Atklājiet

Inteliģento "NoFrost" sistēmu

Ledusskapji

Kā strādā inteliģentā NoFrost sistēma?

Tajā tiek izmantota TwinTech® tehnoloģija, kas apvieno vēsā un mitrā gaisa sistēmas. Augšējā kamera: atsevišķa dzesēšanas sistēma ledusskapī nodrošina stabilu temperatūru un mitrumu. Apakšējā kamera: atsevišķa dzesēšanas sistēma saldētavā novērš apledojuma uzkrāšanos.

Inteliģentās NoFrost sistēmas priekšrocības

Galvenā inteliģentās NoFrost sistēmas priekšrocība ir gaisa mitrums un atbilstoša temperatūra.

Jabłko

Vīģes

Kā ilgāk saglabāt svaigumu?

Gardas maltītes noslēpums ir svaigas un veselīgas sastāvdaļas. Tādēļ ir tik svarīgi saglabāt to mitrumu, uzturvērtību un vitamīnus tik ilgi, cik vien tas ir iespējams. Galvenie faktori, kas ietekmē produktu svaigumu, ir gaisa mitrums un atbilstoša temperatūra.

Āboli

Inteliģentais NoFrost!

TwinTech® tehnoloģija Electrolux ledusskapjos nodrošina 65-90% gaisa mitruma. Savukārt iekārtās ar pilno NoFrost sistēmu gaisa mitrums ir tikai 25-40%.

Tabula1

Saglabājiet labāko garšu

Nodrošiniet pārtikai garāku un gardāku mūžu. Mūsu TwinTech® tehnoloģija izmanto divas dzesēšanas sistēmas, kas glabā jūsu sastāvdaļas ideālā mitrumā un temperatūrā. Tādēļ gaiss ledusskapī tiek kontrolēts, nodrošinot maksimālu svaigumu. Savukārt gaiss saldētavā tiek atsevišķi uzturēts sauss, lai nepieļautu sarmas veidošanas.

Svaigums katrā plauktā

Ēdiens būs garšīgāks ilgāk, lai kur jūs to novietotu. MultiFlow tehnoloģija gādā par nepārspējamu svaigumu, lai kur jūs novietotu produktus. Tā nodrošina efektīvu gaisa plūsmu starp produktiem, uzturot vienmērīgu temperatūru un mitruma līmeni ledusskapī. Tādēļ produkti joprojām būs garšīgi un svaigi ilgāk. 

Svaigs laša steiks pirms un pēc gatavošanas
TwinTech®

FreshPlus ledusskapis ar saldētavu saglabā pārtiku ilgāk svaigu.

Electrolux FreshPlus ledusskapja tuvplāns, kur produkti redzami uz katra plaukta

Dabisks svaigums

Nobaudiet zivi, kas garšo tā, it kā tā būtu tikko nozvejota. Taču ne jūrā, bet... jūsu ledusskapī. FreshPlus ledusskapji ar saldētavu ideāli piemēroti gaļai un zivīm, un tiem ir īpaši nodalījumi, kur pārtiku var glabāt zemākā temperatūrā. Tādēļ produkti tiek glabāti pareizā temperatūrā, pasargājot labāko garšu.

Jūsu sastāvdaļas, jūsu kārtība

Katrai sastāvdaļai un katram ēdienam ir sava vieta jaunajā Electrolux CustomFlex ledusskapī. Pielāgojiet unikālo glabāšanas sistēmu, kā vien vēlaties, izmantojot konteinerus un grozus, kurus var viegli pārkārtot, radot optimālu telpu un pieejamību. Svaigas domas, svaiga garša katru reizi.

Svaigi sagatavoti salāti no Electrolux TwinTech ledusskapja ar saldētavu

Salāti, taču citādi

Gatavojiet salātus, kas ir tik svaigi, ka garšos ikvienam, aizmirstiet par mīkstām un nedzīvām salātu lapām. Lielā CrispFresh atvilktne aizsargā garšu un tekstūru, glabājot augļus un dārzeņus ideālā mitrumā un temperatūrā. Turklāt tā ir tik ietilpīga, ka pat pērkot daudz svaigus produktus, tie būs svaigi krietni ilgāk.