Electrolux emuārs

Electrolux emuārs

Dzīvesveida padomi ikdienas rutīnas uzlabošanai un mājas kopšanai

Atklājiet, kā Electrolux var bagātināt jūsu ikdienu. Mūsu raksti par dzīvesveidu apvieno energoefektīvu dzīvi ar praktiskām ērtībām. Izpētiet risinājumus vieglākai veļas kopšanai, novatoriskus tīrīšanas padomus, veselīga ēdiena gatavošanu un daudz ko citu.

Piedāvātie raksti

 • Sieviete iekrauj drēbes Electrolux veļas mašīnā
  Vienkārši padomi sadzīves tehnikas enerģijas taupīšanai

  Uzlabojiet savas mājas efektivitāti, izmantojot mūsu vienkāršos enerģijas taupīšanas padomus. Uzziniet, kā ietaupīt enerģiju, izmantojot trauku mazgājamo mašīnu, cepeškrāsni, veļas mašīnu un citu sadzīves tehniku.

 • Vīrietis skatās savā telefonā un gatavo dārzeņus uz plīts
  Viedā sadzīves tehnika vieglākai ikdienas dzīvei

  Viedā sadzīves tehnika ļauj mājas darbus veikt bez piepūles, integrējoties ikdienas gaitās, lai nodrošinātu ērtības, efektivitāti un uzlabotu mājas dzīvi. Atklājiet viedās sadzīves tehnikas priekšrocības.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu rakstus

Ilgtspējīga dzīvošana    Veļas kopšana   Tīrīšanas un gatavošanas padomi

Ilgtspējīga dzīvošana

 • 30 grādu mazgāšanas simbols un drēbes fonā
  Ietaupiet enerģiju, mazgājot drēbes 30 °C temperatūrā

  Mazgāšana 30 grādu temperatūrā ietaupa enerģiju, jo ūdens sildīšanai patērē mazāk enerģijas, samazina CO2 emisijas un saglabā auduma kvalitāti, veicinot ilgtspējīgāku veļas mazgāšanu.

 • Sakārtotas un pakārtas drēbes
  10 veidi, kā pagarināt apģērba kalpošanas laiku
  Izpētiet mūsu apģērbu kopšanas ceļvedi, lai iegūtu profesionāļu padomus, kā pagarināt jūsu drēbju garderobes kalpošanas laiku. Sākot ar mazgāšanas paņēmieniem un beidzot ar gudru uzglabāšanu, saglabājiet savu apģērbu svaigu un ilgāku kalpošanas laiku.
   
 • Cilvēki staigā pa mežu
  Ceļvedis ilgtspējīgai dzīvei

  Izpētiet būtiskus padomus un kliedējiet mītus, paverot ceļu videi draudzīgākam dzīvesveidam, kas sniedz labumu jums un planētai. Atklājiet galvenos ieskatus videi nekaitīgākam un pilnvērtīgākam dzīvesveidam.

 • Sieviete iekrauj- drēbes Electrolux veļas mašīnā
  Vienkārši padomi sadzīves tehnikas enerģijas taupīšanai

  Uzlabojiet savas mājas efektivitāti, izmantojot mūsu vienkāršos enerģijas taupīšanas padomus. Uzziniet, kā ietaupīt enerģiju, izmantojot trauku mazgājamo mašīnu, cepeškrāsni, veļas mašīnu un citu sadzīves tehniku.

Veļas kopšana

 • Maza telpa veļas mazgāšanas telpai
  Maksimāli palieliniet mazo veļas mazgāšanas vietu

  Veļas mazgāšana, kas ieņem būtiska telpu mājās, ir pelnījusi funkcionālu un stilīgu optimizāciju neatkarīgi no tās izmēra. Paaugstiniet savu veļas telpu, lai nodrošinātu efektīvu lietošanu un eleganci.

 • Veļas mašīna ar priekšielādi blakus augšas ielādes veļas mašīnai
  Priekšielādes un augšielādes veļas mašīnas

  Izpētiet 11 galvenās atšķirības starp priekšējās ielādes un augšējās ielādes veļas mašīnām un uzziniet, kurš tips atbilst jūsu mājsaimniecības vajadzībām. Mēs salīdzinām visu, sākot no energoefektivitātes līdz mazgāšanas veiktspējai.

 • Sakārtots skapis, kurā redzamas kleitas un jakas
  Kā sakārtot savu garderobi

  Optimizējiet rītus, sakārtojot savu garderobi efektīvāk! Apgūstiet kā sagatavoties sezonai, pārdomāti sakārtot skapi, lai atbrīvotu to no pārblīvējuma un izbaudiet mazāk stresa, ko sniedz pārdomāts dzīvesveids.

 • Zīda blūzes skapī
  Kā mazgāt linu, zīdu un smalkus materiālus

  Izpētiet galvenos padomus par zīda, lina un vilnas mazgāšanu, lai saglabātu smalkos apģērbus. Izmantojiet veļas mazgājamās mašīnas maigo ciklu, lai uzlabotu apģērba kvalitāti un ilgmūžību.

Tīrīšanas un gatavošanas padomi

 • Vīrietis atver ledusskapi
  Kā atbrīvoties no smakas ledusskapī

  Cīņa ar nepatīkamām ledusskapja smakām? Izpētiet dabiskās metodes, kā novērst ledusskapja smakas. Uzziniet, kā bez piepūles uzturēt svaigi smaržojošu ledusskapi, sākot no uzglabāšanas traukiem un beidzot ar gudriem padomiem.

 • Cilvēks, kas tīra māju ar putekļu sūcēju un suns guļ blakus
  Mājas uzkopšanas saraksts – vienkāršas darbības

  Vienkāršojiet mājas soli, izmantojot draudzīgos tīrīšanas padomus un sarakstu. Bez piepūles izveidojiet veselīgu, omulīgu mājas vidi savai labklājībai un nevainojamai dzīvesvietai.

 • Tvaicēta dārzeņu bļoda virtuvē
  Izcils ceļvedis gatavošanai ar tvaiku

  Izlasiet mūsu ceļvedi par gatavošanu ar tvaiku, lai pagatavotu garšīgus un veselīgus ēdienus. Uzziniet, kā tvaika cepeškrāsni var viegli izmantot ikdienas, barojošām maltītēm visai ģimenei.

 • Puisis noņem traipus
  Kā noņemt traipus no drēbēm
  Racionalizējiet savu veļas mazgāšanas procesu, izmantojot mūsu traipu noņemšanas padomus, izmantojot dabiskas mājas sastāvdaļas. Bez piepūles iztīriet traipus, iekļaujot videi draudzīgākus risinājumus tīrākām drēbēm jūsu skapī.