Izvēlies trauku mazgājamo mašīnu

vai uzzini vairāk par to, kas jāņem vērā pirms iegādes

Mūsu energoefektīvākās trauku mazgājamās mašīnas

EcoLine trauku mazgājamās mašīnas ir mūsu klases labākie modeļi enerģijas un resursu efektivitātei. Visām iekārtām ir resursu taupīšana iespējas, vienlaikus nodrošinot nevainojamus rezultātus.

Trauku mazgāšana bez piepūles

Enerģijas taupīšanas risinājumi. Nevainojams rezultāts

Electrolux trauku mazgājamās mašīnas nodrošina nevainojamus rezultātus, savukārt Ecometer displejs palīdz ietaupīt ūdeni un enerģiju. Pasaulē pirmais paceļamais grozs atvieglo iekraušanu un izkraušanu.

QuickSelect tehnoloģija

Jaunums! Trauku mazgāšana tikai ar pieskārienu un mašīna parūpēsies par pārējo. Ecometer sniegs padomus, kā optimizēt enerģijas un ūdens patēriņu.

  • Vienkāršs veids, kā sākt lietot trauku mazgājamo mašīnu

    Izvēlies cikla laiku un pievieno visas papildu funkcijas, tikai ar pieskārienu. Tas arī viss – ļaujiet mašīnai tikt galā ar pārējo.

  • Ekonomiska trauku mazgāšana

    QuickSelect savienojumā ar Ecometer sniedz padomus, kā optimizēt enerģijas un ūdens patēriņu.

Labākais no sērijas

900 serijas modelis ar ComfortLift®

4,8

4,8(349)

EEC67310L

Pasaulē pirmā 900 ComfortLift® trauku mazgājamā mašīna atvieglo trauku ielikšanu un izņemšanu. Mūsu unikālā tehnoloģija paceļ grozu līdz vidukļa līmenim ar vienu vienkāršu kustību.

Populārākais no sērijas

600 sērijas modelis ar SatelliteClean®

4,9

4,9(262)

EES47320L

600.sērijas modeļi ar SatelliteClean®. Mūsu tehnoloģijai ir līdz pat trīs reizēm labāks izsmidzināšanas pārklājums salīdzinājumā ar standartu, tāpēc pat cieši sakrauti priekšmeti tiek rūpīgi mazgāti.

Meklē vairāk informācijas par trauku mazgājamām mašīnām?

Electrolux piedāvā trīs veidu trauku mazgājamās mašīnas - iebūvējamās, brīvstāvošās un kompaktā izmēra iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas. 

Iespējams populārākais veids ir tieši iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas, jo tās var iestrādāt jau esošajā virtuves iekārtā, kas padara daudz glītāku virtuves kopējo izskatu un padara ierīci mazāk uzkrītošu vai pat paslēpj to pavisam. Turklāt, iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas šī iemesla dēļ mēdz būt klusākas. Vidējais trokšnu līmenis ir 42 decibeli, kas pielīdzināms skaļumam klusas bibliotēkas lasītavas telpā. 

Electrolux ražotās iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas ir pieejamas izmēros no 55 līdz 65 centimetriem ar ietilpību līdz pat 15 trauku komplektiem vienā mazgāšanas reizē. Tām visām ir automātiskās izslēgšanas un atliktā starta funkcija, ūdens sensors, kas nosaka trauku netīrības pakāpi un pielāgo patērējamā ūdens daudzumu, kā arī, atkarībā no izvēlētā trauku mazgājamās mašīnas modeļa, pieejamas vēl daudz citas modernu ierīču strandarta un Electrolux produkcijas īpašās funkcijas.

Energoefektīvas, jaudīgas un ar viedām funkcijām – Electrolux trauku mazgājamās mašīnas padara traukus tīrākus un atvieglo ikdienu. Atrodi savām vajadzībām piemērotāko trauku mazgājamo mašīnu, izmantojot mūsu iegādes  ceļvedi!

Lasīt vairāk