Atklājiet

Veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju

Veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju par visu parūpēsies

Labākās veļas mazgāšanas un žāvēšanas tradīcijas vienuviet, izmantojot mūsu DualCare tehnoloģiju. Tagad vairs nav nepieciešams mazgāt apģērbu ar rokām un žāvēt to izklātā veidā, jo jūs varat saudzīgi mazgāt un žāvēt savus smalkākos apģērbus vienā ierīcē. Tādējādi jums būs iespēja ietaupīt vietu mājās, turklāt jūs iegūsiet tīru un mīkstu veļu.

Pulkstenis blakus DualCare veļas mazgājamai mašīnai ar žāvētāju

Ekonomējiet laiku, mazgājot un žāvējot

Ietaupiet laiku un vietu, izmantojot Electrolux veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju. Jūs varat mazgāt un žāvēt tajā līdz 6 kg veļas vienā reizē. Mazgāšanas un žāvēšanas ciklus atsevišķi iestatīt nav nepieciešams – kad atgriezīsieties mājās, jūs gaidīs svaiga, tikko izmazgāta un izžāvēta veļa, kuru var likt skapī vai uzreiz vilkt mugurā.

DualCare veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju

DualCare veļas mašīna ar žāvētāju ļauj jums droši mazgāt un žāvēt vilnas izstrādājumus viena cikla ietvaros.

DualCare veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju

Maiga kopšana garantēta

Electrolux veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju ir pirmās šāda veida ierīces, kurām piešķirts Woolmark zilais sertifikāts. Woolmark ir pasaulē plaši pazīstams eksperts vilnas izstrādājumu kopšanas jomā - Woolmark zilais sertifikāts norāda, ka ierīcē var droši mazgāt un žāvēt vilnas izstrādājumus, kurus drīkst mazgāt tikai ar rokām, tādēļ jūsu iecienītākie džemperi paliks pūkaini, mīksti, un jūs varēsiet tos valkāt ilgāk.

Krekls, kura viena puse ir gluda un otra saburzīta, lai nodemonstrētu, cik noderīga ir tvaika lietošana veļas mazgāšanas procesā

Tvaiks jūsu apģērbam

Apģērbam jāizskatās nevainojami, bet jums nav laika to mazgāt? DualCare izmanto tvaiku, lai iegūtu mīkstu, gludu un svaigu rezultātu. Tvaika radītais mitrums atbrīvo auduma šķiedras, likvidē nepatīkamus aromātus un auduma krokas, tādēļ jūs varat atsvaidzināt un izgludināt savu apģērbu dažu minūšu laikā. 

Nepārmazgājiet un nepāržāvējiet veļu

Lai iegūtu mīkstas un tīras drēbes, vienkārši ielieciet drēbes veļas tilpnē, un DualCare parūpēsies par visu pārējo. OptiSense tehnoloģija automātiski noregulē ciklu atbilstoši ievietotās veļas daudzumam.Tādēļ neatkarīgi no tā, vai mazgājat 3, 6 vai 9 kg veļas, jūs to nekad nepārmazgāsiet un nepāržāvēsiet, un jūsu apģērbs izskatīsies gluži kā jauns.

DualCare displeja panelis

Nepārtrauktas rūpes

Visas mūsu DualCare veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju izmanto klusu, izturīgu un efektīvu motoru. Tas piedāvā veiktspēju, kas nepieciešama, lai jūs varētu rūpēties par savu apģērbu tik saudzīgi, kā vēl nekad. Apģērbs izskatās tik pat lieliski, kā tad, kad jūs tos uzvilkāt pirmo reizi.