Kafijas automāti

Vairojiet enerģiju ar gardu kafiju, kad vien vēlaties. Lieliskas kafijas pagatavošana var būt patiešām ērta un vienkārša.

Kādas priekšrocības sniedz kafijas automāti?

Kafiju iespējams pagatavot arī manuāli, taču kafijas automāti kļūst arvien iecienītāki. Un – ne velti.

Gards dzēriens pāris pieskārienu attālumā
Kafijas automāts pie iecienītākā dzēriena palīdz nonākt pavisam neilgā laika sprīdī – jums atliek vien izvēlēties kafijas veidu, intensitāti, tasītes tilpumu un/vai citus parametrus (atkarībā no ierīces modeļa). Pupiņu malšana, nosēdumu kāšana un recepšu meklēšana jūsu laiku vairs neaizņems.
Lielisks palīgs viesībās
Kafijas automātu ūdens rezervuāra tilpums mēdz būt dažāds, taču lielākoties vienā piegājienā iespējams sagatavot kafiju vismaz 5–6 cilvēkiem. Ātri un ērti!
Laba iespēja ietaupīt ilgtermiņā
Ja no rītiem kafiju mēdzat iegādāties pa ceļam uz darbu, kafijas automāts ir lielisks veids, kā ilgtermiņā ietaupīt – katra tasīte izmaksās vairākas reizes mazāk nekā ārpus mājas pirktā.

Pielāgojiet kafijas stiprumu ar vienu pieskārienu

''Taste Intensity Selector™'' funkcija ļauj pielāgot kafijas stiprumu jūsu personīgajai gaumei. Jums atliek nospiest tikai vienu pogu, un par pārējo parūpēsies mūsu kafijas automāti.

Piena putotājs – gardiem dzērieniem

  • Ja esat uz tu ar kapučīno, latte macchiato un citiem kafijas dzērieniem ar putotu pienu, iebūvēta tvaika sprausla jeb piena putotājs ir tieši tas, kas nepieciešams. Palutināt sevi ar gardu dzērienu ir patiešām vienkārši.

Kā izvēlēties kafijas automātu?

Lai gan varētu šķist, ka kafijas automāta iegāde ir ļoti vienkārša, jāņem vērā vairāki apstākļi, lai konkrētā ierīce pilnībā apmierinātu jūsu vēlmes.

Ūdens rezervuāra ietilpība
Padomājiet, cik daudz cilvēkiem kafiju gatavosiet. Katrai tasītei vidējais tilpums ir aptuveni 150 līdz 200 mililitri. Ierīces specifikācijā parasti iespējams atrast arī informāciju par to, cik daudz tasīšu kafijas automāts var pagatavot vienā reizē.
Kafijas pagatavošanas veidi
Pārliecinieties, vai ar konkrēto kafijas automātu iespējams pagatavot jūsu iecienītāko dzēriena veidu, piemēram, espresso vai latte. Lai būtu ērtāk pagatavot dzērienus, kuros kā sastāvdaļa tiek izmantots putots piens, lieti noderēs automāts ar jau iebūvētu tvaika sprauslu.
Kafijas stipruma regulēšana
Šī funkcija ļauj pielāgot kafijas stiprumu katrai tasītei atsevišķi.

Iebūvēts ūdens filtrs
Pateicoties iebūvētam ūdens filtram, dzēriens būs gardāks un aromātiskāks.
Tilpuma indikators un displejs
Tilpuma indikators palīdz noteikt, cik daudz ūdens iepildīts kafijas automāta ūdens tvertnē. Savukārt displejs atvieglo kafijas pagatavošanu, kā arī var parādīt dažādus signālus, piemēram, kad nepieciešams veikt ierīces tīrīšanu.
Strāvas vada garums
Pārliecinieties, vai vads ir pietiekami garš, lai ierīci varētu novietot tai paredzētajā vietā.
Automātiskā izslēgšanas funkcija
Šī funkcija parūpējas par to, lai kafijas automāti tiktu deaktivizēti pēc tam, kad dzēriens pagatavots.

Arī par drošību ir padomāts

Steidzīgos rītos sirdsmieru sniegs drošības automātiskās izslēgšanas funkcija – tā paredz, ka kafijas automāts 30 minūtes pēc dzēriena pagatavošanas tiek deaktivizēts. Drošība pirmajā vietā!

Iebūvēts ūdens filtrs, labāka garša

  • ''PureAdvantage™'' ūdens filtrēšanas sistēma uzlabo ne vien kafijas garšu, bet arī aromātu. Filtru iespējams nomainīt, tāpēc gardu un aromātisku kafiju varēsiet baudīt gadiem ilgi.