Padariet savas drēbes izturīgas, izmantojot AutoDose

Pārāk daudz mazgāšanas līdzekļu lietošana var sabojāt drēbēs esošās šķiedras. Atcerieties, ka veļas daudzums un ūdens veids jūsu apkārtnē ietekmēs mazgāšanas līdzekļa lietošanu.

Lai risinātu šo problēmu, daudzas Electrolux veļas mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar AutoDose funkciju, kas automātiski izsniedz pareizo mazgāšanas un mīkstinātāja daudzumu.

Electrolux veļas mazgājamās mašīnas ar ColorCare sistēmu ir modernākā ierīce, kas piedāvā izcilu apģērba kopšanu ar greznības pieskaņu. Šī novatoriskā iekārta ir izstrādāta, lai nodrošinātu izcilus tīrīšanas rezultātus pat zemākā temperatūrā, nodrošinot, ka jūsu apģērbs vienmēr izskatās perfekti. Ar šo progresīvo tehnoloģiju mūsu veļas mazgājamās mašīnas gādā, ka jūsu apģērbi ilgāk izskatīsies jauni, padarot to par lielisku ieguldījumu ikvienam, kurš novērtē sava apģērbu izskatu.
ColorCare sistēma ir veļas mazgājamās mašīnas sirds. Šī tehnoloģija attīra mazgāšanas ciklā izmantoto ūdeni, noņemot minerālvielas un netīrumus, kas var sabojāt jūsu apģērba šķiedras. Rezultāts ir tāds, ka mazgāšanas ciklā izmantotie mazgāšanas līdzekļi ir efektīvāki pat zemākā temperatūrā, nodrošinot, ka jūsu drēbes tiek rūpīgi iztīrītas, nesabojājot to krāsu. ColorCare sistēma garantē, ka jūsu drēbes neizbalēs pat pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm.
SensiCare ir papildu funkcija, kas pielāgojas ievietotās veļas daudzumam. Tas nozīmē, ka varat būt pārliecināti, ka jūsu drēbes saņems vislabāko iespējamo kopšanu neatkarīgi no veļas daudzuma, kas jums jāizmazgā. SensiCare sistēma neļauj drēbēm tikt mazgātām pārāk ilgi un saglabā to izskatu un svaiguma sajūtu ilgāk.

Lasīt vairāk