Produkti labsajūtai

Kā tīrs nams ietekmē jūsu labsajūtu?

Mēs uzņēmumā Electrolux esam pārliecināti, ka tīra apkārtēja vide var mainīt dzīvi. Vesels 81 procents respondentu jūtas laimīgāks tīrās mājās, 85 procenti jūtas brīvāk, savukārt 76 procenti arī labāk guļ.* Mēs vēlējāmies noskaidrot, vai iespējams uzlabot veselas apkaimes labklājību vienas nakts laikā, vienkārši uzkopjot. Skatiet mūsu eksperimentu un uzziniet vairāk par to, kā mēs par savu misiju izvirzījām tādu produktu radīšanu, kas padara tīrīšanu vienkāršu un patīkamu.

 

* Hunting Dynasty,Clean Environment´s Impact on People´s Happiness (Tīras vides ietekme uz cilvēku laimes sajūtu), 2019. gada maijs

Electrolux atvieglo tīrīšanu

Mēs apzināmies, ka tīrīšana reizēm prasa gan garīgas, gan fiziskas pūles. Mēs arī zinām, ka dzīve tīrā namā var palīdzēt justies laimīgākiem un uzlabo vispārējo labsajūtu. Tieši tādēļ mēs esam radījuši putekļsūcējus, kas ir viegli, jaudīgi un īpaši parocīgi. Tādējādi jūs varat tīrīt bez liekas piepūles un pavisam vienkārši uzlabot savu dzīves telpu.

Jaunais, vieglais Pure Q9

Modelis Pure Q9 ir mūsu stilīgākais, pieejamākais un klusākais bezvadu rokas putekļsūcējs. To iedvesmojis moderna nama dizains, tādēļ Pure Q9 ir radīts tā, lai nevainojami iederētos mūsdienīgā pilsētas namā. Viegls un daudzpusīgs – tīrīšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

Jaunais robots Pure i9.2

Šis trīsstūrveida putekļsūcējs ir aprīkots ar 3D redzi, kas radīta tam, jau pamanītu, aizsniegtu un nodrošinātu nevainojamu tīrību it visās mājas daļās. Tam ir nepārspējama tīrīšanas spēja, kā arī Pure i9.2 atceras mājas plānojumu un var tikt vadīts arī ar Pure i9 lietotni. Tas redz, piekļūst un tīra izcili precīzi.

Mājoklis, kuru iekārtojat jūs

Pārvērtiet putekļainos stūrus mirdzošā un tīrā telpā, izmantojot Electrolux putekļusūcējus. Mēs zinām - lai mājoklis kļūtu par mājām, tam jābūt patiesi ērtam.

Kluss, bet jaudīgs

UltraSilencer™ Zen putekļusūcējs ir tik kluss, ka mājas uzkopšanas laikā ir iespējams mierīgi klausīties mūziku, runāt pa telefonu vai pat iemidzināt bērnu. Īpaša gaisa tehnoloģija optimizē gaisa plūsmu un ļauj palielināt putekļusūcēja veiktspēju, tajā pašā laika samazinot skaņas līmeni. Kluss, bet jaudīgs!