Atklājiet

Tvaika cepeškrāsnis

Gatavo ar tvaiku

Ja jums ir laba cepeškrāsns, tad pagatavot gardu maltīti ir pavisam vienkārši. Mūsu tvaika cepeškrāsnis ir standarta cepeškrāsnis ar tvaika funkciju - tvaiks mijiedarbojas ar tradicionālo karstumu, ļaujot ēdienam saglabāt organismam vērtīgās uzturvielas, tajā pašā laikā uzlabojot tā garšu un tekstūru. 

 

 

Pievieno tvaiku maizei un kūkām

 

Ja agrāk tvaika funkcija cepeškrāsnīs bija pieejama tikai augstas klases restorānos, tad nu cept kūkas un maizi krāsnī ar tvaiku iespējams arī mājas apstākļos. Pievienojot tvaiku maizei, kūkām un citiem konditorejas izstrādājumiem, tie iegūst izteiktāku krāsu, kraukšķīgāku garoziņu, kā arī īpaši mīkstu un gaisīgu tekstūru. No gaisīgas maizes ar kraukšķīgu garoziņu līdz pat mutē kūstošai medus kūkai – ar tvaika funkciju sasniegsiet jaunas kulinārās garšas virsotnes savā virtuvē!

 

Trīs soļi maltītes pagatavošanai ar PlusSteam cepeškrāsni

 • Kāds lej ūdeni cepeškrāsns tilpnē
  1. solis

  Vispirms ielejiet 100 ml ūdens cepeškrāsns tvertnē.

 • Daudzfunkciju PlusSteam cepeškrāsns PlusSteam funkcijas taustiņš
  2. solis

  Izvēlieties PlusSteam programmu un piespiediet PlusSteam taustiņu.

 • Maize cepās Electrolux cepeškrāsnī
  3. solis

  Uzsildiet cepeškrāsni aptuveni piecas minūtes, tad ķerieties klāt cepšanai.

Nevainojami laba siera kūka, kas cepta ar tvaiku

Tvaiks gardiem desertiem

Pievienojiet tvaiku, gatavojot savu iecienīto siera kūku vai citrona pīrāgu ar bezē, un panāksiet izcili gardu rezultātu. Jūsu siera kūka būs sātīga, taču vienlaikus stingra, savukārt bezē kļūs viegls un gaisīgs. Saldais ēdiens, ar kuru varat lepoties!

Vissvarīgākais ir garša

CombiSteam Deluxe cepeškrāsns piedāvā piemērotu tvaika iestatījumu katrai maltītei.

Pagatavojiet zivi, izmantojot pilno tvaika funkciju un neļaujot zivij zaudēt svarīgas uzturvielas, vitamīnus un krāsas. Izmantojiet kombinēto tvaika un cepšanas iestatījumu ar 75% tvaika, lai pagatavotu dārzeņus un nezaudētu tiem raksturīgo garšu. Ja vēlaties pagatavot cepeti, kas ir sulīgs no iekšpuses, bet kraukšķīgs ārpusē, izvēlaties kombinēto tvaika un cepšanas iestatījumu ar 50% tvaika.

 

Iepazīstieties ar vienu no mūsu labākajām tvaika cepeškrāsnīm

CombiSteam Pro

Izbaudiet Sous Vide priekšrocības CombiSteam Pro un CombiSteam Deluxe cepeškrāsnīs.

Electrolux CombiSteam Pro tvaika cepeškrāsns

Kāpēc izvēlēties sous vide?

Sous Vide gatavošana vakuumā palīdz radīt apbrīnojami gardu maltīti. Turklāt ar CombiSteam Pro cepeškrāsni šādu rezultātu var panākt ne tikai profesionāli šefpavāri smalkos restorānos. Ievietojiet izvēlētas sastāvdaļas un garšvielas Sous Vide maisiņā un noslēdziet to. Tad ielieciet maisiņu cepeškrāsnī, kur par ēdienu parūpēsies tvaiks, un izbaudiet patiesi gardu maltīti.

Pārtikas temperatūras sensora displejs un Electrolux tvaika cepeškrāsns

Lieliski rezultāti katru reizi

Izbaudiet brīnišķīgu garšu, lai arī ko jūs gatavotu. Temperatūras sensors, kas pieejams mūsu CombiSteam Pro un Deluxe cepeškrāsnīs, kontrolē, cik daudz tvaika nepieciešams pievienot jūsu maltītei, lai tā kļūtu izcili garda. Tagad jūs vienmēr varat ar prieku gaidīt gardus rezultātus.

Tvaika cepeškrāšns papildu priekšrocības

Electrolux cepeškrāsns tīrā iekšpuse

Viegla gatavošana, viegla tīrīšana

Pavadiet vairāk laika, baudot maltīti, un mazāk laika tīrot. Mūsu cepeškrāsnis ir aprīkotas ar programmām, kas krāsns tīrīšanu atvieglo un padara pavisam vienkāršu. Tīrīšana ar tvaiku palīdz likvidēt dažādus netīrumus, kas pēc maltītes pagatavošanas radušies krāsnī. Pirolītīskā tīrīšana sadedzina visus netīrumus, atstājot smalkus pelnus, kurus var vienkārši noslaucīt ar lupatiņu. Jūsu cepeškrāsni tīrīt ir tikpat vienkārši, kā gatavot tajā ēdienu.

Viss nepieciešamais vienā cepeškrāsnī.

Mūsu tvaika cepeškrāsnis nodrošina visu nepieciešamo gardai maltītei. Nobaudiet mīkstu, gardu un sulīgu gaļu, izmantojot lēnās gatavošanas funkciju. Izmantojiet iebūvēto grilu, lai pagatavotu vasaras ballītēm raksturīgos grilētos dārzeņus un gaļu arī ziemā. Nodrošiniet kraukšķīgu garoziņu, cepot miltu izstrādājumus un izmantojot mūsu XL ventilatorus.

Electrolux Deluxe® tvaicēšanas komplekts

Nepārspējama tvaika jauda

Nezaudējiet maltītes lielisko garšu un tekstūru, izmantojot kādu no piederumiem. tvaicēšanai. Mūsu īpaši veidotās cepeškrāsns paplātes ar perforētām atverēm uzlabo tvaika jaudu. Tās ļauj tvaikam cirkulēt vienmērīgi, ēdiens vienmēr ir pasargāts no pārmērīga ūdens daudzuma, tādēļ jūs vienmēr varat baudīt izcili pagatavotu maltīti.