Meklē vairāk informācijas par plīts virsmām?

Padari gatavošanu ērtāku ar Electrolux indukcijas plīts virsmām. Dažādās izkārtojuma opcijas sniedz lielāku ēdiena gatavošanas procesa elastību, ja vienlaikus nepieciešams izmantot dažāda izmēra katlus un atšķirīgu formu pannas. Gaisa cirkulācija notiek plīts virsmas apakšā, kas ļauj zem tās novietot cepeškrāsni vai atvilknes virtuves piederumu glabāšanai. 

Indukcijas plīts virsmas uzsilst ļoti ātri. Papildus tam, ar indukcijas plīti Tev ir pieejama neticami precīza temperatūras kontrole, kas ļauj pilnībā kontrolēt gatavošanu. Ir daudz mazāka iespēja, ka ēdiens pārvārīsies vai pārgatavosies, jo siltuma padeve uz katlu vai pannu apstājas tiklīdz virsma tiek izslēgta.

Indukcijas plītis piedāvā drošāku gatavošanu. Tās uzsilda tikai priekšmetus, kuros ir dzelzs daļiņas, tāpēc priekšmetu, piemēram, dvieļu aizdegšanās risks ir izslēgts. Arī apdedzināt ķermeņa daļas ar indukcijas plīts virsmu nebūs iespējams, kas bērnu klātbūtni virtuvē padara drošāku. Turklāt indukcijas plīts virsma izslēdzas, kad trauki tiek noņemti no sildelementa, tāpēc ir izslēgta iespēja, ka pēc gatavošanas plīts virsma turpinās darboties.