Atklājiet

Trauku mazgājamās mašīnas

Pārliecība par tīrīšanu no stūra līdz stūrim

Unikāls izsmidzinātāju dizains nodrošina efektīvu mazgāšanu un skalošanu katru reizi. Dubultais rotējošais mehānisms piedāvā trīs reizes labāku aerosola pārklājumu nekā standarta smidzinātāji, tāpēc pat visgrūtāk sasniedzamie stūri būs pievarēti.

Jūsu trauki bez ūdens traipiem

Electrolux jaunā AirDry tehnoloģija automātiski atver jūsu trauku mazgājamo mašīnu cikla beigās. Dabīgs veids, kā iegūt maksimālus žāvēšanas rezultātus, efektīvi samazinot ūdens traipus un izmaksas par elektroenerģiju. Tagad jūsu trauki būs pavisam sausi (un nevainojami), kad būs pienācis laiks tos izņemt.

Aizmirstiet par mērcēšanu.

SprayZone intensīvi attīra jūsu virtuves piederumus, uzlabojot tīrīšanas veiktspēju trīs reizes. Nav nepieciešama iepriekšēja mērcēšana. Spēcīgs ūdens spiediens notīrīs visu, sākot no spītīgi piekaltušas ceptas pārtikas, līdz taukainiem atlikumiem, neatstājot ne pleķīti. Par jūsu traukiem parūpēsies, katru reizi.

ComfortLift

ComfortLift tehnoloģija izturas pret jums tikpat maigi kā pret jūsu traukiem, paceļot jūsu trauku mazgājamās mašīnas apakšējo grozu ērtākā augstumā.

Aplūkojiet, kā ComfortLift darbojas

ComfortLift trauku mazgājamā mašīna ir pasaulē pirmā trauku mašīna, kas nodrošina ērtu pieejamību traukiem. Unikālais un inovatīvais pacelšanas mehānisms, kas ļauj pacelt apakšējo grozu augstāk, palīdz jums ērtāk ievietot un izņemt traukus. Aplūkojiet veiklo pacelšanas funkciju, trīs mazgāšanas grozus un ComfortLift lielisko dizainu.

Godalgots dizains

ComfortLift® pilnībā iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnās apvieno godalgotu dizainu ar jaunākajām tehnoloģijām. Unikālais un inovatīvais pacelšanas mehānisms, kas ļauj pacelt apakšējo grozu augstāk, ir ieguvis prestižo iF dizaina balvu.

Atrodiet sev labāko trauku mazgājamo mašīnu

Trauku mazgājamās mašīnas cikla statuss, kā arī atlikušais laiks ir eleganti izgaismots uz grīdas.
Īpaši aizbīdņi ļauj jūsu trauku mazgājamās mašīnas groziem ērti ieslīdēt savā vietā. Delikāti, klusi un maigi pret jūsu traukiem.

Uzdrošinās izmantot katru instrumentu savā virtuvē

Jaunā lieljaudas, elastīgā galda piederumu atvilktne ļauj ātri un ērti ielādēt pat vislielākos virtuves piederumus. Jūsu galda piederumi būs labi organizēti un efektīvi notīrīti.

Stikla kopšana, ārpus salīdzināšanas

Mūsu trauku mazgājamo mašīnu klāstā ir tehnoloģijas, kas rūpējas un aizsargā jūsu traukus. No drošiem satvērējumiem līdz īpašām stikla trauku programmām. Uzticieties Electrolux trauku mazgājamām mašīnām, lai jūsu stikla trauki izskatās kā jauni pēc iespējas ilgāk.

Drošās rokās

SoftSpikes® un SoftGrips maigi notur jūsu glāzes uz vietas. Savukārt īpašais GlassCare 45° cikls mazgā pie zemākas temperatūras. Pēc tam trauki tiek noskaloti 60° temperatūrā un tad maigi izžāvēti. Šādi jūsu stikla trauki tiek pasargāti no ieplaisāšanas un skrāpējumiem.

Nekad vairs nemazgājiet glāzes ar rokām

Īpašām glāzēm, kurām nepieciešams nedaudz vairāk uzmanības, Electrolux ir radījis grozu GlassBasket, kas ir ieguvis vairākas godalgas. Ietaupiet laiku un panāciet spīdošus rezultātus, ērti un droši ievietojot līdz pat astoņām pašām trauslākajām glāzēm.