Atklājiet

Tvaika nosūcējus

Stikla un nerūsējošā tērauda dūmvada tipa tvaika nosūcējs virs katliņa uz indukcijas plīts

Veltiet visu uzmanību ēst gatavošanai

Atrodiet tvaika nosūcēju, kas ir pietiekami jaudīgs, lai maltītes gatavošanas laikā atbrīvotu virtuvi no tvaikiem un nepatīkamiem aromātiem, turklāt vienlaikus ir tik kluss, ka jūs to gandrīz nemanāt. Mūsu tvaika nosūcēju decibelu līmenis sasniedz 40-70 dB, un ierīce ar 40 dB būs klusāka pat par čukstu. 

Tvaika nosūcējs ar bezroku režīmu

Ja nepieciešams, jūs vienmēr varat izmantot plīts virsmas vai tvaika nosūcēja manuālo vadību.

Indukcijas plīts virsmas vadības tuvplāns

Netraucētai maltītes gatavošanai

Pievērsiet uzmanību tam, kas patiešām svarīgs virtuvē – gardas maltītes pagatavošana. Pateicoties Hob2Hood sistēmai, jūsu plīts virsma pati ieslēdz tvaika nosūcēju - plīts iestatījumi un tvaika nosūcēja ventilatora ātrums tiek automātiski regulēts atbilstoši tam, kā gatavojat. Jūs varat vārīt, cept un sautēt, pat nepieskaroties savam tvaika nosūcējam.

Electrolux tvaika nosūcējs, kas slēpjas jūsu darbvirsmā.

Vislielākā pieejamā izvēle

Ļaujiet virtuvei izskatīties eleganti. Piemeklējiet jūsu virtuves dizainam atbilstošu tvaika nosūcēja un plīts virsmas kombināciju - pateicoties mūsu plašajam piedāvājumam, īsto atrast ir pavisam vienkārši. 

Electrolux tvaika nosūcēja filtrs

Kā darbojas tvaika nosūcēju filtri?

Tvaika nosūcēji izmanto filtrus, lai jūsu virtuve būtu svaiga un bez nepatīkamiem aromātiem. Tauku filtri uzsūc taukvielas un ēdiena daļiņas, savukārt ogles filtri attīra pašu gaisu, neitralizējot visus aromātus. Dažus filtrus var tīrīt un lietot atkārtoti. Citi filtri jānomaina, un jūs tos varat iegādāties lielākajos sadzīves tehnikas veikalos.

Electrolux tvaika nosūcējs virs katla uz indukcijas plīts virsmas

Cik energoefektīvs ir tvaika nosūcējs?

Izprast tvaika nosūcēju efektivitāti un ietaupīt enerģiju ir viegli. Marķējums no F līdz A+ norāda enerģijas patēriņu, tauku filtrēšanu, apgaismojumu un trokšņa līmeni, kas rodas pie maksimālā ātruma. Electrolux piedāvā pilnu A enerģijas klases tvaika nosūcēju klāstu.