Saldētavas

Iekārtojiet saldētavu atbilstoši savām vajadzībām un viegli atrodiet visu nepieciešamo.
Turklāt, izmantojot saldētavu ar „FrostFree“ sistēmu, vairs nebūs jāraizējas par saldētavas atkausēšanu.

Ietaupiet laiku un enerģiju

„NoFrost“ tehnoloģija apvienojumā ar enerģijas klasi A ++ ir uzticams risinājums, lai ietaupītu laiku un samazinātu enerģijas patēriņu. Tas ne tikai samazina enerģijas rēķinus, bet arī novērš vajadzību pēc atkausēšanas.

Saldētava ar „NoFrost“ tehnoloģiju

Saldētava ar „NoFrost“ tehnoloģiju

  • list-circle Nav nepieciešams atkausēt
  • list-circle Pateicoties „NoFrost“ tehnoloģijai, ietaupa enerģiju

Saldētavas atkausēšana - „Frost Free“ funkcija

Ledusskapim ir bezsarmas saldētava. Tas nozīmē, ka, saldētavai darbojoties, apsarmojums uz iekšējām sienām un produktiem neveidojas.

Atklājiet vairāk

Vai zināt, kādas priekšrocības sniedz saldētava?

Saldētavas nodalījums atrodams teju visos ledusskapjos, tomēr šāda nodalījuma ietilpība var būt pārāk maza. Iepazīstieties ar plusiem, ko sniedz atsevišķa saldētava.

Vietas pietiks visam
Atsevišķas saldētavas ietilpība ir daudz lielāka nekā nodalījumam ledusskapī, līdz ar to varēsiet sasaldēt daudz vairāk pārtikas.
Svaigi produkti ilgāk
Pērkot produktus vairumā, aktuāls ir jautājums par to uzglabāšanu – ledusskapī tie sabojāsies samērā ātri, taču saldētavā produkti var tikt uzglabāti mēnešiem vai pat gadiem ilgi.
Visas dārza veltes vienuviet
Ja jums ir piemājas dārzs, pašu vāktos augļus, dārzeņus un ogas varēsiet uzglabāt saldētavā, neuztraucoties par to sabojāšanos pagrabā. Tāpat saldētava noderēs gaļas, zivju un sēņu ilgstošai uzglabāšanai.

Sasaldējiet pārtiku vēl ātrāk

Lai pārtika nezaudētu savu garšu, tekstūru, uzturvielas un arī izskatu, to nepieciešams sasaldēt pēc iespējas ātrāk. Saldētavas ar „FastFreeze“ sistēmu par to parūpēsies, svaigu pārtiku sasaldējot ātri un efektīvi. „FastFreeze“ – lai vitamīni un uzturvielas nekur nepazustu.

Palīgs piemērotākās saldētavas izvēlē

Lai atrastu jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko saldētavu, ņemiet vērā šādus aspektus.

  • Saldētavas tips – iebūvējamā saldētava ir paredzēta iebūvēšanai noteiktā nišā. Brīvstāvoša saldētava nodrošina iespēju to novietot praktiski jebkur, savukārt lādes tipa saldētava parasti izceļas ar lielāku tilpumu.
  • Elektroenerģijas patēriņš – tiek norādītas klasēs alfabēta secībā: saldētavas A+++ ir ekonomiskākās, savukārt G klases saldētava patērēs visvairāk elektroenerģijas. Saldētavas specifikācijā tiek norādīts arī aptuvenais kWh patēriņš gada un dienas intervālā.
  • Izmērs – pirms saldētavas iegādes nepieciešams pārliecināties, vai tās gabarīti (augstums, platums un dziļums milimetros) ir piemēroti plānotajai novietošanas vietai.
  • Saldētavas tilpums – ja neesat pārliecināts, cik lielas ietilpības saldētava nepieciešama, pārbaudiet, kāds tilpums ir jūsu ledusskapja saldētavas nodalījumam, un padomājiet, cik reizes lielāks tilpums būtu optimāls.
  • Atkausēšanas sistēma – izvēloties saldētavu ar automātisko atkausēšanu, jums nebūs jātērē savs laiks, veicot atkausēšanu manuāli.
  • Nodalījumu izkārtojums – lādes tipa saldētavās pārtika tiek uzglabāta grozos, savukārt iebūvētajās un brīvstāvošajās saldētavās pieejamas kastes un plaukti. Pirms saldētavas iegādes iepazīstieties ar tās nodalījumu izkārtojumu ierīces specifikācijā un attēlos.

„MaxiBox“ – lai vietas pietiktu visam

„MaxiBox“ atvilktne ir radīta, lai saldētavā vieta atrastos arī lielākajiem produktiem. Kārtojiet saldētavas saturu vienkārši un efektīvi, neraizējoties par to, vai tajā būs vieta lielam cālim vai apjomīgām augļu un dārzeņu kastēm.