Ierīces dati

Uzsildiet, malkojiet un baudiet savu iecienītāko tēju vai citu karstu dzērienu, izmantojot jaudīgo un ērto Create 3 sērijas tējkannu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Liela 1,7 l ietilpība

Sērijas Create 3 tējkannai ir liela 1,7 l ūdens ietilpības krūze, kas piemērota tēju pagatavošanai, kā arī ūdens uzsildīšanai, piemēram, ātri pagatavojamajām nūdelēm.

Izturīga nerūsējošā tērauda apdare.

Pateicoties augstas kvalitātes metāliskai apdarei, tējkanna lieliski izskatīsies uz jebkuras virtuves virsmas. Jūs ar to varēsiet lepoties.

Bezvadu ērtības

Sērijas Create 3 tējkannas bezvadu dizains nodrošina tās ērtu rotēšanu 360° leņķī, kā arī ērtu vāka atvēršanu ar vienu roku.

Ūdens līmeņa indikators

Ērtais ūdens līmeņa indikators ļaus jums ērti un ātri pārbaudīt ūdens līmeni.

3 veidu automātiskas izslēgšanās drošības funkcija

Neraizējieties par tējkannas izslēgšanu. Šī tējkanna ļauj koncentrēties uz citām lietām, jo tā spēj pati izslēgties trīs veidos: kad paceļat tējkannu no tās pamatnes, kad ūdens ir uzvārījies un kad tējkannā vairs nav ūdens.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone