Veļas mazgājamās mašīnas-žāvētāji

Ietaupiet vietu, izmantojot veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju. Lai gan atsevišķas mašīnas ir laba doma, jūs tomēr varat izmazgāt un izžāvēt drēbes vienā piegājienā.

EcoLine produkti

Mūsu energoefektīvākais produkts — resursu taupīšana katrā lietošanas reizē

Mazgāšanai izvēlieties labāko enerģijas klasi ar opcijām starp A, A+10% un A+20%. Un mūsu siltumsūkņa tehnoloģija samazina enerģiju par 55%, vienlaikus žāvējot pat tādus smalkus izstrādājumus kā vilna, zīds vai dūnas.*

*Pamatojoties uz iekšējiem testiem, salīdzinot siltumsūkni un tradicionālo kondensāta veļas mazgājamās mašīnas žāvētāju, enerģijas patēriņu žāvēšanas fāzē, izmantojot pilnu Eco 40-60 ciklu ar maksimālo slodzi (6 kg IEC kokvilnas)
**Funkciju pieejamība ir atkarīga no produktu sērijas

Jūsu apģērbi tiek izmazgāti, izžāvēti un aizsargāti - vienā piegājienā

„UltraCare“ sistēma nodrošina, ka jūsu delikātie apģērbi tiek iztīrīti un aizsargāti sausā cikla laikā, un visvienkāršākie rezultāti ilgst ilgāk.

„PerfectCare“ 800 ar „UltraCare“

„PerfectCare“ 800 ar „UltraCare“

  • „UltraCare“ sistēma ātrākai un efektīvai tīrīšanai - šķiedras, kas aizsargātas ar mīkstinātāju
  • „DualCare“ sistēma rūpējas par jūsu drēbēm pareizajā temperatūrā
  • „SteamCare“ un „FreshScent“ sistēmas ar svaigu aromātu, kas apvienots ar maigu tvaiku, lai atsvaidzinātu delikātus apģērbus

Veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju par visu parūpēsies

„DualCare“ sistēma pielāgojas katrai slodzei, jūsu drēbes saglabājas kā jaunas ilgāk.

„PerfectCare“ 700 ar „DualCare“

„PerfectCare“ 700 ar „DualCare“

  • „DualCare“ sistēma rūpējas par jūsu rokām pareizajā temperatūrā
  • „SteamCare“ un „FreshScent Systems“ ar svaigu aromātu, kas apvienots ar maigu tvaiku, lai atsvaidzinātu delikatus
  • „SensiCare“ novērš pārslodzi un regulē žāvēšanas laiku

Būtisks ieguvums ir fakts, ka veļas mazgājamās mašīnas ar iebūvētu žāvētāja funkciju ir aizņems uz pusi mazāk vietas nekā šādu divu atsevišķu iekārtu komplekts. Šī kombinētā ierīce ievērojami samazina katrai mājsaimniecībai nepieciešamo vietu, lai veiktu šādus darbus nelielā mājā vai dzīvoklī. Pat tad, ja Tavās mājās netrūkst brīvas vietas, jebkurā gadījumā ir labi tās optimizēt, pārdomāti samazinot veļas mazgāšanai, žāvēšanai un gludināšanai paredzēto platību. 

 

Šī jaudīgā iekārta padara apģērba un veļas mazgāšanu patiešām vienkāršu. Turklāt, tā dod iespēju Tev vairs neplānot veļas mazgāšanu un rēķināt veļas izžūšanas laiku un dienu, kad veļu varēsi lietot. Tagad tīra un sausa veļa Tev būs pieejama pāris stundu laikā vai pat daudz ātrāk, atkarībā no izvēlētā mazgāšanas un žāvēšanas režīma. Gandrīz ikviena moderna veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju būs aprīkota ar atliktā starta funkciju, kas ļauj ielādēt veļu un ieplānot mazgāšanas un žāvēšana cikla sākšanu Tev ērtākajā laikā. 

 

Žāvēšanas un mazgāšanas funkcijas var izmantot atsevišķi. Tās nav obligāti jāizmanto kopā. Vari, piemēram, noteiktus smalkus apģērbus mazgāt ar rokām un pēc tam ievietot tos veļas mašīnā un izmantot tikai žāvētāja funkciju. Vai arī esi atgriezies mājās pilnībā izmircis, jo nebiji gatavs tam, ka lietus Tevi pārsteigs un viss apģērbs būs pilnībā slapjšs. Vienkārši ievieto drēbes savā veļas mazgājamajā mašīnā ar žāvētāja funkciju un uzstādi atbilstošu žāvēšanas režīmu. Apģērbs būs tik pat sauss, kā tikko izņemot to no skapja. 

Lasīt vairāk