Veļas kopšanas piederumi

Veļas kopšanas piederumi

Palīgi tavām veļas kopšanas ierīcēm

Tēlu iespējams pilnveidot, papildinot apģērbu ar atbilstošiem aksesuāriem. Gluži tāpat iespējams uzlabot arī veļas kopšanas ierīču darbību! Ar mūsu veļas kopšanas piederumiem jums būs iespēja optimizēt savas ierīces veiktspēju un atklāt jaunus apģērba aprūpes veidus.

Saglabājiet svaigumu

Mūsu rūpīgi izvēlētais aromāts nodrošinās svaigi mazgātas veļas smaržu un sajūtu dažu minūšu laikā.

Nepārmazgājiet — atsvaidziniet apģērbu 15 minūšu laikā

Izbaudi svaigu un tikko mazgātu drēbju sajūtu bez nepieciešamības tās mazgāt pilnā mazgāšanas ciklā pēc katras to vilkšanas reizes. Electrolux FreshScent īpašais tvaika un aromātu apvienojums palīdzēs saglabāt apģērbu izskatu, sajūtu un piešķirs tam lielisku aromātu.

Iekārto, kā vien vēlies

Izmantojiet jums pieejamo vietu pilnvērtīgi. Droši novietojiet savu žāvētāju un veļas mazgājamo mašīnu vienu uz otra ar papildu stiprinājuma palīdzību.

Veļas mazgāšana jaunā līmenī

Veļas mazgāšanas pamatne paceļ jūsu veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju augstāk par grīdas līmeni, atvieglojot veļas ievietošanu un izņemšanu. Tā arī piedāvā ērti pieejamu atvilktni, kur jūs varat glabāt visu veļas mazgāšanai nepieciešamo. Viss nepieciešamais vienuviet!

Saudzīga veļas mazgāšana

Dārgi un smalki apģērbi tiks saudzīgi izmazgāti, izmantojot Electrolux auduma maisiņu mazgāšanai.

Mīksta un viegli gludināma veļa

Īpaši veļas žāvētājiem paredzētās salvetes nodrošina to, lai veļa žāvēšanas laikā tiktu mīkstināta, būtu vieglāk gludināma un iegūtu patīkamu aromātu. 

Mīkstāks ūdens - labvēlīgāks apģērbam

Bez tieša kontakta ar apģērbu, sāls mazgāšanas cikla laikā aktivizē mīkstinošu ierīci, kas novērš minerālus un dažādus ūdens piemaisījumus. Krāsas saglabā savu spilgtumu arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm, savukārt melns neizbalē un nekļūst pelēks.