5 veidi, kā maksimāli izmantot nelielu veļas mazgāšanas telpu 

Veļas mazgāšana ir kaut kas, ko darām visi, un veļas mazgāšanas telpa ir būtiska vieta katrā mājā. Nav svarīgi, vai tā ir liela vai maza, galvenais ir nodrošināt optimālu darbību un maziet stila pieskāriena. Ja jūsu veļas telpa ir kompakta, neuztraucieties, vienmēr pastāv iespe'ja, kā maksimāli izmantot savu mazo veļas telpu.

Tā kā kompānijas aizsākumi meklējami Zviedrijā, mēs novērtējam ilgtspējīgu pieeju visam, ko darām, un tā neapstājas tikai ar mūsu produktiem. Sākot ar iedvesmas radīšanu, rūpējoties par jūsu drēbēm, lai tās kalpotu ilgāk, līdz nelielas veļas mazgāšanas telpas iekārtošanai, kas atbilst jūsu dzīvesveidam, mēs vēlamies dot jums iespēju dzīvot labāku un ilgtspējīgāku dzīvi.

Small laundry room space

Dalāmies ar piecām idejām nelielai veļas mazgāšanas telpai.

1. Vizualizējiet savu veļas telpu detalizēti

Ja veicat veļas mazgāšanas telpas remontu, jums ir jābūt skaidram priekšstatam par to, ko vēlaties, un precīzi jāzina, ko šī telpa atļaus jums paveikt. Ne katra veļas mazgāšanas telpa ir pietiekami liela veļas mašīnai un veļas žāvētājam, tāpēc, lai ietaupītu vērtīgos centimetrus, jāapsver veļas mazgājamās mašīnas ar žāvējtāju kombinācija. Vēl viens veids, kā ietaupīt vietu, ir uzlikt veļas mazgājamo mašīnu uz veļas žāvētāja, izmantojot speciālu stiprinājuma komplektu ar izbīdāmu plauktu. Iepazīstieties ar piederumu klāstu šeit šeit

Precīza telpas mērīšana un skices izveidošana ļaus jums izmantot telpu pēc iespējas efektīvāk. Noteikti uzzīmējiet uz papīra pēc iespējas vairāk variantu.

2. Pārdomātas uzglabāšanas iespējas mazgāšanas telpā ir vissvarīgākā lieta 

Labi sakārtots veļas plaukts ir atslēga, lai maksimāli palielinātu vietu mazā telpā. Iebūvētie skapji dažādos izmēros, tostarp sienas skapji un skapji no grīdas līdz griestiem ar integrētiem veļas groziem un gludināšanas staciju, palīdz novērst jucekli. Atvērtie plaukti piedāvā veidu, kā pievienot veļas telpai personisku stilu.

Virsma uz kuras novietot veļas grozus, vai virsma, kuru var izmantot kā salokāmu staciju, ir nenovērtējama. Tāpēc mēģiniet plānot pēc iespējas vairāk vietas.

Gudri risinājumi, piemēram, piekaramie plaukti un āķi drēbju žāvēšanai, grozi, kas nodrošina kārtību plauktos un kopšanas produktu pārlikšana funkcionālos traukos nodrošina harmonisku telpu. Ja vien jums ir pietiekami daudz vietas, novietojiet veļasmašīnu uz platformas, lai varētu viegli iekraut un izkraut drēbes.

3. Padariet telpu plašāku 

Spogulis veļas mazgāšanas telpā padara to gaišāku un atvērtāku, un tas ir ideāli piemērots šaurām telpām. 

Ja spogulis tiek novietots pretī logam, tas atstaro gaismu un krāsas visā telpā, liekot acij domāt, ka atspīdums ir palielināts. Jo lielāks ir spogulis, jo vairāk vietas tas radīs. 

4. Kārtība ir galvenais

Organizēšana ir galvenais. Kārtīgi sašķirojot veļas kopšanas lietas un uzglabājot tās saskaņotos grozos, atbrīvos vietu un nodrošinās koptāku skatu jūsu mazajai telpai. Katram grozam pievienojot etiķetes, jūs vienmēr zināsiet, kur kas atrodas.

5. Plauktu efektivitāte 

Pie sienas piekaramie plaukti palīdz sakārtot veļas izstrādājumus, grozus un apģērbu. Vertikālā uzglabāšana ļauj saprātīgi izmantot laukumu virs ierīcēm un padara telpu plašāku. Lai plauktam piešķirtu personisku pieskārienu, novietojiet uz tā kādu interjera priekšmetu, vai skaistu attēlu rāmītī.