Elektriskā plīts virsma

Drošas un viegli lietojamas - nav noslēpums, ka elektriskās plītis ir tik populāras, tieši šo īpašību pēc.

Drošības elementi, kas uzstādīti, lai novērstu negadījumus, ir viena no svarīgākajām elektriskās plīts sastāvdaļām. Karstuma indikators, kas uzskatāmi parāda, ka zona pēc lietošanas joprojām ir karsta, ir vērtīga funkcija, jo tā pasargā apkārtējos no nepieciešamības pietuvināt roku plīts virsmai, lai noskaidrotu vai tā joprojām ir karsta. Elektriskajām plītīm ir arī bērnu drošības funkcija, kas neļauj bērniem ieslēgt plīti, kā arī automātiskās izslēgšanas funkcija, kas izslēdz plīti, ja tā tiek atstāta bez uzraudzības uz noteiktu laiku.

Elektriskās plīts virsmai ir racionāls izskats, un tās līdzenā virsma nozīmē, ka to ir ļoti viegli tīrīt, kas ir vēl viena būtiska priekšrocība, ko iegūsi izvēloties savā virtuvē uzstādīt elektrisko plīts virsmu no Electrolux klāsta.

Ja izvēlēsies iegādāties elektrisko plīts virsmu, gandrīz visi tavās mājās jau esošie katli un pannas derēs jaunajai plīts virsmai un speciāli piemēroti jauninājumi tavai virtuvei nebūs nepieciešami.

Daudzas mūsdienu pannas ir gatavotas no nerūsējošā tērauda vai alumīnija, taču, ja mājās ir arī kāda iecienīta smagā čuguna panna, tā tik pat labi derēs uz jaunās elektriskās plīts.

Lasīt vairāk