Līdz ar moderno tehnoloģiju parādīšanos trauku mazgājamās mašīnas ir kļuvušas par ļoti efektīvām ierīcēm, kas izstrādātas, lai atvieglotu mūsu dzīvi. Pilnībā integrētā trauku mazgājamā mašīna ir viena no šādām ierīcēm, kas ir izstrādāta, lai tā iederētos pārējās virtuves dizainā.
Trauku mazgājamā mašīna ir ne tikai funkcionāla ierīce, bet tā piedāvā arī dažādas ērtas funkcijas, lai padarītu trauku mazgāšanu par vienkāršu darbu, piemēram:
- ComfortLift: ar šo unikālo mehānismu varēsiet viegli pacelt apakšējo grozu, panākot, ka to bez piepūles var iztukšot un uzpildīt.
- Atliktais starts: ļauj iestatīt cikla sākuma laiku, lai trauku mazgājamā mašīna sāktu darboties tieši tad, kad vēlaties.
Energoefektivitāte ir ļoti svarīga attiecībā uz sadzīves tehniku, un trauku mazgājamā mašīna nav izņēmums. Trauku mazgājamās mašīnas energoefektivitāte tiek apzīmēta ar koeficientu no A+++ (energoefektīvākā) līdz A+ (mazāk efektīva). Lai elektrības rēķins būtu maksimāli zems, izvēlieties modeli, kura energoefektivitātes novērtējums ir vismaz A+. Funkcija "AutoFlex" optimizē ūdens un elektrības patēriņu, pielāgojot nepieciešamo ūdens daudzumu konkrētajam mazgājamo trauku daudzumam.
MaxiFlex atvilktne ir paredzēta, lai tajā varētu ievietot visus jūsu galda un virtuves piederumus neatkarīgi no to formas vai izmēra. Regulējamie sadalītāji un dziļā atvilktne ļauj ievietot visu, nodrošinot, ka pat visneparastākās formas piederumi tiek rūpīgi nomazgāti.
Ja vēlaties mazgāt traukus pēc iespējas higiēniskāk, tad ExtraHygiene ir jūsu risinājums. Iestatot šo opciju, mazgāšanas ciklam tiek pievienota īpaša dezinfekcijas fāze, kuras laikā trauku mazgājamās mašīnas temperatūra tiek paaugstināta līdz 69°. Tas nodrošina, ka gandrīz visas baktērijas uz jūsu traukiem tiek iznīcinātas.
Investējiet Electrolux trauku mazgājamajā mašīnā jau šodien un izbaudiet trauku mazgāšanas komfortu un ērtības!

Lasīt vairāk