Atklājiet

Indukcijas plīts virsmas

Tīrākā un drošākā virsma

Indukcijas plītis pielāgojas jūsu ēdiena gatavošanas traukiem, garantējot ātru un vienmērīgu uzkarsēšanu. Ja uz plīts virsmas katliņu nav, gatavošanas zonas nesakarst. Turklāt neizmantotā virsma paliek vēsa, tādēļ jūsu indukcijas plīts ir drošāka. Nekas nepiedeg, un, pateicoties vienmērīgajai un līdzenajai virsmai, netīrumiem nav kur paslēpties. Tādēļ jūs varat pavadīt mazāk laika, tīrot virtuvi, un vairāk laika, baudot ēdienu.

Electrolux indukcijas plīts virsmas vadības panelis

Īsts karstums vienā mirklī

Izmantojot indukcijas virsmu, jūs varat bez piepūles veikt sīkas izmaiņas, lai gūtu vēlamo rezultātu. Vienkārši pabīdiet vadības elementus, un karstums mainīsies uzreiz. Tādēļ jūs varat uzturēt mērci vajadzīgajā temperatūrā, nebaidoties, ka tā piedegs. Turklāt precīza karstuma vadība ietaupa enerģiju, tādēļ arī jūsu elektrības rēķins būs daudz patīkamāks.

Pagatavojiet vairāk vienā piegājienā

Izmantojiet vairāk vietas, lai pagatavotu iecienītākos ēdienus. Jūs varat apvienot līdz pat četrām atsevišķām gatavošanas zonām, iegūstot vienu zonu ar vienmērīgu un nemainīgu temperatūru. Tādēļ, kad jūs gatavojat maltīti veselai ģimenei, jums nav jāuztraucas par to, vai panna ir pārāk karsta vai auksta. Jūs varat vienkārši relaksēties un baudīt gardo rezultātu.

Katliņš uz Electrolux Infinite™ Pure indukcijas plīts virsmas

Absolūts luksuss

Piedodiet virtuvei nedaudz vairāk stilu ar indukcijas plīts virsmu. Ierīces vadība un gatavošanas zonas nav redzamas, kamēr jūs nepieskaraties ieslēgšanas pogai. Tad kristālskaidrais sarkanais LED displejs iedegas, un jūs zināt, ka var sākt gatavot. Tas piedod virtuvei brīnišķīgi modernu izskatu gan ieslēgtā, gan izslēgtā stāvoklī.

Vairāk vietas jaunradei

Trīs katli uz Infinite Combi indukcijas plīts virsmas FreeZone gatavošanas zonas
Infinite™ Combi

Lai arī kādu ēdienu jūs gatavotu, Infinite™ Combi ļauj jums to darīt brīvi.

Electrolux Infinite™ Combi indukcijas plīts virsma ar plancha grilu uz tās

Vienkāršas ēdienreizes

Izsmalcināta katras sastāvdaļas gatavošana ar FreeZone gatavošanas zonu. Tā automātiski nosaka jūsu pannu izmēru un formu. Jūs varat piešķirt katrai iestatītu temperatūru, kura tiks uzturēta, lai kur FreeZone robežās jūs to pārvietotu. Savukārt lielākiem ēdiena gatavošanas traukiem, tādiem ka plancha grils, šī funkcija ļauj izmantot divas dažādas temperatūras vienam un tam pašam ēdiena gatavošanas traukam.

Ērta pārvaldīšana

Infinite™ Combi ir pavāra labākais palīgs. Tā lielais displejs sniedz visu nepieciešamo ar vienu acs uzmetienu, piemēram, informāciju par katra katla pozīciju un sildīšanas pakāpi zem tā. Jūs vienmēr pārvaldāt situāciju, jo temperatūru regulēt ir vienkārši, un taimerus var iestatīt vēja ātrumā. Tādēļ šī plīts virsma ir ideāli piemērota pat sarežģītākajiem kulinārijas meistardarbiem.

Tūlītējs karstums un automātiska pannu un katlu atpazīšana

Precīza skāriena slīdvadība

Pārejiet no vienas temperatūras uz otru, vienkārši pārceļot katliņu

Gatavojiet lielākos gatavošanas traukos, apvienojot trīs zonas vienā

Indukcijas papildu priekšrocības

 • Apstādināšanas un iedarbināšanas taustiņš uz Electrolux indukcijas plīts virsmas
  1
  Tūlītēja karstuma palielināšana

  Izbaudiet lieliskas maltītes vēl ātrāk, izmantojot jaudas pastiprinātāja taustiņu. Tas ir ideāli piemērots pēdējā brīdī veicamajiem kulinārijas darbiem.

 • Apstādināšanas un iedarbināšanas taustiņš uz Electrolux indukcijas plīts virsmas
  2
  Pārtraukums un darbības atsākšana

  Kad vien jums nepieciešams pārtraukums, piespiediet Stop & Go taustiņu vienu reizi, lai pārtrauktu darbību, un otru reizi, lai to atsāktu.

 • Tvaiks no katliņa ceļas līdz tvaika nosūcējam
  3
  Tvaika nosūcējs ar bezroku režīmu

  Hob2Hood automātiski kontrolē tvaika nosūcēju atkarībā no tā, kas tiek gatavots uz plīts.

No verdoša līdz karstam vienā piegājienā

Vārāt mērci uz mazas uguns vai cepat gaļu vai zivis uz pannas? Ja gatavošanai nepieciešama ātra un vienkārša karstuma maiņa, lietojiet PowerSlide. Nedomājiet par temperatūras regulēšanu gatavošanas laikā. Vienkārši pārceliet pannu vai katlu no vienas karstas vietas uz otru. PowerSlide dod lielāku izvēles brīvību, lai cik liela vai sarežģīta būtu jūsu maltīte.

Koncentrējieties uz ēdiena gatavošanu

Ļaujiet savai plīts virsmai pārvaldīt tvaika nosūcēju, lai jūs varētu pilnībā pievērsties tikai ēdiena gatavošanai. Tiklīdz plīts virsma ir ieslēgta, Hob2Hood automātiski aktivizējas, ja jūs to vēlaties. Kad šī funkcija darbojas, tā pielāgo tvaika nosūcēja jaudu ēdiena gatavošanas procesam. Tādēļ, kad jūs, piemēram, apcepat gaļu, jauda tiek palielināta. Un vieglas vārīšanas laikā tas samazina jaudu, nodrošinot maigu un klusu nosūkšanu.

Vai man jāpērk jauni katli indukcijas plītij?

Lielāko daļu moderno katlu var izmantot uz indukcijas plītīm. Ja neesat pārliecināts, pārbaudiet savus katliņus, izmantojot magnētu. Ja magnēts pielīp pie katliņa dibena, to var lietot uz indukcijas plīts. Mūsu Infinite Chef kolekcijas izstrādājumi sakarst līdz pat 14 reizēm ātrāk kā nerūsējošā tērauda izstrādājumi. Tie ir lielisks papildinājums indukcijas plītij.

Jēra gaļa ar burkāniem tiek grilēta uz Electrolux plancha grila

Vairāk garšas

Lai iegūtu visgardāko ēdienu, izmantojiet vislabākos ēdiena gatavošanas traukus. Mums ir piederumi katrai kulinārijas tehnikai, un tie ir veidoti no izciliem materiāliem. Tādēļ jūs varat pilnvērtīgi izmantot savu indukcijas plīts virsmu. Izvēlieties mūsu nepiedegošo Plancha grilu, kas ļauj jums radīt veselīgus ēdienus, grilējot, sautējot vai apbrūninot produktus, nepievienojot taukvielas.