Ierīces dati

Izmantojot Explore 6 Espresso automātu, ienes savās mājās barista kafijas dzērienu bagātīgos aromātus un samtainās tekstūras. Atklājot izcilas garšas noslēpumu mājās, jebkurā laikā.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Precīza kontrole izcilai garšai ar Thermo Block tehnoloģiju

Ar Thermo Block tehnoloģiju varēsiet precīzi kontrolēt temperatūru un ātri pagatavot dzērienu. Tādējādi iegūsiet nevainojamas garšas kafiju katru reizi.

Iepazīstiet papildu iespējas ar filtru komplektu

Filtru komplekts palīdz izbaudīt papildu iespējas. Tas ir īpašs: divi vienā, kas ietver E.S.E ar kapsulām saderīgo ieliktni. Šis risinājums palīdz ērti pielāgot intensitāti vai kafijas automātu pielāgot tasītes izmēram.

Auto-Shot tilpuma kontrole izcilam espresso stiprumam

Ar Auto-Shot tilpuma kontroles funkciju varat pielāgot katras espresso tasītes tilpumu, lai dzēriens būtu gana stiprs. Precīza kontrole pogas spiediena attālumā.

Tīrīšana ir vienkārša, pateicoties izņemamajam pilienu savākšanas traukam

Pēc lieliskā espresso pagatavošanas tīrīšana būs ārkārtīgi viegla, pateicoties izņemamajam pilienu savākšanas traukam. Izņemot trauku, kafijas automātā var ielikt tasītes līdz pat 12 cm augstumā.

Iegūstiet profesinonālas kvalitātes dzērienu ar pilnizmēra piena putotāju.

Izbaudiet profesionālu kafijas papildinājumu ar kvalitatīvo piena putotāju. Tas kvalitatīvi tvaicē pienu, nodrošinot maigu un smalku struktūru, kas piemērota kapučīno un citiem dzērieniem.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone