika nosūcējs

''600 LEDSpot'' tvaika nosūcējs

 • LED, kas izgaismo jūsu plīts virsmu
 • Tvaika nosūcējs, kas lieliski papildina jūsu virtuvi
 • Mehāniska vadība ērtākiem rezultātiem
 • LED apgaismojums
  LED apgaismojums

  Mūsu tvaika nosūcējā ir iebūvētas LED gaismas, tādējādi jūs vienmēr pavisam skaidri varat redzēt, ko darāt. Lielisks veids, kā radīt mierīgu noskaņu virtuvē, visu gaismu koncentrējot tieši tur, kur nepieciešams – uz katliem un pannām.

 • moderns tvaika nosūcēja dizains
  Moderns tvaika nosūcēja dizains

  Mūsu unikālie un modernie tvaika nosūcēji ir radīti tieši tam, lai nevainojami papildinātu citas virtuves iekārtas no klāsta. Apvienojot gaisa tīrīšanas funkcionalitāti ar klasiski labu izskatu, tiek panākts lielisks līdzsvars starp formu un funkciju.

 • Mehāniska vadība
  Mehāniska vadība

  Pateicoties vienkāršai mehāniskai vadībai, šis tvaika nosūcējs ļauj jums viegli izvēlēties pareizos iestatījumus. Tas nozīmē, ka jūs bez piepūles varat regulēt ventilatora jaudu un apgaismojumu.

''Sense'' modeļi

Mēs vēlamies, lai jūs varētu pilnībā koncentrēties uz gardas maltītes pagatavošanu savā virtuvē – ļaujiet mūsu ierīcēm parūpēties par darbiem. Ar ''Hob2Hood®'' tehnoloģiju jūsu plīts virsma automātiski kontrolēs tvaika nosūcēja iestatījumus, tas nozīmē, ka jūs visu uzmanību varat veltīt ēdiena gatavošanai un baudīšanai savā virtuvē.

Tvaika nosūcēja vadība bez piepūles

Dariet vairākus darbus vienlaikus – ar ''900 RemoteControl'' tvaika nosūcēju tas ir vieglāk nekā jebkad. Jūs varat bez piepūles no attāluma mainīt jaudas iestatījumus vai izslēgt to pilnībā. Tas nozīmē, ka jūs varat mierīgi darīt ko citu.

''900 RemoteControl''

 • Savienojiet savu plīts virsmu ar tvaika nosūcēju, izmantojot ''Hob2Hood®''
 • Pārvaldiet iestatījumus no attāluma ar tālvadības pulti
 • Moderns dizains, kas būs kā radīts jūsu virtuvei
 • virtuves darbvirsma
  ''Hob2Hood®''

  ''Hob2Hood®'' bezvadu režīmā savieno plīts virsmu ar tvaika nosūcēju, ļaujot tvaika nosūcējam darboties automātiski.

 • Elektroniska vadība
  Elektroniska vadība

  Elektroniskā vadība ļauj bez grūtībām pārvaldīt tvaika nosūcēju.

 • Saskaņots dizains
  Saskaņots dizains

  Moderns tvaika nosūcēja dizains, kas saskanēs ar jūsu virtuvi un citām iekārtām.

Ļaujiet plīts virsmai regulēt tvaika nosūcēju

''700 Hob2Hood®'' tehnoloģija nozīmē, ka plīts virsma automātiski kontrolē tvaika nosūcēja iestatījumus. Sākot gatavot, tvaika nosūcēja iestatījumi tiek automātiski pielāgoti, balstoties uz plīts virsmas temperatūras izmaiņām vai ieslēgto gatavošanas zonu skaitu. Tas nozīmē, ka ierīces parūpēsies par tvaika aizvadīšanu, jūs varat domāt par ēdienu.

''700 Hob2Hood®''

''700 Hob2Hood®''

 • ''Hob2Hood®'' nepārspējamām ērtībām
 • Jaudīgs dzinējs, efektīva nosūkšana
 • Klusi atsvaidziniet gaisu ar ''Breeze''
 • Radiet patīkamu noskaņu ar aptumšojamajām gaismām
 • Jaudīga nosūkšana klusi ar ''SilenceTech''
 • gatavo makaronus ar jūras veltēm
  Jaudīgs dzinējs

  Neatkarīgi no jūsu vajadzībām mūsu tvaika nosūcējs efektīvi attīra gaisu, nosūcot gatavošanas laikā radušos tvaiku. Jaudīgais motors un liels ātrums ļauj iegūt attīrītu gaisu nepārtraukti. Tas ir īsākais ceļš uz patīkamu virtuvi.

 • vīrietis gatavo ēdienu
  Svaiga vēsma

  Pieskarieties svaigās vēsmas pogai, tiklīdz beidzat gatavot, un tvaika nosūkšanas līmenis tiks iestatīts uz čuksta klusuma darbību uz vēl 10 minūtēm. Tas nozīmē, ka varat izbaudīt savu maltīti klusumā, kamēr gaiss virtuvē tiek klusi atsvaidzināts.

 • makaronu ēdiens kastrolī
  LED

  Varat viegli pielāgot tvaika nosūcēja apgaismojumu ar mūsu aptumšojamo LED gaismu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties radīt klusinātu noskaņu vai koncentrēt visu uzmanību uz plīts virsu, gaismas var tikt padarītas gan spožākas, gan tumšākas.

 • cilvēks runā pa tālruni un gatavo
  ''SilenceTech''

  ''SilenceTech'' tvaika nosūcējs savāc gatavošanas laikā radušos izgarojumus, tā darbība ir klusa pat ar maksimālo jaudu. Mūsu progresīvā tehnoloģija nozīmē, ka jūs varat visu uzmanību veltīt garda ēdiena pagatavošanai tīrā un mierīgā vidē.