SAVIENOJAMĪBA

SAVIENOJAMĪBA

Izmantojot mūsu savienoto ierīču klāstu, Electrolux koncentrējas uz unikālas pieredzes radīšanu mūsu klientiem neatkarīgi no tā, vai tās ir gardas receptes un ieteikumi, kā pagatavot restorāna cienīgu ēdienu, vai tie ir pielāgoti padomi, kā rūpēties par apģērbu, lai tas kalpotu ilgāk. Izbaudiet ērtu pārvaldību, gan esot mājās, gan atrodoties citviet, izmantojot attālināto pārraudzību, tālvadības pulti, balss komandas, attēlus un daudz ko citu savā Electrolux savienoto ierīču pieredzē.

Gudri savienota māja

Gudri savienota māja

Savienotās ierīces uzlabo ikdienas uzdevumu iespējas un ērtības. Rezultāts ir svaigāks, tīrāks un garšīgāks - ar mazāku piepūli. Electrolux sadarbojas ar lielākajiem pasaules mēroga spēlētājiem, piemēram, Google un Amazon, lai nodrošinātu vienkāršu un nepārtrauktu savienojuma pieredzi.
Discover our connected appliances - for an effortlessly smarter home. 

THE OPEN CONNECTIVITY FOUNDATION

Virtuve

Izbaudiet garšīgākus ēdienus, pilnībā izmantojot savu ierīču iespējas ar “My Electrolux App” lietotni. Paplašiniet kulinārijas apvāršņus ar tvaika krāsni. Turklāt ērti reģistrējiet ierīces, atrodiet pielāgotu informāciju un pakalpojumus, sazinieties ar Electrolux, lejupielādējiet rokasgrāmatas un veiciet citas darbības.

 

Veļas kopšana

Izmantojot “My Electrolux Care” lietotni, no viedtālruņa var attālināti kontrolēt veļas mazgāšanas ierīces. Izmantojiet funkciju “Care Advisor”, lai saņemtu ekspertu norādījumus par to, kā vislabāk tīrīt apģērbu. Izmantojot “My Favourites”, var saglabāt noteiktus iestatījumus biežāk mazgājamiem apģērbiem.

Labsajūta

Mājās sagaidīs perfekti tīras grīdas - atklājiet robotizētu putekļsūcēju ar tik attīstītu tehnoloģiju, ka varat veikt uzkopšanu no jebkuras vietas.

Viedi risinājumi ar "Smart Kitchen Experience"

Piekļūstiet visām iespējām, savienojot Electrolux ierīces. Mūsu viedie produkti padarīs jūsu ikdienas uzdevumus gan vieglākus, gan ērtākus.

Attālināti pārvaldiet ierīces, izpētiet dažādus mūsu partnerus, piemēram, "Google Assistant", "Innit" un "Smarter", kā arī saņemiet personalizētu palīdzību — viss, izmantojot "My Electrolux App" lietotni.

The Smart Kitchen Journey

Izvēloties Electrolux, jūs iegādājaties ne tikai ierīci. Mūsu inovatīvās lietotnes funkcijas palīdz radīt lieliskas garšas un asistē virtuves izaicinājumos.

Gūstiet iedvesmu un gatavojiet restorāna cienīgas maltītes, atrodot receptes un paplašinot savu gatavošanas repertuāru caur mūsu partnerattiecībām. Viedās virtuves ierīci var savienot ar lietojumprogrammu "Innit" un izmantot "Google Assistant" balss vadību, kad rokas ir netīras, lai pārvaldītu ierīci.

Plānojiet un saglabājiet ar "Smarter FridgeCam" - jūs vienmēr zināsiet, kas jums ir un kad produkti sāk bojāties. Vairs nekādu minējumu un mazāk pārtikas atkritumu.

Lietotne "My Electrolux Kitchen App"

Lai nodrošinātu sirdsmieru, kamēr esat "Electrolux" ierīces īpašnieks, lejupielādējiet lietotni "My Electrolux Kitchen App". Šeit jūs atradīsiet lietotājiem draudzīgus ceļvežus, padarot iepazīšanos un produktu reģistrāciju par vienkāršu procesu. Lietotne darbojas arī kā ierīces paplašinājums, palīdzot veikt attālinātu uzraudzību un pārvaldi, kā arī sakārtot iecienītākās receptes.

Pilnībā izbaudiet sava viedā virtuves produkta pieredzi.

Lietotne "My Electrolux Kitchen App"

Paplašinātais klāsts

Izbaudiet "Electrolux" ierīces brīvroku vadību, izmantojot "Google Assistant".

Izmantojiet visas ierīces iespējas, pievienojot to mūsu partneriem.

Atklājiet vienkāršu ēdiena gatavošanas pieredzi, ko nodrošinām kopā ar mūsu uzticamajiem partneriem.

My Electrolux Care App

Izmantojot “My Electrolux Care” lietotni, no viedtālruņa var attālināti kontrolēt veļas mazgāšanas ierīces. Izmantojiet funkciju “Care Advisor”, lai saņemtu ekspertu norādījumus par to, kā vislabāk tīrīt apģērbu. Izmantojot “My Favourites”, var saglabāt noteiktus iestatījumus biežāk mazgājamiem apģērbiem.

Attālinātā pārvaldība

Izmantojiet “My Electrolux Care” lietotni, lai uzsāktu mazgāšanu un pārbaudītu tās statusu jebkurā mājas vietā. Lietotnē “My Electrolux Care” atlasiet vēlamo mazgāšanas ciklu un Wi-Fi simbolu. Tādējādi tiks iespējots attālinātās palaišanas režīms. Cikla laikā programma parādīs statusu monitorēšanas ekrānā un paziņos, kad programma būs pabeigta. Izmantojot “My Electrolux Care” lietotni, jūs pilnībā kontrolēsiet veļas kopšanas norisi.

Care Advisor

Ne tikai mazgā un žāvē, bet arī rūpējas par jūsu drēbēm. Izmantojot lietotni, vienkārši atlasiet auduma veidu, krāsu un netīrības līmeni, un lietotne “My Electrolux Care” ieteiks labāko programmu un automātiski nosūtīs to uz jūsu iekārtu. Tas ir gudrs veids, kā rūpēties. Izmantojiet intuitīvo “Care Advisor” atbalstu, lai apģērbs ilgāk būtu kā jauns – tas nodrošina speciālistu aprūpi, vienmēr iesakot labāko programmu apģērbiem.

My Favourites programma

Personalizētā “My Favourites” programma nozīmē, ka biežāk valkāto apģērbu kopšanas iestatījumus var saglabāt. Personalizējiet un pielāgojiet savu veļas kopšanas pieredzi. Saglabājiet savus iecienītākos iestatījumus, tostarp pielāgotās “Care Advisor” programmas, izmantojot “My Favourites” iespējas. Saglabājiet līdz 6 mazgāšanas un 6 žāvēšanas programmām ātrai piekļuvei. Ietaupiet laiku, kopjot regulāri valkātos apģērbus tikai ar viena klikšķa palīdzību.

BUJ

Vai jums ir jautājumi par “My Electrolux Care”” lietotni, mūsu savienotajām ierīcēm, vai arī jums ir nepieciešama palīdzība savienojamības iestatīšanā WiFi tīklā? Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem skatiet sadaļā BUJ. Vai vēlaties sākt darbu ar lietotni “My Electrolux Care” un pievienoto ierīci? Lejupielādējiet mūsu ātro pamācību un izveidojiet savienojumu.

Pārbaudes saraksts

  • Apple: viedtālrunis telefons vai planšete. Vismaz iOS 8.0 vai jaunāka.
  • Android: viedtālrunis telefons vai planšete. Vismaz Android 4.0.3 vai jaunāka.
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2.4GHz ar WEP, WPA vai WPA2 AES/TKIP ar interneta savienojumu.
  • Pārliecinieties, vai signāla stiprums ir pietiekami spēcīgs vietā, kur ierīce tiks uzstādīta.
  • Ja tas atrodas tālu no Wi-Fi rūtera, iespējams, būs nepieciešams tīkla paplašinātājs.

Lejuplādē lietotni šeit: App Store vai Google Play

Veiciniet labsajūtu savās mājās, izmantojot savienotās sadzīves tehnikas ierīces

Tīra vide padara 81% no mums laimīgākus*. Tagad tas ir vēl vieglāk ar mūsu labi savienotajām gaisa un grīdas kopšanas ierīcēm. Atpūtieties, vienlaikus jūtoties pārliecināti, ka mūsu ierīces parūpēsies par jūsu ģimenes labsajūtu.

* Pētījums "Hunting Dynasty, Clean Environment’s Impact on People’s Happiness", 2019.gada maijā