Apbalvotā produkcija

Apbalvotā produkcija

Apbalvotās produktu sērijas

Stilīgi un moderni dizaini

Mēs visus produktus izgatavojam ar nolūku, lai tie būu ne tikai efektīvi, praktiski un parocīgi, bet arī skaisti un viegli lietojami. Mūsu izgatavotā produkcija regulāri iegūšt dažādus apbalvojumus gan dizainā, gan izceļoties ar inovativitāti.

„FreshPlus“ ledusskapis ar saldētavu

„RedDot“ piešķīris FreshPlus kolekcijai balvu par labāko dizainu. Tie ir ledusskapji ar saldētavu, kuriem ir uzlabotā „TwinTech®” sistēma, kas parūpējas par ideālu temperatūru un mitruma līmeni, kamēr „MultiFlow” sistēma nodrošina vēsa gaisa cirkulāciju visos ledusskapja līmeņos. Produkti saglabājas svaigi par septiņām dienām ilgāk.

„Infinite™ Pure“ indukcijas plīts virsmas

„Infinite™“ plīts virsmas, kas atrodamas mūsu piedāvājumā, nodrošina visas indukcijas tehnoloģijas priekšrocības: Novietojiet katlus un pannas, kur vien vēlaties, tā ir vēsa pieskārieniem un viegli notīrāma virsma, ar atstarojošu stikla virsmu un citiem labumiem, kas apvienoti ar skaistu, smalku un elegantu dizainu

„UltraCare™ Eco“ veļas mazgājamā mašīna

Jaunā „UltraMix“ sistēma iepriekš sajauc mazgāšanas līdzekli ar ūdeni, pirms tie iekļūst veļas tilpnē. Šī iepriekšējā sajaukšana pilnībā aktivizē mazgāšanas līdzekli, pirms tas sasniedz jūsu veļu, nodrošinot labāko efektu. Elegants dizains un teicama darbība jau pie 30° temperatūras.