Mikroviļņu krāsnis

Pagatavo dažādas maltītes, izmantojot mikroviļņu krāsni ar grila funkciju. Vai vienkārši uzsildi gardos pārpalikumus no vakardienas maltītes. Arī vairākām no mūsu iebūvējamajām cepeškrāsnīm ir mikroviļņu funkcija.

Mikroviļņu krāsns ir sinonīms vārdam “ātri”. Ātri uzsildīt, ātri pagatavot, ātri izkausēt. Ātri, lai jums paliktu vairāk laika aizraujošākām nodarbēm. Mikroviļņu krāsns būs noderīgs palīgs ikvienā ģimenē – gan steidzīgiem jaunajiem speciālistiem, gan ģimenēs ar bērniem, gan arī viena cilvēka mājsaimniecībās, kad bieži nepieciešams uzsildīt iepriekš pagatavotu ēdienu. Bet laba mikroviļņu krāsns spēs paveikt daudz vairāk, nekā tikai uzsildīt jau gatavu ēdienu!

Mikroviļņu krāsns priekšrocības

  • Svaigs ēdiens dažās minūtēs – jaunākās mikroviļņu krāsnis jau sen vairs nav tikai ēdiena uzsildīšanas rīki, to funkciju klāsts ir daudz plašāks. Pieejamas mikroviļņu krāsnis arī ar iebūvētu grila funkciju, kas paver plašu jaunu recepšu klāstu.
  • Atkausētas sastāvdaļas minūšu laikā – ja vēlaties pagatavot kādu svaigu gaļas ēdienu, bet gaļas gabals vēl sasalis, mikroviļņu krāsns to pievārēs pavisam īsā brīdī.
  • Gatavojiet lieliskus desertus – daudzu desertu receptēs nepieciešams izkausēts sviests vai šokolāde, vai citas siltas sastāvdaļas. Mikroviļņu krāsns palīdzēs tikt galā ar šo uzdevumu bez piepūles, jūs iegūsiet nepieciešamo konsistenci un temperatūru vien pāris mirkļos.

Kā izvēlēties mikroviļņu krāsni

It visas mikroviļņu krāsnis ļauj sildīt, kausēt, atkausēt un karsēt. Tad kā izvēlēties no plašā klāsta sev vispiemērotāko? Jāapsver vajadzības un jāizvēlas no piedāvājuma.

Uzstādīšanas veids

Ir pieejamas divu veidu mikroviļņu krāsnis: brīvi stāvošās un iebūvējamās. Brīvi stāvoša mikroviļņu krāsns paredzēta novietošanai jebkurā piemērotā vietā, savukārt iebūvējamā mikroviļņu krāsns tiek novietota īpaši paredzētā un piemērotā vietā, tādējādi nevainojami integrējoties kopējā virtuves iekārtā un papildinot klāstu.

Krāsa

Lai mikroviļņu krāsns labi izskatītos kopā ar citām virtuves ierīcēm, izvēlieties krāsu no pieejamā klāsta. Populārākās krāsas ir melna vai nerūsošā tērauda apdare, taču pieejamas arī baltas un sudrabkrāsas mikroviļņu krāsnis.

Viedās funkcijas un skārienekrāns

Izvēlieties sev piemērotāko ierīci – ja jums patīk saskarne ar fiziskām pogām, tad izvēlieties tādu krāsni. Ja dodat priekšroku skārienekrānam, kuru var notīrīt ar vienu vēzienu, tad izvēlieties modeli ar skārienekrānu un viedajām funkcijām.

Grila funkcija

Ja vēlaties, lai jūsu mikroviļņu krāsns sniegtu maksimāli daudz gatavošanas iespēju, izvēlieties krāsni ar grila funkciju, kas ļaus pagatavot daudz plašāku ēdienu klāstu.