Putekļsūcējs

Electrolux EcoLine

Mūsu visefektīvākie putekļu sūcēji ar vadu – ietaupa enerģiju, izmantojot automātisko režīmu, vienlaikus nodrošinot jaudīgu veiktspēju.
 
Electrolux EcoLine putekļu sūcēji ar vadu ir mūsu visefektīvākie modeļi — ietaupa līdz pat 40%* automātiskajā vai viedajā režīmā un ir daļēji izgatavoti no pārstrādātas plastmasas.

Electrolux EcoLine

Mūsu visefektīvākie bezvadu putekļu sūcēji – taupa enerģiju, izmantojot automātisko režīmu, vienlaikus nodrošinot izcilu veiktspēju.
 
Electrolux EcoLine bezvadu putekļu sūcēji ir mūsu visefektīvākie modeļi, kas ietaupa līdz pat 47% enerģijas*, vienlaikus pagarinot darbības laiku ar automātisko režīmu un daļēji izgatavoti no pārstrādātas plastmasas.
 
 

„360° Motion Technology™“ – piekļūstiet netīrumiem jebkur

Viens no lielākajiem izaicinājumiem, veicot mājas uzkopšanu, ir piekļūšana grūti aizsniedzamām vietām. „360° Motion Technology™“ par to parūpēsies – mazie, rotējošie riteņi ievērojami atvieglo putekļu sūkšanu, piemēram, aiz mēbelēm vai ap nelieliem interjera objektiem.

Patiešām kluss putekļsūcējs, kas piekļūst arī grūtāk aizsniedzamām vietām

Patiešām kluss putekļsūcējs, kas piekļūst arī grūtāk aizsniedzamām vietām

  • „Silence Pro System™“ sevī ietver klusinātu motoru, īpašu tvertnes konstrukciju un beztrokšņa darbības DustPro™ sprauslu īpaši klusai uzkopšanai
  • „Multi Room System™“ – 12 metrus garš vads, lai visas telpas varētu iztīrīt vienā piegājienā
  • „360° Motion Technology™“ ļauj piekļūt arī grūtāk aizsniedzamām vietām, pateicoties maziem un rotējošiem riteņiem

Priekšrocības, ko sniedz kvalitatīvs putekļu sūcējs

Putekļu sūcējs ar maisiņu ir ļoti ērti izmantojams – to nav nepieciešams mazgāt vai tīrīt, savukārt maisiņš jānomaina vien tad, kad tas ir pilns. Lūk, kādas priekšrocības sniedz mūsdienīgi putekļu sūcēji:

  • mājokli iespējams sakopt daudz ātrāk un ērtāk;
  • putekļu sūcēja izmantošana ir ļoti vienkārša – to var apgūt arī bērns;
  • putekļi, spalvas un pārējie netīrumi nonāk maisiņā vai konteinerā, no kurienes tie vairs nevar izkļūt;
  • palīdz izvairīties no dažādām alerģijām, ko izraisa, piemēram, dzīvnieku spalvas vai ziedputekšņi.

 

Lasīt vairāk

Efektīvs rezultāts, dabai draudzīga ierīce

„UltraSilencer™ ZEN Green“ putekļu sūcējs ir izgatavots no 55% pārstrādātas plastmasas, savukārt tā iepakojums radīts no 100% pārstrādāta materiāla. Un, pateicoties aerodinamiskajai uzbūvei, „UltraSilencer™ ZEN“ nodrošina spēcīgāku sūkšanu, vienlaikus ļaujot ietaupīt līdz pat 65% elektroenerģijas, salīdzinot ar standarta 2100 vatu putekļusūcēju.

„UltraSilencer™ ZEN“ putekļsūcējs

  • „Silent Zen™“ uzgalis nodrošina klusu, bet efektīvu tīrīšanu
  • Ērtāka ierīces pārvietošana ar „Motion Control System™“ tehnoloģiju
  • Dabai draudzīgs – pēc tam, kad ierīce savu laiku nokalpojusi, to iespējams pārstrādāt līdz pat 92%

Kā izvēlēties putekļu sūcēju savai mājai? Lai putekļu sūcējs kalpotu godam, pirms tā iegādes ņemiet vērā tādus parametrus kā:

Trokšņu līmenis -
tiek norādīts decibelos (dB), un, jo tas augstāks, jo skaļāks putekļu sūcējs. Īpaši klusai sūkšanai izvēlieties putekļsūcēju ar „Silent Zen System™“ tehnoloģiju;
Piederumu klāsts -
ja ar putekļu sūcēju vēlaties tīrīt ne tikai grīdas segumu, bet arī, piemēram, mēbeles vai automašīnu, pārliecinieties, vai tam iespējams pievienot atbilstošus uzgaļus un aksesuārus;
Vada garums -
jo tas garāks, jo lielāku platību iespējams iztīrīt, putekļu sūcēju neatvienojot no elektrotīkla;
Energoefektivitātes klase -
jo augstāka klase, jo mazāk elektroenerģijas ierīce patērēs, tādējādi samazinot gan jūsu izdevumus, gan ietekmi uz dabu.