Jaunā PerfectCare sērija

Jaunā PerfectCare sērija

Uzlabojiet veļas kopšanu

Piedāvājam mūsu līdz šim progresīvāko veļas mazgāšanas sistēmu. Electrolux jaunā PerfectCare sērija ir ģeniāls modes un tehnoloģiju apvienojums, kas piedāvā izcilu veiktspēju maigai un efektīvai veļas mazgāšanai un žāvēšanai.

 

Rūpējieties par savu garderobi

Nepērciet jaunas drēbes, rūpējieties par esošajām. Labi aprūpētas drēbes kalpo labāk un ilgāk. PerfectCare ierīces ne tikai tīra — tās saglabā un lolo jūsu stilu.

PerfectCare veļas mazgājamās mašīnas

Iztēlojieties, ka jūsu drēbes izskatās gluži kā jaunas ilgāk. Krāsas neizbalē, apģērbi saglabā savu formu un kvalitāti, savukārt jums raksturīgais stils tiek pilnībā saglabāts.

Uzziniet vairākPerfectCare veļas mazgājamo mašīnu sortiments

Izvēlieties labāko apģērbu katru dienu

Neļaujiet aprūpes etiķetes norādījumiem diktēt jūsu stilu. Izmantojot PerfectCare, jūs varat būt droši, ka par smalkveļu, vilnas izstrādājumiem un pat tiem apģērbiem, kurus līdz šim mazgājāt ar rokām, varat parūpēties mājās. Izvēlieties labāko apģērbu katru dienu bez ierobežojumiem.

PerfectCare veļas žāvētāji

Iztēlojaties, ka jūs jūtaties savās drēbes labi un tās saglabā savu formu un funkcijas ilgāk. Zīds neburzās, vilna nesaraujas, virsdrēbes saglabā ūdensnecaurlaidību. Iztēlojaties, ka varat žāvēt apģērbu, par kura žāvēšanu veļas žāvētājā pirms tam nevarējāt pat sapņot.

Uzziniet vairākPerfectCare žāvētāju sortiments

Ideāla kombinācija

Beidzot ir pieejama veļas mazgāšanas sistēma visai garderobei - PerfectCare sērijas veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāji ir veidoti un optimizēti, lai tie darbotos kopā.Izvēlieties piederumus

Tēlu iespējams pilnveidot, papildinot apģērbu ar atbilstošiem aksesuāriem. Gluži tāpat iespējams uzlabot arī veļas kopšanas ierīču darbību! Ar mūsu veļas kopšanas piederumiem jums būs iespēja optimizēt savas ierīces veiktspēju un atklāt jaunus apģērba aprūpes veidus.