Viedā sadzīves tehnika, lai atvieglotu ikdienu

Arvien vairāk cilvēku atklāj savienotas mājas priekšrocības. Viedā sadzīves tehnika, piemēram, cepeškrāsnis, ledusskapji, gaisa attīrītāji un putekļsūcēji, var uzlabot jūsu mājas dzīvi un vienkāršot ikdienas mājsaimniecības darbus. Apskatīsim dažas no daudzajām priekšrocībām, ko piedāvā savienotās ierīces.

A man looking at his phone and cooking vegetables on a hob

Gudrās virtuves sadzīves tehnika

Saka, ka virtuve ir mājas sirds, tāpēc, tā ir ideāla vieta, kur sākt veidot gudrāku, efektīvāku mājsaimniecību. Izmantojot virtuvē savienotās ierīces, jūs vienmēr visu kontrolējat — pat tad, ja neesat mājās.  

Virtuves iekārtu attālinātās vadības priekšrocības

Iedomājieties, ka jūs steidzaties atstāt bērnus skolā un doties uz darbu. Pa ceļam padomājiet, vai pēc brokastīm izslēdzāt plīti. Jums palīdz savienotās tehnoloģijas. Izmantojot viedo plīts virsmu, varat to ātri pārbaudīt, un, ja nepieciešams, nekavējoties izslēgt plīti, nodrošinot sirdsmieru un drošāku vidi mājās.

Viedie ledusskapji, saldētavas un plīts virsmas ietaupa enerģiju un uztur pārtiku svaigu un saglabā uzturvielas

Plīts virsmas attālināta izslēgšana ir viena no daudzajām priekšrocībām, ko sniedz viedās virtuves sadzīves tehnika. Viedā plīts virsma automātiski pielāgo temperatūru, lai izvairītos no katlu pārvārīšanas riska, tādējādi palīdzot ietaupīt enerģiju un pagatavot nevainojamas maltītes. 

Varat arī saņemt recepšu ieteikumus, pamatojoties uz sastāvdaļām, kas jums jau ir mājās. Iedomājieties, ka atklājat jaunus un aizraujošus ēdienus, ko pagatavot, neskatot idejas bezgalīgās pavārgrāmatās. Tas ir tāpat, it kā jums būtu personīgais pavāra palīgs, kamēr darbojaties virtuvē.  

Viedā ledusskapja un saldētavas pievienošanai virtuvē ir vēl viens ieguvums mājas dzīvē. Ar automātisko mitruma un temperatūras regulēšanu viedais ledusskapis un saldētava nodrošina optimālu vidi pārtikas uzglabāšanai. Ēdiens ilgāk saglabājas svaigāks un tajā pašā laikā ietaupa enerģiju – kas nāk par labu tavam maciņam un planētai.

Viedās cepeškrāsnis patīkamai gatavošanai

Ikviens, kurš kādreiz ir lietojis cepeškrāsni, zina, ka ir nepieciešams laiks, lai uzsildītu, un jūs nevarat būt pārliecināti, vai temperatūra ir pareiza.  Tagad ar viedo cepeškrāsni varat novērst visus minējumus. Sensori automātiski pielāgo cepeškrāsns temperatūru, un iebūvētā kamera ļauj kontrolēt gatavošanu un katru reizi izveidot lieliskas maltītes.

Varat arī ieslēgt viedo cepeškrāsni, pirms pametat biroju, un sākt gatavot, tiklīdz esat mājās – vienkāršojot maltītes gatavošanu un samazinot laiku, kas nepieciešams, lai vakariņas celtu galdā.  

Viedā cepeškrāsns automātiski pielāgo temperatūru, lai ēdiena gatavošanas laikā izmantotu pēc iespējas mazāk enerģijas. Tā pati izslēgsies un pabeigs ēdiena gatavošanu atlikušajā siltumā. Jūs ne tikai ietaupāt enerģiju, bet arī nekad neaizmirstiet izslēgt cepeškrāsni.

Optimizējiet savus mazgāšanas paradumus, izmantojot viedo sistēmu 

Nenoliegsim, ka veļas mazgāšana daudziem ir nogurdinošs darbs. Mūsdienīgākas mazgāšanas un žāvēšanas iekārtas ne tikai uzlabo jūsu drēbju kopšanu, bet arī atvieglo darbu. Izmantojot viedo sadzīves tehniku, jums vairs nav jāuztraucas par nākamo mazgāšanu. Patiesībā jums gandrīz nekas nav jādara, izņemot drēbju ielikšanu un izņemšanu no veļas mašīnas.

Veļas mazgāšana ir vienkārša 

Pēc tam, kad ieliekat drēbes veļas mašīnā, var būt grūti izvēlēties pareizo programmu. Cik drēbes ir netīras? Kad mazgāšana būs pabeigta? Vai man vajadzētu veikt tīrīšanas ciklu iepriekš? Izmantojot viedās veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāju, jums par to vairs nav jāuztraucas.
 
Veļas mašīna nosaka, kura mazgāšanas programma ir vislabākā, pamatojoties uz jūsu apģērba krāsu, materiālu un netīrumu līmeni. Pateicoties viedai mazgāšanas sistēmai, tā var efektīvi mazgāt zemākā temperatūrā un izmantot mazāk mazgāšanas līdzekļa. Tas nodrošina, ka jums ir tīras drēbes, kas kalpo ilgāk.

Viedā veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs ļauj iepriekš iestatīt laiku, kad programma jāpabeidz, tāpēc jums nav jāgaida vai jāriskē, ka mitras drēbes paliks veļas mašīnā pārāk ilgi.

Mūsdienu viedās veļas mazgājamās mašīnas norāda, kad jāveic apkope, un soli pa solim parāda, kā un kas ir jādara. Viedās veļas mazgājamās mašīnas atvieglo veļas kopšanu. 

Viedā sadzīves tehnika, lai uzlabotu jūsu mājas un ģimenes labklājību

Ir svarīgi uzturēt savu māju tīru un sakārtotu. Tomēr tādi uzkopšanas darbi kā putekļu sūkšana, bieži tiek atstāti nedēļas nogalei, kad vēlaties izbaudīt citas aktivitātes.

Iedomājieties, ka katru dienu atgriežaties tīrā un sakoptā mājā. Putekļu sūcēja, gaisa attīrītāja un gaisa kondicionētāja savienošana ar viedo māju, palīdzēs saglabāt jūsu māju nevainojamu.

Ļaujiet viedajam putekļsūcējam paveikt darbu jūsu vietā

Nekad vairs nebūs jāpavada nedēļas nogales, sūcot visu māju. Izmantojot viedo sadzīves tehniku, varat ieplānot tīrīšanu, lai sāktu to lietot, kad vēlaties, vienlaikus pavadot vairāk laika ar draugiem un ģimeni.

Svaigs gaiss katru dienu

Katru dienu jūs veicat vidēji 22 000 gaisa ieelpas, no kurām lielākā daļa tiek veikta jūsu mājās. Lai saglabātu veselību, ir svarīgi nodrošināt, lai gaiss, ko elpojat, ir tīrs un brīvs no putekļiem, ziedputekšņiem un vīrusiem.

Izmantojot viedo gaisa attīrītāju, jūs iegūstat gan tīru gaisu, gan tūlītēju brīdinājumu, ja pēkšņi palielināsies piesārņojuma līmenis gaisā.

Pavasarī daudzi no mums cieš no ziedputekšņu alerģijām. Viedais gaisa attīrītājs efektīvi samazina putekšņu daudzumu jūsu mājās, atvieglojot miegu un elpošanu.

Viedais gaisa attīrītājs var atvieglot astmas problēmas, samazinot vīrusu daļiņas gaisā līdz ar to samazināt arī risku, ka jūsu ģimene varētu saslimt. Jūsu gaisa attīrītājs nekavējoties brīdinās jūs, ja pēkšņi palielināsies kaitīgo daļiņu daudzums, piemēram, no rūpnieciskā ugunsgrēka tuvumā. 

Tas ļauj ātri aizvērt logus un ventilācijas sistēmu, lai palīdzētu nodrošināt savu tuvinieku drošību.

Pārvaldiet savu viedo sadzīves tehniku

Mēs esam pieraduši pārvaldīt mūsu sadzīves tehniku, piemēram, cepeškrāsnis un putekļsūcēju, tieši pašās ierīcēs. Tas, protams, joprojām ir iespēja. Tomēr viedās sadzīves tehnikas nodrošina arī vairākus attālinātos veidus, kā tās vadīt un veikt vajadzīgos pielāgojumus – pat tad, ja neesat tuvumā.

Lietotne Electrolux sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu viedajām sadzīves ierīcēm

Daudzām viedajām ierīcēm ir īpaša lietotne, kuru varat viegli lejupielādēt no App Store vai Google Play. Electrolux savienotās sadzīves tehnikas lietotni var lejupielādēt  šeit Apple Store vai šeit no Google Play. 

Lietotne sniedz arī visu atbilstošo informāciju par jūsu ierīci, varat pārbaudīt ierīces statusu, kontrolēt to no jebkuras vietas, skatīt reāllaika datus un daudz ko citu.

Tas palīdz uzturēt ierīci vislabākajā stāvoklī, samazinot sliktas veiktspējas vai remonta nepieciešamības risku.

Kontrolējiet savu māju, izmantojot savu balsi

Tā kā arvien vairāk cilvēku izmanto viedos palīgus, piemēram, Google Home, tas paver iespēju vadīt viedo māju, izmantojot balsi.

Daudzas ierīces var pievienot viedajam palīgam, ļaujot ieslēgt putekļsūcēju vai viedo cepeškrāsni, izmantojot vienkāršu balss komandu. Tā vietā, lai izmantotu tālruni, jūs vienkārši pasakiet savām ierīcēm, kas jādara ātri un vienkārši. Tas ir īpaši noderīgi, ja esat aizņemts ar citām lietām vai jau pusceļā aiz durvīm. Pārbaudiet, kā Google assistant darbojas ar Electrolux ierīcēm.  

Viedā sadzīves tehnika atvieglo jūsu dzīvi

Ir viegli saprast, kā savienota māja var mainīt mūsu ikdienas dzīvi. Viedās virtuves sadzīves tehnika, piemēram, viedās cepeškrāsnis un viedie ledusskapji, samazina gan ēdiena gatavošanai patērēto laiku, gan enerģiju. Turpretim viedās veļas mazgāšanas ierīces samazina nevajadzīgu apģērba nodilumu.

Ar citām priekšrocībām, piemēram, mūsu ierīču uzraudzību un vadību pat tad, kad neesam mājās, viedā sadzīves tehnika nodrošina tīrāku, drošāku vidi mūsu ģimenēm un ievieš jauninājumus un efektivitāti ikdienas darbos.