Virtuves blenderi

Electrolux blenderi palīdzēs jums radīt izcili gardu maltīti, kuras tekstūra un forma neatpaliks no restorāna kvalitātes. Ļaujiet vaļu radošumam!

Kāds ir labs blenderis?

Blenderu piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs. Uzziniet, kā izvēlēties savām vēlmēm atbilstošāko ierīci!

Motora jauda

Blendera jauda tiek norādīta vatos (W). Ierīces ar salīdzinoši nelielu jaudu (līdz 400 vatiem) ir piemērotas smūtijiem, kokteiļiem un biezeņiem, kuros nav cietu sastāvdaļu, piemēram, riekstu. Blenderis ar 400–600 vatu jaudu ļaus vienmērīgi sasmalcināt arī riekstus, cietākus dārzeņus un gaļu, savukārt blenderi, kuru jauda pārsniedz 600 vatu, noderēs praktiski jebkuram uzdevumam.

Trauka materiāls

Blendera trauks jeb krūze tiek izgatavota vai nu no plastmasas, vai stikla. Plastmasas priekšrocības ir tās salīdzinoši lielākā izturība (trauku ir grūtāk sasist), kā arī nelielais svars. Savukārt stikla krūze ir noturīgāka pret skrāpējumiem un smaku uzsūkšanos, kā arī izskatās elegantāk.

Krūzes tilpums

Ja blenderis tiks izmantots maltītēm un dzērieniem vienai vai divām personām, pietiks ar samērā nelielu trauka tilpumu (līdz vienam litram), bet kokteiļu gatavošanai ballīšu laikā vai maltītes sagatavošanai vairāku cilvēku ģimenei ieteicams iegādāties blenderi ar vismaz 1,2–1,5 litru ietilpību.

Režīmu jeb ātrumu skaits
Lielākajai daļai blenderu ir vairāki ātruma iestatījumi jeb režīmi, lai iegūtu piemērotāko konsistenci katram ēdienam vai dzērienam. Ledus smalcināšanai īpaši noder blenderis ar impulsa funkciju.

Iespēja mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Ja blendera krūzi un asmeņus vēlaties mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, pārliecinieties, vai konkrētais modelis tam ir piemērots.

Strāvas vada garums
Pirms ierīces iegādes noskaidrojiet, vai vada garums ir pietiekams, lai blenderi bez problēmām varētu novietot jums ērtā vietā un pieslēgt tuvākajai rozetei.

Impulsa funkcija: lai kokteiļi un smūtiji būtu īpaši gardi

Izmantojot impulsa funkciju, blenderis vienmērīgi sasmalcina ledu. Nevainojami sasmalcināts ledus ir viena no perfekta smūtija vai kokteiļa pamatsastāvdaļām.

Slīps trauks un asmeņi vienmērīgam rezultātam

„PowerTilt® Pro“ tehnoloģija apvieno slīpu trauku un slīpleņķa asmeņus, kā rezultātā blenderī ieliktās sastāvdaļas cirkulē vienmērīgi arī pie zemāka apgriezienu ātruma un temperatūras. Augstvērtīgs rezultāts un saglabāta produktu uzturvērtība neatkarīgi no izvēlētās receptes.

Asmeņi, kas nepievils

  • „TruFlow™“ asmens dizains rada virpuļa efektu, palīdzot iegūt vienmērīgu tekstūru un nemainīgi kvalitatīvu gala iznākumu. Turklāt to tīrīšana ir patiešām ērta.

Kādas priekšrocības sniedz blenderis?

Vēl neesat pārliecināts, vai jums patiešām nepieciešams blenderis? Uzziniet, kādas priekšrocības tas sniedz!

Ātrs rezultāts ar pāris pieskārieniem

Ja jūsu rīcībā ir blenderis, garda smūtija vai kokteiļa pagatavošanai nepieciešams veltīt vien dažas minūtes laika. Atliek sagatavot nepieciešamās sastāvdaļas un izvēlēties piemērotāko režīmu – tas ir tieši tik vienkārši.

Veselīgi ēdieni un dzērieni rokas stiepiena attālumā

Blenderis ir ierīce, kas atrodama teju ikviena veselīga dzīvesveida piekritēja virtuvē. Un ne velti – ar blendera palīdzību iespējams sagatavot smūtijus, biezzupas, salsu, mērces un daudz ko citu, nezaudējot pārtikas produktu uzturvērtību un ļaujot uzņemt vērtīgos vitamīnus un mikroelementus.

Kokteiļi, kā no bārmeņa rokām nākuši

Perfekti sasmalcināts ledus ir viens no stūrakmeņiem lielā daļā kokteiļu, piemēram, mohito. Blenderis ar impulsa funkciju ir kā radīts vienmērīgai ledus smalcināšanai.

Lieliska iespēja ietaupīt

Gatavojot smūtijus un kokteiļus mājās, nevis iegādājoties tos kafejnīcā vai bārā, jūsu ietaupījums būs ievērojams. Turklāt tos vienmēr varēsiet sagatavot tieši tā, kā vēlaties.

Pielāgotas programmas iemīļotajām receptēm

Ar blenderi iespējams sagatavot dažādus ēdienus un dzērienus – sākot ar barojošu zupu un beidzot ar atvēsinošu kokteili karstā vasaras dienā. Iepriekš ieprogrammēti iestatījumi ļauj nelauzīt galvu par piemērotākā blendēšanas ātruma izvēli, jo to noteiks pats blenderis.