Atklājiet

Trauku mazgājamās mašīnas

ComfortLift

ComfortLift tehnoloģija izturas pret jums tikpat maigi kā pret jūsu traukiem, paceļot jūsu trauku mazgājamās mašīnas apakšējo grozu ērtākā augstumā.

Aplūkojiet, kā ComfortLift darbojas

ComfortLift trauku mazgājamā mašīna ir pasaulē pirmā trauku mašīna, kas nodrošina ērtu pieejamību traukiem. Unikālais un inovatīvais pacelšanas mehānisms, kas ļauj pacelt apakšējo grozu augstāk, palīdz jums ērtāk ievietot un izņemt traukus. Aplūkojiet veiklo pacelšanas funkciju, trīs mazgāšanas grozus un ComfortLift lielisko dizainu.

1
Satelīta izsmidzinātājs

Unikālais izsmidzinātāja dizains  nodrošina efektīvu mazgāšanu un skalošanu ikreiz. Pat grūtāk sasniedzamie stūri tiek aizsniegti.

2
TimeBeam®

Trauku mazgājamās mašīnas cikla statuss, ka arī atlikušais laiks ir eleganti izgaismots uz grīdas.

3
ComfortRails

Īpašas vadotnes gādā par to, lai trauku mazgājamās mašīnas grozi bez piepūles ieslīdētu atpakaļ. Smalka, klusa un ļoti maiga jūsu traukiem. 

Jūsu trauki bez ūdens traipiem

Electrolux jaunā AirDry tehnoloģija automātiski atver jūsu trauku mazgājamo mašīnu cikla beigās. Dabīgs veids, kā iegūt maksimālus žāvēšanas rezultātus, efektīvi samazinot ūdens traipus un izmaksas par elektroenerģiju. Tagad jūsu trauki būs pavisam sausi (un nevainojami), kad būs pienācis laiks tos izņemt.

Drošās rokās

SoftSpikes® un SoftGrips maigi notur jūsu glāzes uz vietas. Savukārt īpašais GlassCare 45° cikls mazgā pie zemākas temperatūras. Pēc tam trauki tiek noskaloti 60° temperatūrā un tad maigi izžāvēti. Šādi jūsu stikla trauki tiek pasargāti no ieplaisāšanas un skrāpējumiem.

Nekad vairs nemazgājiet glāzes ar rokām

Īpašām glāzēm, kurām nepieciešams nedaudz vairāk uzmanības, Electrolux ir radījis grozu GlassBasket, kas ir ieguvis vairākas godalgas. Ietaupiet laiku un panāciet spīdošus rezultātus, ērti un droši ievietojot līdz pat astoņām pašām trauslākajām glāzēm.

Godalgots dizains

ComfortLift® pilnībā iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnās apvieno godalgotu dizainu ar jaunākajām tehnoloģijām. Unikālais un inovatīvais pacelšanas mehānisms, kas ļauj pacelt apakšējo grozu augstāk, ir ieguvis prestižo iF dizaina balvu.

Atrodiet sev labāko trauku mazgājamo mašīnu