Atklājiet Electrolux

Atklājiet Electrolux

Izpētiet rakstus, iedziļinieties ceļvežos un atklājiet labākos dzīvesveida padomus

Izpētiet mūsu iedvesmojošos rakstus un detalizētus produktu iegādes ceļvežus, izbaudiet viedās mājas priekšrocības un pievienojieties mums ceļā uz ilgtspējību. Atklājiet, mācieties un savienojiet ik soli.

Padomi un dzīvesveida ieteikumi jūsu mājām

Izveidojiet mājas dzīvi bez stresa, izmantojot padomus ikdienas rutīnas vienkāršošanai. Atklājiet praktiskus veidus, kā rūpēties par savu māju, padomus par enerģijas taupīšanas risinājumiem un to, kā dzīvot ilgtspējīgāku dzīvesveidu, nezaudējot ērtības.

Savienojiet savu māju, kontrolējiet savu dzīvesveidu

Izpētiet savienota dzīvesveida priekšrocības ar Electrolux. Vienkāršojiet savus ikdienas uzdevumus, sākot no gudras gatavošanas līdz perfektai veļas kopšanai. Izbaudiet savienojamības jaudu, izmantojot tālvadības pulti, balss komandas un daudz ko citu.

Atklājiet ilgtspējīgāku dzīvesveidu

Mēs visi vēlamies dot savu ieguldījumu vides saglabāšanā. Uzziniet, kādas darbības varat veikt, lai izveidotu ilgtspējīgāku dzīvesveidu, izmantojot mūsu energoefektīvās ierīces — tās visas ir izstrādātas, lai samazinātu jūsu oglekļa pēdas nospiedumu, nezaudējot veiktspēju.

Virtuves dizains partneru veikalos

Atklājiet pilnīgi jaunu dizaina elementu līniju Electrolux partneru veikalos un izpētiet ekskluzīvus virtuves iekārtu komplektus, ar dažādu dizainu no glancētas apdares līdz dažādiem matēti melnās un tumšās krāsas toņiem. Apvienojiet savu izvēli ar priekšrocībām, kas palīdz jums ietaupīt enerģiju, vai pieslēdziet ierīces ērtākai un attālinātas vadības lietošanai.

Pirkšanas ceļvedis

Atklājiet mūsu visaptverošos pirkšanas ceļvežus, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums izvēlēties perfektu sadzīves tehniku, kas precīzi atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm. Izpētiet savas iespējas tūlīt!

 • Trīs dažādas Electrolux veļas mašīnas, kas novietotas blakus viena otrai
  Atrodiet pareizo veļas mašīnu

  Vienkāršojiet savu veļas mazgāšanu, izmantojot mūsu veļas mazgājamās mašīnas, kas nodrošina izcilus tīrīšanas rezultātus pat zemā, enerģiju taupošā temperatūrā. Mūsu pirkšanas ceļvedis palīdz jums izvēlēties labāko veļas mazgājamo mašīnu jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.

 • Trīs dažādi Electrolux veļas žāvētāji ir novietoti blakus viens otram
  Atrodiet pareizo veļas žāvētāju

  Izmainiet veļas dienu ar mūsu energoefektīvo žāvētāju ar spēcīgu žāvēšanas jaudu. Mūsu pirkšanas ceļvedis palīdz jums izvēlēties labāko veļas žāvētāju jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.

 • Iebūvējamā veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju stilīgā un modernā vannas istabā
  Atrodiet īsto veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju

  Izpētiet klāstu ar mūsu novatoriskajām veļas mazgājamajām mašīnām ar žāvētāju, kas izstrādātas, lai vienkāršotu jūsu veļas mazgāšanas kārtību, vienlaikus rūpējoties par jūsu drēbēm un audumiem. Mūsu pirkšanas ceļvedis palīdz jums izvēlēties labāko veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.

 • Atvērta saldētava ar vairākiem ērtiem nodalījumiem pārtikas uzglabāšanai
  Atrodiet īsto saldētavu

  Atklājiet mūsu novatoriskās, energoefektīvās saldētavas un lieliski saglabājiet savu pārtiku ilgstošai svaigumam. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kompaktu risinājumu vai ietilpīgāku iespēju, mūsu pirkšanas ceļvedis palīdzēs jums atrast mājsaimniecības vajadzībām vislabāko saldētavu.

 • Atvērta ledusskapja saldētava, kas piepildīta ar svaigu pārtiku, kas tiek uzglabāta ērtos nodalījumos
  Atrodiet pareizo ledusskapi ar saldētavu

  Pagariniet savas pārtikas preču kalpošanas laiku, izmantojot mūsu energoefektīvās ledusskapja saldētavas, kas saglabā jūsu ēdiena garšu un uzturvērtību. Mūsu pirkšanasceļvedis palīdz jums atrast ledusskapja saldētavu, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.

 • Divas iebūvējamās Electrolux cepeškrāsnis stilīgā virtuvē nemanāmi iekļaujas vidē
  Atrodiet īsto cepeškrāsni

  Atklājiet savas kulinārijas prasmes, izmantojot mūsu novatoriskās cepeškrāsnis ar viegli lietojamām funkcijām un viediem gatavošanas risinājumiem. Mūsu pirkšanas ceļvedis palīdz jums izvēlēties labāko cepeškrāsni jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.

 • Ēdienu gatavošana uz plīts, izmantojot dažādas gatavošanas zonas. Iebūvētais nosūcējs atbrīvo gaisu no smakām un tvaiku
  Atrodiet īsto plīti

  Mūsu plīts virsmu izvēle ļauj jums pilnībā kontrolēt ēdienu gatavošanu neatkarīgi no tā, vai sastāvdaļas tiek vārītas, ceptas, tvaicētas vai sautētas. Izmantojot mūsu pirkšanas ceļvedi, jūs varat viegli atrast vislabāko plīts virsmu jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.

 • Electrolux plīts ar cepeškrāsni ir novietota stilīgā virtuves vidē
  Find the right cooker

  Mūsu daudzpusīgās plītis piedāvā pilnīgu gatavošanas pieredzi, lai radītu sātīgas un veselīgas maltītes visai ģimenei. Izmantojot mūsu iepirkšanās ceļvedi, jūs varat atrast vislabāko plīti savām individuālajām vajadzībām un dzīves telpai. 

 • Moderns, melns tvaika nosūcējs ar jaunākajām inovatīvām funkcijām
  Atrodiet pareizo tvaika nosūcēju

  Mūsu energoefektīvie tvaika nosūcēji uztur jūsu virtuves gaisu tīru ar efektīviem ventilatoriem, kas klusi un viegli noņem smakas un tvaiku. Izmantojiet mūsu noderīgo pirkšanas ceļvedi, lai izvēlētos piemērotāko nosūcēju savām individuālajām vajadzībām un dzīves telpai. 

 • Pelēks gaisa attīrītājs blakus modernam un stilīgam viesistabas dīvānam
  Atrodiet īsto gaisa attīrītāju

  Nodrošiniet optimālu gaisa kvalitāti mājās ar mūsu uzlabotajiem gaisa attīrītājiem, kas noņem alergēnus un piesārņojumu, sniedzot jums pilnīgu kontroli pār gaisu, ko elpojat. Mūsu pirkšanas ceļvedis palīdz jums atrast gaisa attīrītāju, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.

 • Jaunākais putekļu sūcējs ar vadu, kas novietots viesistabā ar zaļiem augiem fonā
  Atrodiet īsto putekļu sūcēju

  Vienkāršojiet savu tīrīšanas rutīnu, izmantojot mūsu augsto tehnoloģiju putekļsūcējus ar vadu, kas paredzēti putekļu un netīrumu tīrīšanai uz visu veidu grīdām. Mūsu pirkšanas rokasgrāmata palīdz jums atrast putekļsūcēju, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.

 • Bezvadu putekļu sūcējs, kas novietots uz grīdas blakus sunim tīrā mājā
  Atrodiet īsto bezvadu putekļsūcēju

  Izbaudiet brīvību savās mājās, ko sniedz bezvadu putekļsūcēju ar jaudīgu sūkšanas jaudu un ko bez piepūles var manevrēt. Mūsu pirkšanas ceļvedis palīdz jums atrast bezvadu putekļsūcēju, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un dzīves telpai.