Ierīces dati

EasyClean nerūsējošā tērauda plīts virsmas pārklājums ietaupa jūsu laiku un enerģiju — ar pārklājumu, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem un traipiem, lai tīrītu bez piepūles, izmantojot tikai mitru drānu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Saglabājiet savu plīts virsmu bez traipiem — ar EasyClean nerūsējošo tēraudu

EasyClean nerūsējošā tērauda plīts virsmas pārklājums ietaupa jūsu laiku un enerģiju — ar pārklājumu, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem un traipiem, lai tīrītu bez piepūles, izmantojot tikai mitru drānu.

Electrolux - Gāzes plīts virsma - KGS64362XX

Uzticama ēdiena gatavošana ar StepPower

Precīzi pārvaldiet savas gāzes plīts liesmu, izmantojot mūsu StepPower vadības ierīci. Nav nepieciešams vairs pieliekties, lai pārbaudītu liesmu, vienkārši izvēlieties liesmas jaudu no 1 līdz 9.

Speed Burner deglis ātrai gatavošanai

Gāzes Speed Burner degļi ir ātrs un efektīvs gatavošanas risinājums. Atšķirībā no parastajām gāzes plīts virsmām Speed Burner degļi patērē par 20% mazāk enerģijas. Tāpat tas akurāti virza liesmu uz katlu un pannu pamatni, lai ēdienu uzkarsētu ātrāk.

Jaudīgs Wok deglis — izteiktākai garšai

Uzlabojiet ēdiena garšu, izmantojot jaudīgo Wok degli. Tas nodrošina lielu karstumu, kas piemērots ātrai svaigu garneļu apcepšanai vai pastas novārīšanai mutē kūstoša karija pagatavošanai. Radiet izcilas garšas ar mūsu degļa jaudīgo karstumu.

Izskatieties kā profesionālis ar čuguna režģa pannas balstiem

Piešķiriet savai plīts virsmai profesionālu apdari, izmantojot mūsu čuguna režģu pannas balstus. Šie izturīgie balsti nodrošina stabilu pamatni ēdiena gatavošanai. Pateicoties to izturīgajam materiālam, tie kalpos gadiem ilgi.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone