Ierīces ceļvedis

Atrodi savām vajadzībam piemērotu ledusskapi ar saldētavu

Ēdiens

Ko jūs plānojat glabāt ledusskapī un saldētavā?

Svaigi augļi un dārzeņi – izvēlieties ledusskapi, kuram ir dziļa un ietilpīga atvilktne lieliem dārzeņiem un salātiem. Ja mēdzat iegādāties daudz svaigas pārtikas, jums noderīgāks būs ledusskapis, kuram ledusskapja sadaļa ir lielāka nekā saldētavas nodalījums.

Gaļa un zivis – modelis ar nodalījumu ''NaturalFresh'' saglabās gaļu un zivis svaigas ilgāk.

Dzērieni – pārdomājiet, vai jums būs nepieciešams statīvs vīna pudeļu ievietošanai, tāpat pudeles glabāt būs ērtāk, ja plauktiem varēs mainīt augstumu pēc nepieciešamības. Dažiem modeļiem ir pieejams arī iebūvēts vīna dzesētājs. Tāpat dažās saldētavās ir iebūvēts ledus padeves aparāts.

Saldēta pārtika – ja mēdzat sagatavot saldētu pārtiku, izvēlieties ledusskapi, kura saldētavas ietilpība ir līdzvērtīga ledusskapja ietilpībai.

Vieta

Kāda stila ledusskapis būs vispiemērotākais jūsu virtuvei?

Divas sānu durvis – vislielākā ietilpīga – pilna augstuma ledusskapis un saldētava; atsevišķiem modeļiem saldētavā ir pieejams arī ledus un ūdens padeves aparāts.

Ledusskapis ar saldētavu – klasisks ledusskapis virs saldētavas ar atsevišķām durvīm saldētavas un ledusskapja nodalījumam. Izvēlei pieejami modeļi ar saldētavu augšā vai apakšā.

Iebūvējamie ledusskapji – ja vēlaties noslēpt ledusskapi un ievērot saskaņotu dizainu visā virtuvē, izvēlieties iebūvējamo ledusskapi. Jūs varat izvēlēties gan ledusskapi ar saldētavu, gan arī atsevišķi ledusskapi un saldētavu.

Dažādiem modeļiem atšķiras augstums, platums un dziļums, tādēļ aplūkojiet visu pieejamo ierīču klāstu, lai izvēlētos sev vispiemērotākā izmēra un stila ledusskapi.

Ietilpība

Ledusskapju un saldētavu ietilpība tiek mērīta litros.

Līdz 200 litriem – mazām mājsaimniecībām, vasarnīcām

200–300 litri – vidēja izmēra mājsaimniecībām

300–400 litri – lielām mājsaimniecībām

Eksperta padoms: nepiepildiet ledusskapi pilnībā – atstājiet nedaudz brīvas vietas, lai gaiss varētu cirkulēt un tādējādi efektīvāk dzesēt.

Enerģija

Augsta energoefektivitāte nozīmē mazākus elektrības rēķinus. Standarti tiek regulāri paaugstināti, tādēļ jau no 2014. gada visiem ledusskapjiem ir jābūt vismaz ar A+ enerģijas klasi. Augstākā klase pašlaik ir A+++. Salīdzinājumam – A++ klases ledusskapis ir par 21% energoefektīvāks par A+ klases ledusskapi.

Eksperta padoms: lai samazinātu enerģijas patēriņu, novietojiet ledusskapi vēsākajā vietā, izvairoties no radiatoriem un cepeškrāsns.

Izvēlieties savu iekārtu

Lai arī kādas būtu jūsu ēdienkartes preferences, Electrolux ledusskapji ar saldētavu saglabās jūsu pārtiku svaigu ilgāk.

''Flex'' modeļi

Galvenā ir pielāgojamība. Electrolux komandai ir ārkārtīgi svarīgi saviem klientiem piedāvāt risinājumus, kas ikdienas darbus virtuvē padarītu vienkāršākus un patīkamākus. Mūsu ledusskapji ir tieši tādi, kādus jūs vēlaties. Saglabājiet svaigumu, pielāgojiet plauktu augstumu, sakārtojiet visu ergonomiski un turiet visu svarīgāko vienmēr pa rokai – tas viss un vēl vairāk ar jūsu Flex modeļa ledusskapi.

Revolucionāri vietas risinājumi, bagātīgas garšas

Iepazīstieties ar nepārspējamu vietas taupīšanas supervaroni. Pateicoties īpaši augstajam dizainam, ''800 MultiSpace'' ledusskapji ar saldētavu sniedz daudz vairāk vietas nekā ierastie modeļi. Viedie vietas pielāgošanas risinājumi ļauj pielāgot plauktus, lai jums vienmēr atrastos vieta, kur glabāt svaigos produktus.

''800 MultiSpace'' ledusskapis

''800 MultiSpace'' ledusskapis

 • Nepārspējama glabāšanas vietu pielāgošana ar ''MultiSpace''
 • Grieziet, sasniedziet un piekļūstiet – ar ''SpinView''
 • Jūsu produkti, jūsu kārtība – ar ''CustomFlex''
 • Iekārtojiet plauktu augstumu ar ''FlexiShelf''
 • kustīga paplāte ledusskapī
  ''SpinView®''

  Iepazīstinām ar pašu pirmo rotējošo plauktu ledusskapju dizainā. Apaļo plauktu var griezt abos virzienos, tādēļ jums vairs nevajag sniegties ledusskapja dziļumā, lai aizsniegtu kādu sastāvdaļu. It visus produktus nu ir ērti aizsniegt, tādēļ jūs par tiem atcerēsieties biežāk, un mazāk pārtikas sabojāsies!

 • ''CustomFlex®''

  Katram produktu veidam ir sava vieta. Pielāgojamās kastītes ledusskapja durvju iekšpusē var tikt sakārtotas tā, lai jums būtu ērti. No sparģeļu kātiem līdz melleņu kārbiņām – it visam var atrast ērtu vietiņu. Kastītes var pat noņemt un ievietot plauktā, ja jums tā ir ērtāk.

 • deserti ledusskapī
  ''FlexiShelf''

  ''FlexiShelf'' risinājums ļauj pārkārtot ledusskapja iekšpusi tā, kā jums ir ērtāk. Pārvietojamo līdz pusei ievietoto stikla plauktu var izvilkt pilnībā vai tikai līdz pusei, atbrīvojot vietu garākiem produktiem. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr ērti varēsiet glabāt gan pudeles, gan arī daudz dažādu sīku produktu. Bez piepūles.

It visi produkti ērti aizsniedzami

Iepazīstiet dzīvi, kurā vienmēr visu var aizsniegt bez piepūles. Jaunais inovatīvais ''SpinView'' var pagriezties par pilniem 360 grādiem, tādējādi jūs jebkurā laikā ērti varat aizsniegt ikvienu produktu ledusskapī. Šis revolucionārais vieglās piekļuves risinājums ļauj aizsniegt ikvienu produktu, ērti to atrotējot no ledusskapja aizmugures uz priekšpusi. Jūs vairs nekad neaizmirsīsiet vientuļus produktus ledusskapja dziļumā, jo nu it visu var ērti pārskatīt un aizsniegt, un tas nozīmē arī mazāk izmestas pārtikas.

''700 SpinView'' ledusskapis

''700 SpinView'' ledusskapis

 • Ar ''MaxiBox'' vairs nebūs nekādu kompromisu attiecībā uz vietas izmantošanu
 • Ietaupiet vietu, izmantojot pudeļu statīvu
 • Ērta piekļuve ar atvilktnēm uz ritenīšiem
 • sieviete pārvieto plauktus ledusskapī
  ''CustomFlex®''

  ''CustomFlex®'' sniedz telpas iekārtošanas brīvību ledusskapī. Durvju iekšpusē ir pārvietojamas kastītes dažādos izmēros, tādējādi jūs varat pielāgot izvietojumu tā, kā jums ir nepieciešams. Kastītes pat var izņemt pavisam, ievietot ledusskapja plauktos vai nolikt pa rokai uz darbvirsmas gatavošanas laikā.

 • dārzeņi saldētavā
  ''MaxiBox''

  Reizēm ledusskapja saturu ir grūti pārskatīt un ātri atrast visus vajadzīgos produktus, jo tie aizsedz viens otru. Ar MaxiBox saldētavas atvilktni tā vairs nav problēma – visu, kas ir tajā iekšā, var aplūkot vienā acumirklī.

 • vīna pudele ledusskapī
  Pudeļu statīvs

  Iegūstiet maksimāli daudz vietas savā ledusskapī, izmantojot pudeļu plauktu. Šo plauktu var ievietot lielākajā daļā ledusskapju modeļu, un tas palīdz iegūt vairāk vietas produktu glabāšanai. Jums vienmēr būs pa rokai pasniegšanai gatavs atvēsināts dzēriens. Zem pudeļu statīva paliek brīva vieta plauktā, tādējādi jūs varat izmantot katru centimetru ledusskapja plauktu lietderīgi.

 • dārzeņi ledusskapī
  Atvilktnes uz ritenīšiem

  Pārliecinieties, vai viss jūsu ledusskapī darbojas nevainojami – kurš gan spētu pretoties ērtībām, ko sniedz līgana un automātiska ledusskapja atvilktņu aizvēršanās! Vairs nekādas spiešanas ar spēku, no šī brīža viss darbosies nevainojami. Mēs uzskatām, ka ikkatram elementam jūsu ledusskapī ir jābūt ērtam un parocīgam un jāatvieglo darbs virtuvē.

Jūsu produkti, jūsu kārtība

Ikkatrai produktu grupai ir sava vieta ledusskapī ar saldētavu ''600 CustomFlex®''. Pielāgojamās kastītes ledusskapja durvju iekšpusē var tikt sakārtotas tā, lai jums būtu ērti. No sparģeļu kātiem līdz melleņu kārbiņām – it visam var atrast ērtu vietiņu. Kastītes var pat noņemt un ievietot plauktā, ja jums tā ir ērtāk.

''600 CustomFlex®'' ledusskapis

''600 CustomFlex®'' ledusskapis

 • Pielāgojama glabāšanas vieta ar ''CustomFlex®''
 • Ar jauno ''TwinTech®'' produkti saglabās nevainojamu svaigumu pat 7 dienas
 • Vairs nekāda apsarmojuma
 • Ar ''MaxiBox'' vairs nebūs nekādu kompromisu attiecībā uz vietas izmantošanu
 • salāti uz virtuves dēlīša
  ''TwinTech''

  ''TwinTech®'' tehnoloģija garantē optimālu mitruma līmeni visā ledusskapī. Pārtika saglabā svaigumu un tekstūru daudz ilgāk, pateicoties ledusskapja autonomajai dzesēšanas sistēmai ar gaisu. Pārtika saglabā svaigumu un tekstūru daudz ilgāk, pateicoties ledusskapja autonomajai dzesēšanas sistēmai ar gaisu. Un jūsu salāti būs svaigi, bet seleriju kāti – kraukšķīgi un pat pēc nedēļas tie garšos kā nupat iegādāti no vietējā zemnieku tirgus.

 • svaigi dārzeņi uz virtuves dēlīša
  ''MultiFlow''

  Saglabājiet pārtikas produktus svaigus, kā tikko no tirgus. Mūsu tehnoloģija liek cirkulēt vēsam gaisam, lai saglabātu nemainīgu temperatūru. Šāds dzesēšanas process saglabā pārtikas svaigumu daudz labāk un novērš sažūšanu.

 • dārzeņi kastītēs saldētavā
  ''NoFrost''

  Varat aizmirst par manuālu saldētavas atkausēšanu. Ar mūsu bez ledus tehnoloģiju jūsu lieljaudas saldētava nekad vairs nebūs jāatkausē, jo tajā ir iebūvēta sarmas veidošanās novēršanas sistēma. Saglabājiet produktu garšu un tekstūru it visiem pārtikas produktiem, kas tiek glabāti saldētavā jūsu mājās.

 • dārzeņi saldētavā
  ''MaxiBox''

  Reizēm ledusskapja saturu ir grūti pārskatīt un ātri atrast visus vajadzīgos produktus, jo tie aizsedz viens otru. Ar ''MaxiBox'' saldētavas atvilktni tā vairs nav problēma – visu, kas ir tajā iekšā, var aplūkot vienā acumirklī.

''Pro'' modeļi

Mūsu ''Pro'' modeļi sniedz vislabākos uzglabāšanas risinājumus, kas apvieno mūsu labākās pārtikas uzglabāšanas tehnoloģijas.

Precīza temperatūra – un saglabāts svaigums trīsreiz ilgāk

''900 NaturaFresh'' ledusskapis saglabā produktus svaigus trīs reizes ilgāk salīdzinājumā ar parastiem ledusskapjiem. Jūs varat precīzi regulēt temperatūru un mitruma līmeni, lai radītu perfektu uzglabāšanas vidi saviem iecienītākajiem produktiem.

''900 NaturaFresh'' ledusskapis

''900 NaturaFresh'' ledusskapis

 • Ledusskapis bez aromātiem ar ''CleanAir'' filtru
 • Kontrole bez piepūles ar elektronisko skārienvadību
 • Saglabājiet perfektu tekstūru ar ''FastFreeze''
 • Atdzesējiet sastāvdaļas dažās sekundēs ar ''FastCool''
 • svaigi dārzeņi uz virtuves dēlīša
  ''Multiflow''

  Ar ''600 MultiFlow'' ledusskapjiem saglabājiet dārzeņus svaigus, kā tikko no tirgus. Mūsu tehnoloģija liek cirkulēt vēsam gaisam, lai saglabātu nemainīgu temperatūru. Šāds dzesēšanas process saglabā pārtikas svaigumu daudz labāk un novērš sažūšanu.

 • ledusskapja filtrs
  ''CleanAir'' filtrs

  ''CleanAir'' filtrs savāc nevēlamus aromātus no jūsu ledusskapja un saldētavas, notverot, neitralizējot un izvadot molekulas, kas rada smakas. Labākam rezultātam ieteicams mainīt filtru ik pēc 6 mēnešiem.

 • LED displejs uz ledusskapja durvīm
  Elektronisks skārienvadības panelis

  Elektroniskais skārienvadības panelis sniedz jums ērtu piekļuvi visiem iestatījumiem un funkcijām, kas pieejamas jūsu ledusskapī. Jūs varat pavisam vienkārši mainīt ledusskapja temperatūru, veicot vien pāris pieskārienu LED panelī.

Svaigs. Kraukšķīgs. Vērtīgs

Augļi un dārzeņi saglabās visaugstāko uzturvērtību ''800 UltraFresh+'' ledusskapjos ar saldētavu. Slēgtajai atvilktnei ir mitruma membrāna, kas automātiski regulē mitruma līmeni, lai saglabātu jūsu dārzeņus kraukšķīgus. Savukārt antioksidantu filtrs saglabā garšu un krāsu, novēršot pārtikas savīšanu.

''800 UltraFresh+'' ledusskapis

''800 UltraFresh+'' ledusskapis

 • Dabiski svaigas garšas ar ''UltraFresh+''
 • ''NaturaFresh'', īpašs režīms ikvienai produktu grupai
 • Ar jauno ''TwinTech®'' produkti saglabās nevainojamu svaigumu pat 7 dienas
 • Kontrole bez piepūles ar elektronisko skārienvadību
 • divu gaļas gabalu salīdzinājums
  ''NaturaFresh''

  Lai arī kādi būtu jūsu iecienītākie produkti, parūpējieties par tiem labākajā veidā ar ''NaturaFresh''. Šajā atvilktnē tiek radīti labākie apstākļi pārtikas saglabāšanai, kas tiek panākti ar temperatūras un mitruma līmeņa iestatīšanu. Saglabājiet svaigumu un garšu, lai vienmēr baudītu vislabāko!

 • svaigi salāti uz virtuves dēlīša
  ''TwinTech''

  ''TwinTech®'' tehnoloģija garantē optimālu mitruma līmeni visā ledusskapī. Pārtika saglabā svaigumu un tekstūru daudz ilgāk, pateicoties ledusskapja autonomajai dzesēšanas sistēmai ar gaisu. Pārtika saglabā svaigumu un tekstūru daudz ilgāk, pateicoties ledusskapja autonomajai dzesēšanas sistēmai ar gaisu. Un jūsu salāti būs svaigi, bet seleriju kāti – kraukšķīgi un pat pēc nedēļas tie garšos kā nupat iegādāti no vietējā zemnieku tirgus.

 • LED displejs uz ledusskapja durvīm
  Elektronisks skārienvadības panelis

  Elektroniskais skārienvadības panelis sniedz jums ērtu piekļuvi visiem iestatījumiem un funkcijām, kas pieejamas jūsu ledusskapī. Jūs varat pavisam vienkārši mainīt ledusskapja temperatūru, veicot vien pāris pieskārienu LED panelī.

Jūsu iecienītākie produkti labākajā kvalitātē

Ledusskapja ar saldētavu ''700 NaturaFresh'' nodalījums var atdzesēt produktus līdz 0 °C temperatūrai, kas ir ideāli gaļai un zivīm. Šajā nodalījumā tiek radīti ideāli apstākļi, lai saglabātu produktu svaigumu; tas tiek panākts, pielāgojot temperatūru un mitruma līmeni. Līdz ar to jūs varat jebkurā laikā baudīt pārtiku, kura garšo un izskatās kā tikko no veikala.

''700 NaturaFresh (FS)'' ledusskapis

''700 NaturaFresh (FS)'' ledusskapis

 • ''NaturaFresh'' – 0 °C maksimālai garšai
 • Ledusskapis bez aromātiem ar ''CleanAir'' filtru
 • Saglabājiet perfektu tekstūru ar ''FastFreeze''
 • Atdzesējiet sastāvdaļas dažās sekundēs ar ''FastCool''
 • svaigi salāti uz virtuves dēlīša
  ''Multiflow''

  Ar ''MultiFlow'' ledusskapjiem saglabājiet dārzeņus svaigus, kā tikko no tirgus. Mūsu tehnoloģija liek cirkulēt vēsam gaisam, lai saglabātu nemainīgu temperatūru. Šāds dzesēšanas process saglabā pārtikas svaigumu daudz labāk un novērš sažūšanu.

 • ledusskapja filtrs
  ''CleanAir'' filtrs

  ''CleanAir'' filtrs savāc nevēlamus aromātus no jūsu ledusskapja un saldētavas, notverot, neitralizējot un izvadot molekulas, kas rada smakas. Labākam rezultātam ieteicams mainīt filtru ik pēc 6 mēnešiem.

 • LED displejs uz ledusskapja durvīm
  Elektronisks skārienvadības panelis

  Elektroniskais skārienvadības panelis sniedz jums ērtu piekļuvi visiem iestatījumiem un funkcijām, kas pieejamas jūsu ledusskapī. Jūs varat pavisam vienkārši mainīt ledusskapja temperatūru, veicot vien pāris pieskārienu LED panelī.

Stabila temperatūra, izteiktākas garšas, kas nezūd daudz ilgāk

Ar ''600 MultiFlow'' ledusskapjiem saglabājiet dārzeņus svaigus, kā tikko no tirgus. Mūsu tehnoloģija liek cirkulēt vēsam gaisam, lai saglabātu nemainīgu temperatūru. Šāds dzesēšanas process saglabā pārtikas svaigumu daudz labāk un novērš sažūšanu.

''600 MultiFlow'' ledusskapis

''600 MultiFlow'' ledusskapis

 • ''NaturaFresh'' – 0 °C maksimālai garšai
 • Ledusskapis bez aromātiem ar ''CleanAir'' filtru
 • Kontrole bez piepūles ar elektronisko skārienvadību
 • Saglabājiet perfektu tekstūru ar ''FastFreeze''
 • Atdzesējiet sastāvdaļas dažās sekundēs ar ''FastCool''
 • dārzeņi saldētavā
  ''MaxiBox''

  Reizēm ledusskapja saturu ir grūti pārskatīt un ātri atrast visus vajadzīgos produktus, jo tie aizsedz viens otru. Ar ''MaxiBox'' saldētavas atvilktni tā vairs nav problēma – visu, kas ir tajā iekšā, var aplūkot vienā acumirklī.

 • dārzeņi saldētavas atvilktnē
  Atvilktnes uz ritenīšiem

  Iegūstiet maksimāli daudz vietas savā ledusskapī, izmantojot pudeļu plauktu. Šo plauktu var ievietot lielākajā daļā ledusskapju modeļu, un tas palīdz iegūt vairāk vietas produktu glabāšanai. Jums vienmēr būs pa rokai pasniegšanai gatavs atvēsināts dzēriens. Zem pudeļu statīva paliek brīva vieta plauktā, tādējādi jūs varat izmantot katru centimetru ledusskapja plauktu lietderīgi.

 • deserti un sieri ledusskapī
  ''FlexiShelf''

  Iegūstiet maksimāli daudz vietas savā ledusskapī, izmantojot pudeļu plauktu. Šo plauktu var ievietot lielākajā daļā ledusskapju modeļu, un tas palīdz iegūt vairāk vietas produktu glabāšanai. Jums vienmēr būs pa rokai pasniegšanai gatavs atvēsināts dzēriens. Zem pudeļu statīva paliek brīva vieta plauktā, tādējādi jūs varat izmantot katru centimetru ledusskapja plauktu lietderīgi.

Atkausējiet retāk

Pateicoties integrētajai sistēmai ''300 LowFrost'' ledusskapjos ar saldētavu, jūsu saldētavā nebūs ne apledojuma, ne sarmas. Mūsu sistēma mazina sarmas veidošanos, tādējādi saldētava būs jāatkausē daudz retāk.

''300 Lowfrost'' ledusskapis

''300 Lowfrost'' ledusskapis

 • Produktu kvalitātes aizsardzība ar ''FreshBox''
 • Mitruma kontrole svaigiem zaļumiem
 • Kontrole bez piepūles ar elektronisko skārienvadību
 • Saglabājiet perfektu tekstūru ar ''FastFreeze''
 • salāti un zivis ledusskapī
  ''FreshBox''

  Mēs izstrādājām ''FreshBox'', lai parūpētos par produktu kvalitāti. Glabājiet gaļu un zivis šajā atvilktnē atsevišķi no citiem produktiem ideālos apstākļos. Tā uztur zemāku temperatūru nekā pārējā ledusskapī, saglabājot svaigumu un garšu.

 • ledusskapja filtrs
  Filtrs ''CleanAir''

  ''CleanAir'' filtrs savāc nevēlamus aromātus no jūsu ledusskapja un saldētavas, notverot, neitralizējot un izvadot molekulas, kas rada smakas. Labākam rezultātam ieteicams mainīt filtru ik pēc 6 mēnešiem.

 • saldētas ogas un dārzeņi
  ''FastFreeze''

  Lietojot funkciju ''FastFreeze''-funkciju, jūs varat viegli un efektīvi visas svaigās sastāvdaļas sasaldēt daudz ātrāk. Saglabājiet oriģinālās garšas, krāsas un uzturvielas.

''Sense'' modeļi

Produkti, kas tiek glabāti jūsu ledusskapī, ir patiess virtuves darbu stūrakmens, un mēs saprotam, ka jūs vēlaties sniegt šiem produktiem pelnīto gādību un uzmanību. Izmantojot mūsu ledusskapjus, jūs varat paļauties, ka ledusskapis nodrošinās jūsu iecienītākajiem pārtikas produktiem labāko temperatūras un mitruma režīmu. Ļaujiet Sense modeļu ledusskapjiem darīt to, ko tie prot vislabāk, kamēr jūs varat pievērst uzmanību svarīgākām lietām savā virtuvē.

Ledusskapis vai saldētava – jūsu izvēle

''900 MultiSwitch'' ledusskapja ar saldētavu pielāgojamajā nodalījumā jūs varat atdzesēt vai sasaldēt produktus. Izbaudiet īstu uzglabāšanas pielāgojamību ar ''900 MultiSwitch'' ledusskapi un saldētavu. Nodalījumam var iestatīt jebkuru temperatūru no -18 līdz 7 °C, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot ideālus apstākļus, lai uzglabātu savus produktus. Tas ir vienkāršs risinājums garšīgiem rezultātiem.

''900 MultiSwitch'' ledusskapis

''900 MultiSwitch'' ledusskapis

 • ''900 MultiSwitch'' ledusskapja ar saldētavu pielāgojamais nodalījums
 • Ar jauno ''TwinTech®'' produkti saglabās nevainojamu svaigumu pat 7 dienas
 • ''TasteLock'' automātiskam svaigumam
 • Kontrole bez piepūles ar elektronisko skārienvadību
 • salāti uz virtuves dēlīša
  ''TwinTech®''

  ''TwinTech'' tehnoloģija garantē optimālu mitruma līmeni visā ledusskapī. Pārtika saglabā svaigumu un tekstūru daudz ilgāk, pateicoties ledusskapja autonomajai dzesēšanas sistēmai ar gaisu. Pārtika saglabā svaigumu un tekstūru daudz ilgāk, pateicoties ledusskapja autonomajai dzesēšanas sistēmai ar gaisu. Un jūsu salāti būs svaigi, bet seleriju kāti – kraukšķīgi un pat pēc nedēļas tie garšos kā nupat iegādāti no vietējā zemnieku tirgus.

 • svaigi brokoļi uz šķīvjiem
  ''TasteLock''

  ''TasteLock'' jūsu augļiem un dārzeņiem nodrošina optimālu temperatūru un mitruma līmeni, lai saglabātu maksimālu svaigumu. Saglabājiet savus augļus un dārzeņus svaigus līdz pat 7 dienām! ''TasteLock'' atvilktnei ir ''AutoHumidity Control'' kontroles filtrs, kas automātiski izvada papildu mitrumu, kas saglabā sulīgumu un svaigumu – tas garantē, ka visas jūsu sastāvdaļas vienmēr tiek glabātas tām vispiemērotākajos apstākļos.

 • LED displejs uz ledusskapja durvīm
  Elektronisks skārienvadības panelis

  Elektroniskais skārienvadības panelis sniedz jums ērtu piekļuvi visiem iestatījumiem un funkcijām, kas pieejamas jūsu ledusskapī. Jūs varat pavisam vienkārši mainīt ledusskapja temperatūru, veicot vien pāris pieskārienu LED panelī.