Ierīces dati

E, 186 cm, melna, Multiflow, No Frost, net 278l, elektron. t° vadība, 42dB

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Saglabājiet pārtiku vislabākajā stāvoklī. Nekad neatkausējiet

Aizsargājiet pārtikas kvalitāti ar 700. sērijas No Frost. MultiFlow tehnoloģija nodrošina vienmērīgu temperatūru un mitrumu visā saldētavā. No Frost novērš ledus uzkrāšanos, tāpēc ledusskapis nekad nav jāatkausē.

No Frost MultiFlow tehnoloģija: aizsargās jūsu pārtiku

No Frost Multiflow tehnoloģija nodrošina nemainīgu, vienmērīgu temperatūru un mitrumu, vienlaikus novēršot nepieciešamību veikt atkausēšanu. Sniedziet pārtikai lielisku aizsardzību, vienlaikus ietaupot pūles.

Viegla piekļuve ar ātru durvju atvēršanu

Ātri atveramās durvis līgani virzās uz ārpusi, kad rokturis tiek nospiests uz iekšu. Samazina parasti radušos vakuumu un vilkšanas spēku ledusskapja durvīm. Novērš pielipšanu un nodrošina tūlītēju piekļuvi.

Desmit gadu garantija kompresoram

Izbaudiet pilnīgu sirdsmieru, zinot, ka uz pašu kompresoru attiecas desmit gadu garantija. Garantija attiecas uz bojājumiem, kas var rasties darbu veikšanas, transportēšanas, gāzes izsūknēšanas un uzpildīšanas vai vispārējās apkopes laikā.

Izvēlieties saldētavas iestatījumus, izmantojot elektronisko vadību.

Elektroniskā vadība sniedz jums iespēju pielāgot iestatījumus un saldētavas iekšējo temperatūru.

Elastīgs saldētavas nodalījums ar OpenSpace

Elastīgi uzglabāšanas risinājumi saldētavai ar OpenSpace dizainu, tas ietver stikla plauktus, kas ir viegli izņemami, lai uzglabātu lielākus priekšmetus. Saldētavas augšā ir atvērti plaukti, lai nekas nepaliktu apslēpts atvilktnēs.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone